Lobo: Kontrakt na Boga

Zabil Santa Clause.
Zmasakroval Velikonočního zajíčka.
Vyrval páteře andělům.
Zlikvidoval dokonce i svoji učitelku ze základky!
Čím se dá tohle trumfnout?
Ano, jediným:

Kontraktem na Boga

A tím se zaplétá do války Pekla a Nebes, ve které jsou všechny údery pod pás dovolené.
Což je přesně to, co mu vyhovuje.

https://www.databazeknih.cz/img/books/70_/7077/lobo-kontrakt-na-boga-21D-7077.jpg 3.953

Lobo 4.

Literatura světová, Komiksy
Vydáno, Crew

Lobo: A Contract on Gawd, 1994

Kniha Lobo: Kontrakt na Boga

3DD!3
02.06.2019

Lobo vs Bůh a Satan teda Stan. Šílená kombinace násilí, hlášek a smíchu v druhém, opraveném vydání. Grant se trefuje do konceptu náboženství a posílá kydliče do útoku na nebeské brány (zadarmiko protože se vsadil že teď za prachy zabíjet nebude) no a potažmo i na brány pekelné. Čím jsem starší, tím víc dovedu docenit tu jemnou satiru a decentní politické komentáře zašité v zábavném, dětinském vraždění.

Lenka.Vílka
31.10.2018

("'Cause I don't need friends who try to wrap me up in red tape, Get 'em off my back they're dead weight, In case you didn't catch my signs the first time let me tell you again." ... Beautiful Disgrace - Orgy)

("Ve jménu smrti a věčného zatracení...musím činit jen to, co se mi řekne. Nesmím:
1. Krást
11. Nosit latex
12. Tancovat
13. Pískat
14. Číst komiksy.")

Hlavně za bod 14 fuj. Ne víra, ale sekta, a fákt ujetá.

Lobo je úchylák, vůl a prasoid, kterej pro trochu krve nejde daleko. No, a když je to moc daleko, něco si vymyslí, aby to bylo blíž. Navíc to bylo děsně ujetý, což já ráda. Ale na Loba v pekle jako zlé dvojče Daredevila nikdy nezapomenu, pohled pro bohy, a budu mít noční můry ještě hodně dlouho....
Ale potřebovala jsem to jako už dlouho ne. Trochu matroše na snížení IQ a hlavy na kůlu. Mňam!

A hlavně myslete na to, že to má být sranda. Protože, kdo Loba bere vážně a nějak nad tím rozjímá, měl by zkusit jinou sérii.

gogo
23.02.2017

Klasický Lobo s našlapanýma hláškama a totálně ujetým námětem. Lobo se řeže s bohama a opět je to velká sranda

Covenant
01.09.2014

Já chápu, že Lobo má svým způsobem charisma. Ale samoúčelné zabíjení nevinných civilistů mě nějak nenadchlo. Příběh jen o tom, kterou planetu opět zničí, je sice duchaplný, ale u mě se prostě minul účinkem...i když nějaké plusy, to má a své čtenáře si jistě najde.

Military
07.05.2014

Celkově trochu slabší ale 5 hvězdiček za Lobův červený kostýmek čertíka.