Láskosmrt

Láskosmrt

Otec s dcerou se vřítí do vesmírné bitvy mezi láskou a smíchem na jedné straně a bolestí a smrtí na straně druhé... Na asijských tržištích je žena s mocí svést jak tvé tělo, tak i duši... Mladý Sioux si musí vybrat správnou ženu, jinak spatří zánik svého národa... Federální agent, pronásledovaný vzpomínkou na své selhání při ochraně prezidenta, odhalí temné tajemství, které dokáže vyřešit jen pokřivená mysl... Ze zákopů první světové války k nám báseň promlouvá o hrůzách tohoto světa a přestupu na další... Objevte vzrušující spojení lásky a smrti. Vyzkoušejte lidskou sexualitu v bezuzdné, hrozivé hloubce a ochutnejte lásku, která si bezstarostně zahrává s vlastním zánikem. Vstupte do světa, který se nachází - občas děsuplný, občas vábivý - těsně za tím známým. Toto je svět vyhlášeného spisovatele Dana Simmonse. V tradici Kingových Different Seasons a Vampire Chronicles Anne Riceové nám předkládá své dosud nejambicióznější dílo. Kniha obsahuje i Umírání v Bangkoku, která vyhrála cenu cenu Brama Stokera jako nejlepší povídku roku 1994....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26361/laskosmrt-26361.jpg 3.731

Lovedeath (1993)

Povídky, Sci-fi, Fantasy
Vydáno:, Perseus

Erezka
15.05.2017

Mně se líbilo Umírání v Bangkoku, Zubaté ženy byly dlouhé, ale nakonec jsem se do nich začetla hodně. Vzpomínka je krátký úvod k pozdejšímu románu Flahback, který jsem četla dříve, takže nic nového. No a Velký milenec u mně velmi úspěšný. Těch pět hvězdiček je možná hodně, ale nechám je tam za Bangkok a Milence.

lazarus
05.12.2015

Mizerné jak několikrát použitý pytlík čaje. Slabé, nudné a nudné a ještě jednou nudné. Je tam jedna opravdu dobrá povídka. Originální a pervezní, přesně jak mají mazlíčci rádi. Ano, je to Umírání v Bankoku. Ovšem zbytek je nuda a šeď. A Zubaté ženy? No, tak to je kapitola sama pro sebe. Nedokázal jsem se přinutit ji dočíst.
Nakonec jsou ty tři hvězdičky možná trochu moc, ale nebyl jsem s to sepsut svého oblíbeného spisovatele.

doktorking
11.03.2013

absolutním tahounem této sbírky povídek je Umírání v Bangkoku které bylo i oceněno a kuli kterému dávám tak vysoké hodnocení jinak pruměr

Dan Simmons

Dan Simmons