Osudové rozhodnutí

Osudové rozhodnutí https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136484/osudove-rozhodnuti-136484.jpg 4 232 33

Lovkyně snů série

< 3. díl

Myslíte si, že vidět, o čem ostatní sní, je skvělé? Naopak, je to děsivé, nebezpečné a může vás to stát i život. Jmenuju se Janie a věřila jsem, že vím, co mě v budoucnosti čeká. Myslela jsem si, že jsem s tím smířená. Nesnesu však pomyšlení na to, že stahuju Cabela s sebou. On je skvělý a já na pokraji sil. Musím navždy zmizet, aby mohl žít naplno. Může můj osud zvrátit cizinec, který mi vstoupil do života? A opravdu mě čeká jen zlověstná budoucnost a ani plamínek naděje na lepší dny? Musím si zvolit, čas běží a jde o život...... celý text

Romány Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Gone , 2010

mikaella
01.08.2014 3 z 5

Stejně jako u prvního i druhého dílu...skvělý námet...horší zpracování...celkově celá série nenadchla, ale alespoň tři hvězdičky...nebyl to až takový průšvih:-)

kvapsv
24.07.2014 3 z 5

Musím se přiklonit k názoru, že tento díl byl smutný, ale zase ne srdcervoucí. Tak nějak se dal podobný konec plný rozhodování čekat.. Nebyl to špatný díl a celkově to nebyla vůbec špatná série, ale ani mi nevyrazila dech. :) Takové milé počteníčko.. Četlo se to rychle, obálky celkem pěkné - prostě fajn oddechovka.

Plná cena co jsem tak našla byla 179 korun za jeden díl..což bych upřímně za tyto knihy nedala. Jak už jsem napsala..ne že by byly tak špatné, ale na mém seznamu knih k zakoupení jsou anotací pro mě rozhodně zajímavější knihy. Sérii jsem celou koupila v LK za 39 korun jeden díl..a co jsem se tak dívala pořád je mají. Takže kdo by knihy chtěl utíkejte pro ně.. ;)

sarekaslukova
20.07.2014 5 z 5

Souhlasím, opravdu byl o poznání citlivější, ale i tak si myslím, že tato série bude patřit mezi mé oblíbené ještě hodně dlouho. U moc knížek se mi nestává, že by jsem je četla tolikrát :). Ale tato byla přeci jenom slabší takže 4 a půl hvězdičky.

TheB
09.07.2014 4 z 5

Poslední díl byl takový smutnější. Byl už spíš jen o Janie, jak se prokousává životem, jak se bojí budoucnosti. Ale kniha se mi líbila i tak.Líbila se mi celá série, každou knížku jsem přečetla za jeden den. Líbí se mi nápad, který autorka měla a mně (narozdíl od ostatních) se i líbilo, jak si s tímhle nápadem autorka poradila. V knížkách se dokonce někdy stalo něco, co jsem tak úplně nečekala. Což teda není moc běžné, v ostatních knihách se naopak často stane to, co čekáte už od začátku knihy.
Taky se mi na druhém a třetím dílu líbilo to, že na začátku knihy nebylo okecávání, co bylo v knize přechozí. To nesnášim (hlavně když jsem tu předchozí knihu před chvíli dočetla).

Desire_Lydon
16.11.2013 4 z 5

Poslední díl byl takový... depresivní. A smutný. Sice byl méně akční než ty předchozí, ale to mi zase tolik nevadilo, kniha byla i tak čtivá. Janie to opravdu nemá jednoduché, stejně jako lidé kolem ní. Skončilo to hrozně otevřeně, ale zase si můžu domyslet, co bylo dál. Možná se k téhle sérii ještě někdy vrátím :)

andulka1406
03.09.2013 5 z 5

Hořkosladký konec série. Hodně to na mě zapůsobilo. Kniha je celkem depresivní, alespoň pro mě, protože Janie to nemá vůbec jednoduché, ale kniha je skvěle napsaná! Lovkyně snů je skvělá série :-)

bookcase
12.07.2013 4 z 5

Autorka má zajímavý styl, takový úsečný, ale dalo se to číst. Zajímavé téma.

trynitrix
19.06.2013 4 z 5

Janie tady byla hodně mimo ohledně té své věci a ještě do toho ten záhadná cizinec ale dopadlo to asi tak jak mělo . Lepší závěr nemohl být.

dqenisa
30.03.2013 4 z 5

No bylo to dobré počtení, jen mě zarazil až příliš otevřený konec. Ale závěr to byl dobrý .

Posli
02.02.2013 4 z 5

Tento díl je jiný než předešlé dva. Je méně akční a spíše více procítěné, ale vůbec to příběhu nic neubírá. Zakončení příběhu bylo neurčitě, ale když se tam vyskytl případ Mortonvy vidličky, tak proč ne? Celá série se mi líbila a jsem ráda, že zabírá místo v mé knihovně.

ciniminisek
17.12.2012 3 z 5

Nejslabší díl. Jsem ráda za větší vysvětlení, kde se "dar" vzal. V tomhle díle mě hlavní hrdinka trošičku štvala, ale nakonec to snad dobře dopadlo. Uvidíme co bude dál.

Kate.S
15.12.2012 4 z 5

Nejlepší díl z celé série. Moc pěkné zakončení. Kniha mě vtáhla do děje, který je nicméně celkem zajmavý a úplně jiný než dva předchozí. Jestli s touto knihou váháte, tak jako já, tak si ji přečtěte. Doporučuji:)

muchomurka
01.12.2012 4 z 5

Knížka se mi moc líbila. I závěr byl super, přesto že to tak zpočátku nevypadalo. Jen doufám, že pokud budou další díly, že budou mít také dobré konce...

sny pro mládež noční můry

Lisa McMann
americká, 1968