Lovci monster s.r.o.

Lovci monster s.r.o. https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/127172/bmid_lovci-monster-s-r-o-CAl-127172.jpg 4 487 104

Lovci monster série

Seznamte se s Owenem Zastavou Pittem, nejnovějším rekrutem Lovců monster, s.r.o. Netvoři jsou totiž skuteční. Tvorové z mýtů, legend a béčkových filmů jsou někde tam venku a číhají ve stínech. Oficiálně jsou tajemstvím. Někteří jsou zlí, jiní prostě jen hladoví. Na opačné straně stojí lidé, kteří se živí jejich zabíjením. Je to docela fajn práce, až na jeden malý problém. Starodávná bytost známá jako Prokletý se vrátila, aby si vyrovnala sto let staré účty. Pokud Prokletý uspěje, nastane konec světa a LM s.r.o. je to jediné, co mu stojí v cestě. Zatímco hodiny odpočítávají vteřiny do konce světa, Owen se ocitá v obležení legií nemrtvých přisluhovačů, nepřátelských federálních agentů, tajemného ducha, který se mu usídlil v hlavě, a prokleté rodiny ženy, kterou miluje. Obchod jen kvete…... celý text

Literatura světová Horory Fantasy
Vydáno: , Fantom Print

Monster Hunter International , 2007

Evule114
14.04.2019 5 z 5

Musím hned na úvod přiznat, že popis zbraní mi nic neříkal :D, ale jinak to bylo super počtení, moc se mi to líbilo :-), ale kdybych to četla znovu, tak nevím, jestli bych z toho byla až tak unešená. Akce tam bylo hoooooodně a dost postav jsem si oblíbila, takže se těším na další díl. A musím dodat, že občas tam vtipné hlášky opravdu byly. Hlavně mě pobavil dopis na konci knihy :-).

jaroiva
02.04.2019 3 z 5

No, občas vtipné hlášky, ale celkově mě to nijak neuchvátilo, asi mi tento díl stačí

Pája20
10.03.2019 5 z 5

Opravdu super knížka. Spousta akce, napětí,krve, části lidských částí všude možně.. Celkem brutální knížka a to doslova. Ale ma i svůj humor a důvtip. Čte se rychle a dej mě osobně pohltil že jsme hltal každou stránku za mě super.Vlastně nic tu není normální a normální je nudné a obyčejné. To jsou lovci monster skupina nanormalnich lidi schopna roztrilet na cucky jakoukoliv potvoru co se proti nim postaví. Jdu se vrhnout na další díl :D :D

Landreth
17.02.2019 5 z 5

V rámci žánru rozhodně za pět hvězd, byť při prvním setkání s úryvky na obálce jsem to rozhodně nečekal. Naštěstí to není až tak dementní, monstra a nadpřirozené bytosti jsou do dnešního světa pěkně vloženy (elfové jsou skvělí... a orkové taky). Akce je přiměřeně a je popsána přehledně a ne za každou cenu krvavě, samotný děj není vyloženě přímočarý, postavy mají jakýs charakter a postupem času mě nejvíc bavily právě rozhovory a vzájemné dobírání si hlavních hrdinů.

sharik
06.02.2019 4 z 5

Tahle kniha nemá dobrý název, i když sama není vůbec špatná! Tedy ano, je přiléhavý, jednoduchý a tak dál, ale mě prostě nějak odrazoval. Ale přes to, že se jedná o odpočinkovou a totálně nenáročnou četbu, není to blbá kniha. Correia vtipně využívá všechna klišé o upírech, vlkodlacích nebo elfech, co známe z filmů a literatury. Jednou je zesměšňuje, jindy potvrzuje a rád odkazuje k tomu, že jde o předpoklad zažitý z popkultury. Ale to není to hlavní, ačkoli například jeho vysvětlení rozdílu mezi tolkienovskou představou elfů a jejich "skutečnou" podobou je boží. Každopádně i když jde o akční fantastiku (hodně se to řeže, postavy "hláškují" a děj je důležitější než umělecké zpracování), Correiův svět je pestrý, zábavný a dává smysl. Postavy jsou možná trošku černobílé v dichotomii dobra a zla, ale charaktery jsou propracované a oblíbíte si je. Akce je tu sice hodně, naštěstí ne až příliš moc. Mnoho jiných autorů tohoto žánru mě brzy omrzelo, protože jejich knihy začaly vypadat jen jako střídání pornografických a násilných scén, což tady nehrozí a jsem za to vážně rád (kupodivu otevřené erotice se Correia snad až vyhýbá, což je příjemná změna). Mé čtenářské já, toužící na chvíli vypnout a užívat si fascinující svět všelijakých monster a veselé partičky jejich drsných lovců, je naprosto spokojené :).

Ramiel
30.01.2019 3 z 5

Tenhle typ oddychových knížek, kde se to řeže hlava nehlava, používají se všechny myslitelné i nemyslitelné zbraně a tečou proudy krve, mám rád. Nebylo to špatné, ale Kulhánkův Noční klub je lepší :-)

Bess.h
16.01.2019 4 z 5

Jako oddychovka parádní. Brutální rubačka přerušovaná vtipnými hláškami. A navíc hlavní hrdina je takový medvídek :-D, velký chlap co sice je blázen do zbraní, umí hodně dobře střílet, ale zároveň takovej hodnej milej chlápek, co se dobrovolně stal účetním. A k tomu ty jeho řeči mimo mísu:

„... "Nevidím." řekla.
Začal jsem panikařit. Mohla se snad do hlavy praštit natolik, že ztratila zrak? Oslepne? Byla milovnicí malířského umění a vynikající střelkyní. Kdyby oslepla, v podstatě by zemřela. Chytil jsem ji za ruku.
"Neměj strach. Bude to v pořádku. Jsem tady u tebe. Určitě se ti zrak vrátí."
"Owene." Zavřela oči a vzdychla. "Jak jseš velkej, tak jseš blbej. Jasný, že se mi
vrátí zrak. Moje brejle leží na podlaze v sanitce. Buď tak hodnej a dones mi je..."
... “

Jeho prostě musíte mít rádi.
Sice některý přestřelky byli na mě až moc dlouhý a popisy zbraní mi nic neříkali, ale i tak jsem si to užila. Navíc mě hodně potěšili zmínky o Česku, ať už ohledně českých zbraní, nebo o tom, že děda hlavního hrdiny je z Česka. Jinak díky časopisu PEVNOST. Bez Vás, bych se asi k týhle knížce nedostala. Už mám objednaný druhý díl :-)

Teď jen doufám, že mám uvozovky dobře a že správně používám přímou citaci, když tak mi dejte vědět a já to když tak z recenze vyhodím, ale doufám že to mám správně, tenhle odstavec mě prostě dostal, tak jsem se o to chtěla podělit. Jinak takových blbůstek tam je víc. Třeba to s trenýrkami :-D

JohnnyKa
09.12.2018 4 z 5

Dobře se to čte. Pokud máte rádi Kulhánka nedá se než jen doporučit.

Ebon
17.09.2018 4 z 5

Jednoduchý, čtivý, plný akce, hlášek, prostě takový pořádný tatarák.

Sitth
08.09.2018 5 z 5

Na první pohled béčková fantasy se čte jedním dechem a čtenář rychle mění názor a pokukuje po dalším díle.

Ryorka
14.07.2018 4 z 5

Mělo to spád, vtip a četlo se to dobře, teda až na ty obsáhlé popisy bojového vybavení a bojových scén, to jsem trochu trpěla. Ale jinak dobrý. Jdu na druhý díl.

Devil-Ivet
08.07.2018 4 z 5

Nevěděla jsem, co mám očekávat. Úryvky ze zadní strany mě nadchly a já jen doufala, že to nebude to nejlepší a nebudu zklamána. Byla jsem mile překvapena, plno akce, napětí, boje, krve, vtipů, monster… Je tu toho opravdu mnoho. Jen doufám, že další díly budou taky tak dobré, ne-li lepší.

Jimm1
23.04.2018 4 z 5

Mé seznámení s tímto spisovatel bylo uspokojivé. Kniha, ač to není žádný hubeňour, se četla dobře. Už na pár trošku nudnějších částí. I tak jsem ji odložit nechtěl a písmenka jen hltal. No jde se na další díl....

azraelka
08.02.2018 5 z 5

Naprostá jízda. Člověk se bojí i baví zároveň.
Plus hlavní hrdina má české předky (Zastava), takže mu fandím ještě o trošku víc.

slawa.cap
17.12.2017 5 z 5

Poslouchal jsem jako audioknihu. Úžasný úvod do světa Lovců, člověk není vržen doprostřed děje, ale pěkně se do dění zapojuje stejně jako hlavní hrdina. Závěr U starověkých mi přijde jako uměle vytvořená cesta ke druhému dílu.

KAREL6725
11.11.2017 5 z 5

Správně seznamte se přichází první díl slavných Lovců monster. Spousta zbraní spousta krve spousta potvor která chtějí zničit náš svět. Aneb jak účetní k lepší práci přišel, zachránil svět. Tohle se čte samo, neznám nikoho komu by se to nelíbilo. Hustý jak Hustej nářez . Když jsem tuhle knihu dočetl tak jsem věděl že v příštím životě chci být účetní. První díl výborný. Bylo to potěšení číst.

Janičta
25.10.2017 4 z 5

Hodně svalů, hodně zbraní, hrdinové s trochu delším vedením a spousta monster... mrtvých monster :-)

QEDS
18.10.2017 5 z 5

Opravdu propracovaná kniha. Jde videt že, autor miluje zbraně a vyžívá se v nich. Příběh se místy táhne a já si říkal: "Tak pojďme už do další akce.". Knize to, ale jako celku neškodí. Je velice čtivá a já měl problém se od příběhu odtrhnou.

denydean
13.09.2017 5 z 5

No tak mám pocit, že jsem se zamilovala do další série. Monstra, akce a zbraně. Co víc si přát?! Nemůžu se dočkat dalších dílů.

nycol
24.08.2017 5 z 5

Monstrozni :), uchvatne, silene a bozske.

městská (urban) fantasy dark fantasy příšery, monstra

Larry Correia
americká, 1977
2012  87%Lovci monster s.r.o.
2015  91%Drsná magie
2014  92%Nemesis
2013  89%Alfa
2013  90%Vendeta

Kniha Lovci monster s.r.o. je v