Lobo se zvrací!

Lobo je mrtvý! Všemi milovaný lovec lidí a masakrátor konečně zaklepal kanadama a odebral se do věčných lovišť. Přesně řečeno do Nebe, kde ho čeká hraní na harfu, pobíhání v noční košili a všeobjímající láska. Prostě humus. Je jasné, že tohle si Lobo nemůže nechat líbit a tak netrvá dlouho a nastolí v Nebi opravdové Peklo. Co na tom, že všichni už jsou mrtví a tudíž nemůžou zemřít - on s vykopnutou páteří nemá věčný život tu pravou šťávu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/70_/7076/lobo-se-z-vraci-4a9-7076.jpg 4.654

Lobo 2.

Literatura světová, Komiksy
Vydáno, Crew

Lobo's Back's Back!, 1993

Kniha Lobo se zvrací!

3DD!3
03.12.2020

V dnešní hyperkorektní době je číst Loba pomalu hřích. Brutální úchylárna, která nešetří nikoho a nic. Klystýr všemu nebeskému. Jeden z nejlepších Lobáčů. Bisleyho kresba je fantastická.

Seabeast
26.06.2020

Lobo je zkrátka dokonalý antihrdina a svoji buranskou a nekorektní náturou mě neskutečně baví! Doslova všechno je tak perfektně nadsazené a ujeté, že se nelze ubránit ironickým úšklebkům či smíchu. Moc se mi ale nezamlouvala jaksi neučesaná ilustrace, která místy hraničí s menší čitelností. Nic to ovšem nemění na tom, že jsem se opět královsky chrochtal blahem!

JP
23.05.2020

Bisley a Lobo - deformovaná, bizarní a ujetá zábava se spoustou násilí a antihrdinou, jehož jedinou starostí je mít dost kreditů, aby si mohl vylívat mozek. Lobo je ten typ komiksu, kde hlavní hrdina zemře, dostane se do fronty, kde mají rozhodnout jestli půjde do nebe nebo pekla a skončí to tak, že tohohle vraždícího psychopata nechtějí ani v jednom a tak se ho snaží zbavit a reinkarnovat zpátky do momentu, kdy zemřel, aby se mohl pomstít, jenže s takovou reinkarnací to není jednoduché - leda že jste Lobo a máte sdostatek donucovacích prostředků. Tyhle absurdní béčkové twisty jsou něco, co mě nepřestane bavit, i přes tu lacinost. A okolo téhle obálky a konkrétně tohohle dílu jsem kroužil řadu let, od jeho vydání, patnáct let zpátky. Lobo je šovinistickým zosobněním toho nejhoršího v nás, transformovaný (reinkarnovaný) skrze kresbu do brutální nadsázky. Ve svém základě je to ultimátní autorská terapie i onanie v jednom. "IZZATAFACT?"

kolacky
07.11.2019

Super nářez! Taky bych řekla, že tenhle kousek je z Loba nejlepší.

gogo
23.02.2017

Dlouho jsem se nemohl srovnat s netradiční kresbou především vedlejších postav, nicméně komiks jako takový je zábavný, nekorektní a krutopřísně hustej.

Terien
27.10.2016

Bisleyho skvělá správně úchylná kresba co se perfektně hodí k Lobovi, ujetej a zábavnej příběh, co dodat...klasika :D

kethy
10.06.2015

Dle mého je to nejlepší Lobo, které jsem četla.

Terva
09.06.2015

Tohle je pecka. Lobo, veverka a šesti pívo, co víc si přát? Možná nějaký filmeček z Lobem?

Kniha hřbitova
Kniha hřbitova