Vždycky budeme mít léto

Vždycky budeme mít léto https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/170895/vzdycky-budeme-mit-leto-170895.jpg 4 302 54

Belly milovala v životě jenom dva kluky. Oba mají příjmení Fisher. A po dvouletém chození s Jeremiášem si je téměř stoprocentně jistá, že on je ten pravý. TÉMĚŘ jistá. Konrád se nikdy nevyrovnal s chybou, kterou udělal, když nechal Belly odejít. Zato Jeremiáš vždycky věděl, že Belly je dívka, pro kterou udělá cokoli. A když se Belly s Jeremiášem rozhodnou, že zpečetí svůj vztah svatbou, Konrádovi naplno dochází, že jde do tuhého. Musí Belly říct, že ji miluje, nebo ji ztratí navždy. Teď, nebo nikdy. A Belly nezbývá, než si poprvé naprosto upřímně přiznat, co k oběma cítí. A když to udělá, pochopí, co ve skrytu duše vždycky věděla: jednomu z nich bude muset zlomit srdce. Třetí část trilogie LÉTO.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Jota

We'll Always Have Summer , 2011

ooZDEŇKAoo
01.02.2017 4 z 5

Tato série Léto podle mě nemohla skončit lépe.

helenkan
08.09.2016 3 z 5

I když je to spíše čtení pro mladší čtenářky,ráda jsem si jí přečetla. A dobře jsem udělala. Knížka se mi moc líbila. Zároveň jsem si zavzpomínala na svoje mládí a první lásky. :))))

Luciechr
04.07.2016 4 z 5

Velmi předvídatelný konec, ale i přesto jsem fandila Jeremiášovi ;)

carllie
04.06.2016 5 z 5

Vždycky jsem byla na straně Jeremiáše, takže konec mě trošku zklamal.
Knížku jsem si, ale i tak velice užila. Hodnotím nejlépe, jak můžu!

MíšaK.
25.12.2015 5 z 5

Úžasná čtivá kniha. Celou dobu jsem fandila Konrádovi. Je to kniha, která vás donutí upustit slzy ať už ze šťastného konce (pro fanynky jednoho) nebo ze zlého (pro fanynky druhého). Děj byl hezky vymyšlený, ale trochu bych prodloužila závěrečnou část „O dva roky později“.

acupoflucy
26.09.2015 5 z 5

Ještě lepší než druhý díl. :)

stepka3765
09.07.2015 5 z 5

Konec pro mě trošku předvídatelný. Super trilogie, doporučuji :)

aniphamova
02.06.2015 5 z 5

Tato triologie od Jenny Han je snad mou nejoblíbenější. Hrozně dobře se mi čte a dvě knihy jsem přečetla za den:) vůbec jsem nevěděla, s kým nakonec Belly zůstane a nevěděla jsem,komu z bratrů mám držet palce:DD dokonce mi bylo i líto, že jsem knihy dočetla tak rychle:D :) jen doporučuji:)

eletrika03
08.02.2015 3 z 5

Tahle kniha ni přišla taková odechovka. Nevím jaké jsou té předchozí knihy, ale určitě si je přečtu.

kleria
08.11.2014 4 z 5

Nikdy jsem popravdě moc nečekala, že by mě tato série tolik oslovila. Už od prvního dílu jsem čekala takovou fajn oddechovku, nic extra, ale jsem fakt mile překvapená. Pro mě byl tento díl asi nejslabší, ale i tak vám tuto knihu můžu strašně doporučit!! Díky konci bych klidně brala pokračování, abych věděla co se dělo z hlavními hrdiny dál :)).

Pedruska01
18.08.2014 5 z 5

(SPOILER) Celá série je naprosto úžasná, to bezpochyb, ale už to nebyly ty děti. Ách :D Nikdy bych neřekla, že Jeremiáš Belly udělá takovou podpásovku a že ona mu to v zápětí odpustí. Chystání svatby bylo hrozně hrrr! Nevím, nějak mi to nesedělo. Jestli mám být upřímná, jsem ujetá na milostné trojúhelníky. :) :D Proto bylo fajn, když byla s jedním a druhý jí nedal spát a naopak. Jednu chvíli jsem fandila Konrádovi a podruhé Jeremiašovi. (zvláštní :D) V tomhle díle, který se četl snad sám jsem tak nějak nepobrala ten konec :D, cože?! Prostě přípravy na jedno a bum bác za pár let finíto s druhým? :D Mein gott! :D Bylo mi pak i Jera líto, i když byl šťastný s jinou. Každopádně výborná série a já jsem ráda, že jsem si ji mohla přečíst. :)

mimon20
11.08.2014 5 z 5

Takový konec jsem čekala ale přesto se mi kniha velmi líbila-všechny díly byly super

Nelda
11.05.2014 4 z 5

Celá série se mi hodně líbila. Hodí se na léto (jak překvapivě) :D. Chtěla bych mít tak dobrý vztah k bratrovi a tak silné pouto k její nej kámošce a dalším dvěma klukům, s kterými tráví léto, tak jako měla Belly. Sama ani nevím, jestli jsem fandila Jeremiášovi nebo Konrádovi, asi jsem chtěla, aby si hezky žili v poklidné trojce. :D Ach jo.

Někdy jsem se v tom ale ztrácela, protože autorka často píše z pohledu někoho jiného nebo píše třeba jednu kapitolu naprosto z minulosti, což ale naopak zase pomáhá k orientování, pokud si nepamatujete předchozí díly. Skvělá oddechovka, i když se z ní potom vyklube trošku série se silnějším příběhem. :)

009Ivana
08.05.2014 4 z 5

Mám první komentář ke knize která je dobrá ale ne skvělá. jako oddechovka naprosto stačí a já ji doporučuji. :)