Léto s kovbojem

Léto s kovbojem https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/12353/bmid_leto-s-kovbojem-thw-12353.png 4 378 103

Úsměvný prázdninový příběh studentky psychologie, která po setkání s vesnickým mladíkem nachází nové životní hodnoty a smysl existence. Uvědomuje si plochost vztahu se svým snoubencem a se svým novým přítelem se učí jednoduššímu pohledu na svět.

Hani77
13.01.2021 5 z 5

Skvělá oddechovka, kniha je přesnou kopií filmu, vč. hlášek, takže se mi při čtení odvíjel před očima film :-).

Le Chat
02.01.2021 5 z 5

Pokud se vám líbil film, určitě se pusťte i do knižní předlohy. Taky jsem to tak udělala a rozhodně nelituji, knížka je opravdu příjemná oddechovka.

EvikU.
19.11.2020 4 z 5

(SPOILER) Je to hodně dobrá kniha. Přečteno jako e-kniha. Je to jedna z knih u které je to stejně dobré jako film. Moc jsem si čtení užila. Skvělá oddychovka.

Spoiler: Boba je prostě Boba. Scéna jak si Honza myslí, že je Boba blázen, když jí zákusky z papíru a nebo scéna, když vpadne Honza do obýváku s větou "Přišel jsem o ruku,.... říct o ruku Doubravky. " Jsem se fakt od srdce zasmála. Úplně skvělý čtení včetně Cecilky. :-)

mataaskorice
26.10.2020 5 z 5

Bezvadná, pohodová oddychovka. Mám kliku, že jsem moc filmů neviděla a pokud ano, tak dávno a pamatuji si z nich jen útržky. Takže pro mě čtení takřka nového. Milé, něžné, letní, voňavé, prázdninové, laskavé uklidňující čtení.

Knihoholka.
03.09.2020 5 z 5

Film je absolutní kopií knihy, a tak jsem si při čtení představovala jednotlivé scény. I když příběh znám kniha mě velmi bavila. Autorka má moc pěkný styl.

katy87
25.07.2020 4 z 5

Taková příjemná letní romance. Musím se opět podívat i na film :-).

emilieselden
23.07.2020 4 z 5

Krásné oddechové letní čtení. Stejně jako stejnojmenný film.

georginaa
06.07.2020 5 z 5

Velice zábavný humorný film s Hanzlíkem a Kovářovou. Hodně se spolu k sobě hodili coby partneři ve filmech. Kniha byla úžasná, jsem ráda že se mi dostala do rukou.

Ťapulka
29.05.2020 5 z 5

Nejdříve jsem viděla film, asi stokrát :-) V životě jsem žádný film neviděla tolikrát jako tento. Takže jsem samozřejmě sáhla i po knize a moc si ji užila. A třeba právě i ji si přečtu víckrát, protože smíchu není nikdy dost. Moc se mi také líbí obálka knihy, přímo dle názvu má krásný letní nádeh.

Sova15
23.05.2020 5 z 5

Krásná odpočinková četba i povedený film. "Znám tu každou krávu, ale tebe neznám. "

Lucissia
20.05.2020 5 z 5

Ráda se ke knize vracím a navždy ho budu mít spojený i s filmem, který se mi odmalička líbil. :-)

Rade
25.04.2020 4 z 5

Pro odpočinek od současných starostí lze doporučit. Letní úsměvná romance, která mi připomene staré časy i film mého mládí.
Film se pro výborné herecké výkony zejména Daniely Kolářové a Oldřicha Víznera a vtipné dialogy povedl, poněkud se vymykal tehdejším normalizačním komediím a dá se na něj s trochou nostalgie koukat i dnes…

ufak
13.04.2020

Na film se podívám vždycky rád, ke knize se vracím. Naštěstí sem ji po dvaceti letech sehnal papírovou. V knize je toho víc, např. "najednou dostala příšernou chuť nabourat tu maloměstskou selanku" (sorry, parafrázuju) a vlítla tam a hrábla do cukroví. Lehce vtipná, prima oddychová, prostě milá kniha.

Peťulík64
13.04.2020 5 z 5

Kniha je v podstatě dokonalou kopií filmového zpracování. A protože já mám pro ten film opravdu slabost, kniha se mi moc líbila. Je to velmi lehké a nenucené čtení, knížka je opravdu tenoučká, tudíž se dá přečíst jedním dechem za jedno odpoledne :-)

misatrix
02.04.2020 5 z 5

Krasny romantický příběh. Ačkoliv je kniha kratoucka, domnívám se, ze vše podstatne bylo sděleno. Oproti filmovému zpracování se z knihy dozvíme i motivace a myšlenky hlavni hrdinky. Díky tomuto jsem postavě Doubravky konečně porozuměla a stala se jednou z mých nejmilejsich literárních hrdinek.

Gejitka
18.03.2020 5 z 5

Kniha stejně krásná jako filmové zpracování. Překvapilo mě, že až na malé detaily je film natočen přesně dle předlohy. Příjemná víkendová oddechovka.

Andrea81
12.01.2020 4 z 5

Taková pěkná oddechovka. Překvapilo mě, jak film věrně kopíroval obsah knížky. Za mě povedené a navíc mám splněno téma do čtenářské výzvy.

hellena1523
04.01.2020 4 z 5

Kniha se četla úplně sama, což bylo dost možná i proto, že jsem první viděla film, tudíž znala příběh, který se mi vždycky líbil.
Zcela objektivně ale musím říct, že je novela napsaná velmi civilně, čtivě, dialogy jsou hezky zformované. Taková jednohubka sobotní svačině.

n.ezn.amy
16.12.2019 5 z 5

příjemná a pohodová kniha o setkání dvou nesourodých lidí, kdy dívka z města pozná krásu a pohodu vesnice a jejich obyvatel. Toto je kniha na letní odpoledne, kdy se tak nádherně čte

Amneris
24.10.2019 4 z 5

Kniha se četla velmi dobře, vybavovala jsem si scény z filmu. Možná proto, že jsem film viděla jako první se mi líbil o něco více než kniha.