Manželství bez chybičky

Manželství bez chybičky https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/499999/bmid_manzelstvi-bez-chybicky-Bl2-499999.jpg 4 24 7

Lesterovi série

< 4. díl

Slečna Antonia se posledních pár let starala o matku, a tak moc dobře ví, že láska na ni už nečeká. Pokud se chce provdat, bude to jedině manželství z rozumu. S lordem Philipem jsou přátelé už od dětství, ale dlouhá léta se neviděli. Když zjistí, že Philip je stále svobodný, rozhodne se ho přesvědčit, že bude dokonalou manželkou! Philip vidí, jak je jeho přítel Harry se svou ženou šťastný, a o to víc si uvědomuje svou vlastní osamělost. Ale najít vhodnou dívku, která by ho milovala, není snadné. Sice se kolem něj stále motá Antonia, ale ta přece nemůže být tou pravou! Jenže když se o ni začnou zajímat londýnští džentlmeni, uvědomí si, že ho přitahuje a že by ji mohl ztratit… Své city jeden před druhým skrývají, ale vzájemné jiskření se už nedá přehlédnout. A tak není divu, že nabídka o ruku na sebe nenechá dlouho čekat!... celý text

Literatura světová Pro ženy Historické romány
Vydáno: , HarperCollins Polska

A Comfortable Wife , 1997

SimulinaT
25.11.2023 2 z 5

Knize chyběl šmrnc. Ze začátku to byl příběh seznamovací, kdy jsem čekala že se děj rozjede. Až ke konci na pár stránkách bylo trošku napětí kde se čtení zrychlilo.

Mi--LADA
02.01.2023 1 z 5

Do více než poloviny knihy to ušlo. Postavy a některé dialogy jsou popsané celkem OK, ale hodnotit vysoko nemůžu. Pořád jsem čekala na nějakou jiskru a třeba i bláznivou, nedokonalou romantickou zápletku, která se nedostavila. Je to taková ta unylá romance, kde se popisují jen šaty, motýlci v břiše a je na to vše příliš mnoho stran. I romantika může mít příběh (záměna osob, únos, tajemství, atd.). Po určité době jsem se už jen nudila.

alzbeta4340
21.11.2022 5 z 5

V historických romancích dramatickou zápletku nevyžaduji, právě naopak často mě spíš ruší - a proto jsem s tímto čtením bez výhrad spokojená. Starosti těchto hrdinů mě vždycky pobaví. Philip a Antonia byli zatím nejsympatičtější dvojice z této série.

LenaWirus
13.10.2022 3 z 5

Kniha se dobře četla, všechny postavy byly sympatické a děj rychle ubíhal, ačkoliv neshod hlavních postav bylo po nějaké době už trochu moc. Překvapilo mě veljé množství chyb a překlepů - to by se stávat nemělo. Hodnotím kladně, i tak se mi ostatní příběhy Lesterových líbily trošku více.

biki
07.09.2022 2 z 5

Tak tohle bylo opravdu hodně, hodně slabé. I když hlavní postavy byly slušně vykreslené, v knize mi chyběla jakákoli smysluplná zápletka. Budu se hodně rozmýšlet, jestli se pustím do eventuálního dalšího dílu.

havrmoni
24.08.2022 4 z 5

Tady mi vadila Antonia, tak nějak jsem měla chuť s ní čas od času zaklepat. Ale jinak se mi to celkem líbilo.

rampapa
16.08.2022 5 z 5

Na tento díl jsem se hodně těšila a jsem jím nadšená. Miluju tuhle autorku a tuhle sérii. Philipa jsem si zamilovala už v předešlých knížkách a teď ho mám ještě radši. Antonii jsem si hnedka zamilovala. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a knížky od této autorky. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další knížku od této autorky.️️️️

Stephanie Laurens (p)
australská, 1953
2004  87%Nevinné potěšení
2011  82%Všechno o vášni
2010  83%Démon touhy
2005  83%Svůdcova přísaha
2010  76%Skotské nevěsty

Kniha Manželství bez chybičky je v