Vždycky budeme mít léto

Vždycky budeme mít léto https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/170895/vzdycky-budeme-mit-leto-170895.jpg 4 302 54

Belly milovala v životě jenom dva kluky. Oba mají příjmení Fisher. A po dvouletém chození s Jeremiášem si je téměř stoprocentně jistá, že on je ten pravý. TÉMĚŘ jistá. Konrád se nikdy nevyrovnal s chybou, kterou udělal, když nechal Belly odejít. Zato Jeremiáš vždycky věděl, že Belly je dívka, pro kterou udělá cokoli. A když se Belly s Jeremiášem rozhodnou, že zpečetí svůj vztah svatbou, Konrádovi naplno dochází, že jde do tuhého. Musí Belly říct, že ji miluje, nebo ji ztratí navždy. Teď, nebo nikdy. A Belly nezbývá, než si poprvé naprosto upřímně přiznat, co k oběma cítí. A když to udělá, pochopí, co ve skrytu duše vždycky věděla: jednomu z nich bude muset zlomit srdce. Třetí část trilogie LÉTO.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Jota

We'll Always Have Summer , 2011

Sarah11
05.09.2020 4 z 5

(SPOILER) I když už třetí díl trošku zavání telenovelou a i když máte sto chutí profackovat hlavní hrdinku za to, jak strašně sobecky a hystericky se chová, stejně si autorka pořád dokázala udržet to "něco", co vás nutí číst dál.
Musím přiznat, že jsem zrovna nebyla fanynkou Isabelina vyvoleného, ale na úplném konci jsem cítila zadostiučinění a měla jsem pocit, že to tak mělo být. A i když je vám od začátku jasné, jak to asi skončí, autorka vás nechá v napětí až do konce, až jsem se jednu chvíli bála, že to možná bude celé jinak.
No, asi se mi bude po Cousins trošku stýskat.

Garous110
29.08.2020 3 z 5

Pro mě to byl asi nejslabší díl

Ocásek
06.08.2020 4 z 5

Povedené zakončení série Léto. Za mě asi nejlepší díl ze všech. Knížka je čtivá, má krátké kapitoly, takže vám stránky poměrně rychle mizí pod rukama.
Tušila jsem, jak tohle skončí, ale chtěla jsem vědět, jak si Belly poradí. V podstatě až do posledních stránek jsem si nebyla ničím jistá, a to se mi líbilo. Poprvé se tady objevují kapitoly psané z pohledu Conrada, kde jsem konečně mohla zjistit, co se mu celé roky honilo v hlavě.
Knížku jsem si užila a doporučuji celou sérii, které je na léto jako dělaná.

3,5/5⭐️

Pulp_catastroph
04.08.2020 2 z 5

(SPOILER) Takže ona nejdřív chodila s ním a on ji nechal. Ona začala chodit s jeho bratrem, ale on ji pořád miluje a ona si bere jeho bratra, ale on pozná, že ona ho pořád miluje, tak ji nechá a ona si ho nakonec vezme a... to je konec.

Verunka926
01.08.2020 4 z 5

Tento díl byl podle mě rozhodně lepší než díl druhý. Naprosto jsem ale nechápala to rozhodnutí, které Belly učinila i přesto, co Jeremiah udělal. Měla jsem radši Conrada, a proto jsem s koncem nadmíru spokojená.

KateTheBlogger
12.07.2020 4 z 5

Od prvního dílu je to neuvěřitelný posun...z malé holky se stala vysokoškolačka a nastávající nevěsta...ale proč ne. Do třetice všeho dobrého, přečteno během pár odpolední, příjemné oddychové čtení :-)

BaDu_
18.06.2020

Když jsem se dozvěděla, že vydali další díl téhle trilogie, neuvěřitelně jsem se těšila, až si ho přečtu. Musím uznat, že první kniha byla asi nejlepší, ale ani tahle nezklamala.

prcek19
27.02.2020 4 z 5

Po menší ukázce z minulého dílu mi bylo jasné, jak to asi nakonec dopadne, ale i tak mě Jenny dokázala dlouho nechat pochybovat, jestli to nakonec nebude jinak..i když musím říct, že v tomhle díle mě Belly docela rozčilovala, jak se pořád přesvědčovala, že ke Konrádovi už nic necítí, přitom každýmu bylo jasný, že to tak není a i to proč ji Jer požádal o ruku, mělo svůj důvod..ale opět příjemná série a těším se na další knihy od autorky

SknihouVrukách
04.11.2019 4 z 5

Konečne sa mi podarilo dočítať sériu Letné lásky Belly od @jennyhan Tento diel mi prišiel trošku iný ako tie ostatné, pretože sa tam riešilo niečo úplne iné. Kniha sa mi páčila, ale jej dej mi prišiel trošku čudný. Prišlo mi, že postavy sú veľmi mladé na to, čo chceli spraviť. Kniha bola predvídateľná a od začiatku mi bolo jasné, ako to dopadne. Milujem autorkin štýl písania, ktorý je jednoducho dokonalý,ale bohužiaľ jej druhá série je 100-krát lepšia.

Sariklen
21.09.2019 4 z 5

Nemůžu jinak. Předchozí díly byly o hodně slabší, zato tento je o hodně předehnal. Děj rozhodně nebyl plytký ani povrchní, do poslední stránky člověk nevěděl, jak to dopadne. Odůvodňovaly se momenty z předchozích knih, byla to krásná spojka předchozích dílů. A konečně mohu říct, že v tomto díle byly pořádně hluboké myšlenky :) Dávám 4*, na 5 to není. SPOILER Belly mě hodně štvala, nevěděla, co chce, ubližovala a kopala do lidí kolem sebe, v celé sérii. Vztah s Jeremiášem byl nijaký, Kornád se zase neuměl vymáčknout. Bellyina mamka všechny city schovávala za kamennou masku. Moje oblíbené postavy byly Susann a Steve, jinak slabota. I když tato kniha, obzvlášť její konec, to vylepšil, obzvlášť u Konráda.

Zlatinka.Emilly
23.08.2019 5 z 5

Problém nás lidí je, že někdy děláme nebo říkáme to, co nemyslíme vážně. Ať už jsme naštvaní nebo máme nějakou brzdu, tak děláme věci, které nám nadělají v životě chaos. V tomto letním příběhu nakonec vše dopadlo tak, jak mělo, ale chybělo málo a Belly by žila docela jiný život. Ráda bych si přečetla ještě první díl této trilogie. Druhý se mi líbil o trochu víc než tento, ale těch pět hvězdiček dám :)

knihomolka27
29.07.2019 1 z 5

Knížku jsem četla už před nějakou dobou, ale pamatuju si, že to ve mně žádné velké dojmy nezanechalo. Což by ve vás oblíbená knížka určitě zanechala. Hlavní hrdinka mi nesedla, Konráda sem měla trošku ráda, ale štvalo mě pořád to jeho váhání.Pro mě nejlepší asi jen posledních 5 stran, jinak bída.

klarinet02
14.03.2019 5 z 5

No to si děláte srandu. Tak tohle mě fakt dostalo. Smekám

Rhodos
23.08.2018 5 z 5

Děkuji za čtenářskou výzvu,díky níž jsem našla spoustu krásných knih...Tahle k nim rozhodně patří....

Abnička
11.07.2018 5 z 5

Rok se s rokem sešel a já jsem se opět pustila do této knížky.
Upřímně?! Tahle kniha mne vždy dostane. Pokaždé u ní prostě uroním slzu. Vždycky budeme mít léto považuji za jednu z nejromantičtějších YA knížek, které jsem kdy četla. Ani nevím jestli za to mohou postavy, nebo děj samotný, ale kniha mě vždy očaruje a já jí mám zhltou během pár hodin.. V tomto případě jsem zase ponocovala do rána.
A i přesto, že vím, jaký je konec, stejně jsem vždy napnutá a netrpělivě ho očekávám.

Tohle je prostě knížka kterou můžete číst kolikrát chcete a stejně vás neomrzí. A proto nemůžu jinak než jak v loni doporučit! ♥️

(Tuhle sérii hodnotím mnohem lépe než “Všem klukům, které jsem milovala)

Bettybook
03.06.2018 5 z 5

Už od začátku jsem věděla, jak to skončí, ale chtěla jsem vědět, jak to Belly vyřeší. I když jsem tento díl četla nejdéle, stálo to za to a byl ze všech nejlepší.

silvinka12
16.04.2018 5 z 5

Pěkné zakončení série. Ale na triologii Všem klukům, které jsem milovala to vážně nemá :D.

Simoneta
19.01.2018 5 z 5

Krásná :)

Abnička
24.07.2017 5 z 5

Komentář z července 2017: Tento díl je nejlepší. Přečetla jsem ji za neuvěřitelné 4,5 hodiny. A jsem s ní velice spokojena. Doufala jsem už od začátku že to tak dopadne. A splnilo se mi to.
Problém jsem, ale měla v tom, že jsem nečetla 2.díl.. Jsou prázdniny a v knihovnách mají zavřeno, nebo jsou knížky rozpůjčované.
Opravdu moc doporučuji, krásně a nebudete nudit. Dokonce možná i chvilkama uroníte slzy a to zvlášť na konci, protože to krásně dopado.

____________________________________________________________________________________________________ Komentář z července 2018: Rok se s rokem sešel a já jsem se opět pustila do této knížky.

verulik196
16.04.2017 5 z 5

Snad nejlepší díl. Přečetla jsem za jeden den většinu stránek. Příběh plynul rychle a vše skončilo, jak má. Takže za mě spokojenost.