Daltonovi ve vánici

Daltonovi ve vánici https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/513230/bmid_daltonovi-ve-vanici-Vm9-513230.png 5 10 4

Daltonovi uprchli z vězení! Přivést zpět je může jen kovboj rychlejší než vlastní stín.

Kuža007
16.02.2024 5 z 5

Lucky Luke se nám po delším čase opět vrátil. Opět vidíme krásné Morrisovi kresby a můžeme číst Goscinnyho humor. Skvělý a nápaditý díl, kde Lucky Luke musí pronásledovat prchající Daltonovi až na daleký sever, respektive musí vstoupit do zasněžené Kanady. Díky zimním scenériím působí tento díl velice exoticky a také atypicky. A navíc tento díl je opravdu napěchován humorem, a to víc než je obvyklé. Zkrátka je tu opět zábavný a humorný díl Lucky Luka. Podle mě jeden z nejlepších a nejzábavnějších dílů.

Ivan Kučera
22.10.2023 4 z 5

Zatroleně! Kadencia skvelých hlášok a vtipných dialógov je tentokrát vysoká i na Luckyho (nadštandardné) pomery, aj keď pre objektívnosť treba dodať, že podstatnú časť z nich zaisťuje kôň a predovšetkým famózny „naprosto vyjímečný pes“. Mám zmysel pre WTF humor a miestami som až nemohol uveriť tomu, aká nálož kurióznych srandičiek sa tvorcom podarilo naakumulovať do komiksu zo 6O. rokov. 2O. storočia. Zápletka s Daltonovcami síce nie je geniálna, ale zas treba dodať, že ich plán je tentokrát vskutku diabolský a mimoriadne geniálny: premenujú sa na Jonesovcov a tým rafinovane zakryjú svoju pravú totožnosť.

Ristridin
27.05.2023 4 z 5

Komiks jako vždy super. Mám radost, že se po letech vydávají zbylé příběhy, kterých je stále dost.

bazyk21
18.05.2023 5 z 5

zajímavý a vtipný příběh, svěží ilustrace