Lobo: Soukromý očko

Zapomeňte na Philla Marlowa. Zapomeňte na Sama Spadea. Zapomeňte i na Mike Hammera a ostatní másla. Přichází ten nejlepší soukromý detektiv na světě: Lobo. Dokáže vymáčknout přiznání z kohokoliv... bez ohledu na to, jestli je dotyčný vinný nebo ne. Betonové polobotky nosí místo bačkor a rány do hlavy mu jdou jenom k duhu. Ovšem případ Maltézského Zokola bude možná i na něj příliš. Krásné ženy! Tvrdí muži! Létající hrdinové! Pojišťováci! Uříznuté hlavy! Jarabáci! Lobo!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/70_/7078/lobo-soukromy-ocko-oQe-7078.jpg 3.947

Lobo 5.

Literatura světová, Komiksy
Vydáno, Crew

Kniha Lobo: Soukromý očko

Disease
16.12.2019

Slabší kousek v rámci Loba.

3DD!3
07.09.2019

Stylový kabát a kloubouk z námezního lovce soukromý vočko prostě udělá a kdo s tím má problém zdechne. Pátrání po receptu na megavýbušninu plné mrtvol, mluvících hlav a jarabáků nabízí porci přisprostlé zábavy s tím nevětším hovadem ve vesmíru v hlavní roli. Ucelený příběh v sobě skrývá nejedno ponaučení a končí překvapivým happy endem. Děcka to budou milovat.

Lenka.Vílka
01.11.2018

("Raise your glass, We have incorporated, Place your bets, We're all so sick of waiting." ... Dirty Business - The Dresden Dolls)

Pochopila jsem, proč to takhle bylo napsané. Abychom se pobavili. Ale i tak jsem v tom všem nenašla nic "navíc" a zapamatovatelného. Kontrakt na Boga se mi líbil víc.

OldaB
29.02.2016

Sebevražedná jízda hlavního hrdiny drsných příběhů, která končí špatně pro většinu zúčastněných. Al by mohl vyprávět.

Otto von Pluto
09.12.2012

Lobo jako soukromé očko. Tak obrovský potenciál a tak trestuhodně zadupán do země. Vzpomenu si jen na jediný vtipný moment - Lobo a betonové boty.

Kniha hřbitova
Kniha hřbitova