Laskonky

Laskonky https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/310174/mid_laskonky-KnN-310174.jpg 3 155 46

Proč si neustále obouváme boty, které přece vždycky tlačily… Může existovat nevěra, která nezraňuje? Opravdu lze mít sex bez závazků? A kdy přijde po střídavé péči i střídavá povinnost a role rodičů se konečně vyrovnají? Povídky o nešťastné zamilovanosti a šťastných flirtech. Láskonky jako Laskonky. Krátké texty pro dlouhé večery od Barbary Nesvadbové, doprovázené tvorbou Pasty Onera.... celý text

adevis
18.01.2017 3 z 5

Od knihy jsem neměla žádná velká očekávání, takže jsem byla při čtení mile překvapena. Bavila mě.

KACABAK
02.01.2017 3 z 5

Kniha na 1 odpoledne, obsahuje "každoden" příhody, které neurazí, ale ani dlouho ve Vaší mysli neutkví. Kniha je především pro ženy, které žijí single, odpověď, proč žijí single se však nedočkají. Moc se mí líbí autorčin výraz "každoden".

Jana_Hlus
05.12.2016 4 z 5

Četla jsem téměř všechny knihy autorky, tato se mi líbila možná nejvíce, v textu je znát, že vnitřně dozrála, povídky jsou velmi dobře napsané a dají se v nich najít odpovědi na otázky, které si možná klade občas každá z nás, co už jsme odrostly dívčím střevíčkům a utržily už nějaký ten životní škrábanec... 4/5

milunka21
03.12.2016 5 z 5

První kniha co jsem od autorky četla a rozhodně ne poslední. Povídky ze života, moc se mi to líbilo. :-)

teli9845
29.11.2016 4 z 5

Nerada bych se nějak rozepisovala, řeknu jen, že jsem četla i Bábovky od Radky Třeštíkové a toto bylo za mě mnohonásobně lepší. Ač trochu na jiné téma Radka - matky, Barbara - muži, uvěřitelnější, reálnější a ztotožnitelnější jsou pro mě Laskonky.

mirka0357
29.11.2016 5 z 5

Knihu vystihuje titulek z jednoho blogu "Společně s Laskonkami si kupujete eleganci, půvab a nonšalanci". Kniha je bomba !