Lobo: Soukromý očko

Lobo: Soukromý očko https://www.databazeknih.cz/img/books/70_/7078/bmid_lobo-soukromy-ocko-oQe-7078.jpg 4 62 7

Lobo série

Zapomeňte na Philla Marlowa. Zapomeňte na Sama Spadea. Zapomeňte i na Mike Hammera a ostatní másla. Přichází ten nejlepší soukromý detektiv na světě: Lobo. Dokáže vymáčknout přiznání z kohokoliv... bez ohledu na to, jestli je dotyčný vinný nebo ne. Betonové polobotky nosí místo bačkor a rány do hlavy mu jdou jenom k duhu. Ovšem případ Maltézského Zokola bude možná i na něj příliš. Krásné ženy! Tvrdí muži! Létající hrdinové! Pojišťováci! Uříznuté hlavy! Jarabáci! Lobo!... celý text

Bája89
25.07.2022 3 z 5

Obskurní podívaná. Ze začátku jsem si myslela, že je to tak blbý až je to dobrý. Ale ono je to jenom dobrý. Lobo je brutální, násilnickej a skvělej. A jako bonus je to i vtipný. Je to
zkrátka naprosto dokonalej antihrdina, kterej si vás hned získá. Až mě to samotnou mile překvapilo.

perko
08.06.2022 4 z 5

Pokud vás baví cvrnkání šušňů, bude vás bavit i tenhle komiks.

Disease
16.12.2019 3 z 5

Slabší kousek v rámci Loba.

3DD!3
07.09.2019 4 z 5

Stylový kabát a kloubouk z námezního lovce soukromý vočko prostě udělá a kdo s tím má problém zdechne. Pátrání po receptu na megavýbušninu plné mrtvol, mluvících hlav a jarabáků nabízí porci přisprostlé zábavy s tím nevětším hovadem ve vesmíru v hlavní roli. Ucelený příběh v sobě skrývá nejedno ponaučení a končí překvapivým happy endem. Děcka to budou milovat.

Lenka.Vílka
01.11.2018 4 z 5

("Raise your glass, We have incorporated, Place your bets, We're all so sick of waiting." ... Dirty Business - The Dresden Dolls)

Pochopila jsem, proč to takhle bylo napsané. Abychom se pobavili. Ale i tak jsem v tom všem nenašla nic "navíc" a zapamatovatelného. Kontrakt na Boga se mi líbil víc.

OldaB
29.02.2016 4 z 5

Sebevražedná jízda hlavního hrdiny drsných příběhů, která končí špatně pro většinu zúčastněných. Al by mohl vyprávět.

Otto von Pluto
09.12.2012 2 z 5

Lobo jako soukromé očko. Tak obrovský potenciál a tak trestuhodně zadupán do země. Vzpomenu si jen na jediný vtipný moment - Lobo a betonové boty.