Láska na zavolanou

Láska na zavolanou https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/130856/bmid_laska-na-zavolanou-130856.jpg 4 414 105

Poppy Wyattová prožívá úžasné štěstí. Má před svatbou s Magnusem Tavishem, vysněným partnerem, ale onoho odpoledne ji štěstí začíná opouštět. Nejenže při setkání s kamarádkami v hotelu ztratí zásnubní prsten, ale vzápětí jí ukradnou i mobil. Zatímco nervózně přechází hotelovou halou a přemýšlí, co dál, spatří v odpadkovém koši jiný mobil, který tam očividně někdo odhodil. Teď má alespoň číslo, na něž jí může hotelový personál sdělit případný nález prstenu. Jenomže mobil má svého vlastníka, podnikatele Sama Roxtona, který ho chce zpátky, a vůbec ho netěší, že mu Poppy nakukuje do došlých esemesek a e-mailů. Následuje nečekaný a groteskní sled událostí, když si Poppy se Samem začnou zasahovat prostřednictvím e-mailů a esemesek vzájemně do života. Zatímco se Poppy zabývá svatebními přípravami, záhadnými telefonáty a snaží se schovat levou ruku před Magnusem a jeho rodiči…, začíná si uvědomovat, že stojí před největším překvapením svého života.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

I´ve Got Your Number , 2010

4xab
13.08.2014 4 z 5

Oddychove cteni, ale opravdu pobavila.

pipi.sava
18.05.2014 5 z 5

Super kniha, zase se kní vratim.

Kočičáci
12.05.2014 4 z 5

Hezký příběh, stačil mi na něj víkend :-) Potěšilo mě, že Poppy nebyla taková naivka jako Becky. Jednala velmi pudově bez velkého promýšlení (typická ženská :-D) a to hezky zamíchalo celým dějem. Líbily se mi situace z prostředí Magnusovy vědátorské rodiny, kdy mezi ně Poppy nemohla zapadnout a ptala se "o čem to proboha mluví?" V neposlední řadě také oceňuji zajímavou komunikaci po SMS mezi hlavní hrdinkou a Samem ...škoda že se jejich vztah nestihnul více rozvinout....příště ještě více kapitol!!!! xxx
Jako většinu knih od Kinselly i tuto můžu vřele doporučit.

studentice
10.05.2014 4 z 5

Odpocinkove cteni, ktere neni hloupe a nechybi mu humor. Uzila jsem si to a urcite to neni moje posledni knizka od teto autorky:)

Samira
25.03.2014 5 z 5

Opravdu krásná knížka, bylo mi s ní dobře. Hlavní postavy jsem si zamilovala a měly mezi sebou krásný vztah. Zápletka, jak pracovní, tak životní byla skvěle vymyšlená. Zajímavé byly poznámky pod čarou i intelektuální prostředí. Jen jednu výtku, mohla být klidně o kapitolku nebo alespoň půl delší. Přece jen se na vyvrcholení dlouho čekalo a mohlo tam být ještě pár jejich společných chvil, to mě mrzelo. Jinak knihu doporučuji!

deedulka
15.03.2014 4 z 5

Pohodové čtení s trochu praštěnou dobromyslnou Poppy :) Rychle přečteno, k odreagování jako dělané. :) Vtip, láska a pěkná zápletka. Jediné co mi vážně pilo krev, byly poznámky pod čarou...většinou jsem si toho malého číselka v textu ani nevšimla a došla k nim až na konci stránky...a byly většinou naprosto zbytečné.

Efka.J
15.02.2014

Skvělá kniha, dost jsem se nasmála a v některých chvílích jsem se propadala hanbou místo Poppy :D prostě bomba odpočinkové čteníčko

Milla
31.12.2013 4 z 5

Ráda čtu knížky od Sophie Kinselly. Tato knížka je ale poněkud slabší. Poppy je dost praštěná a míchá se Samovi do života tak, že mě by to dost naštvalo. Celkem nereálné je, že zpočátku je Sam velmi zaneprázdněný, jen málokomu odpoví na mail, píše jen strohé odpovědi, nikdy neposílá smailíky, ale Poppy ho úplně změní a nakonec dokonce Sam pošle sms všem svatebčanům...to se Samovi vůbec nepodobá.

hrubik
26.11.2013 5 z 5

Když začnete číst tuto knížku, možná si řeknete, jak je to praštěný. Poppy vám přijde až neuvěřitelná, co všechno dokáže vymyslet a provést. Ale celou dobu si to budete užívat a bude vás to velmi bavit. Aspoň já to tak měla. Tento příběh, napsaný ve velké míře výměnou sms mezi Poppy a Samem mě nadchl. Mockrát jsem se smála od ucha k uchu. Takže směle do téhle knížky! xxxxx :-D

JajinkaBeck
02.11.2013 5 z 5

Musím se přiznat, že když "to" na mě přijde, je tohle kniha přesně podle mého gusta. Dopadení zlosyna, kopa legrace, postupné poznávání "toho chlápka" a nějaká ta (ne)svatba. Faktem je, že Poppy si za spoustu svých problémů mohla sama, ale buďme k sobě upřímné - není to náhodou případ prakticky nás všech? V životě málokdy narážíme na lordy Voldemorty, prostě si ty klacky systematicky házíme pod nohy sami. Strašně se mi líbil vyvíjející se vztah dvou lidí, které svede dohromady jen náhoda a palec nahoru i za nestandardně zpracovaný standardní konec :-)

Pakuna
11.09.2013 5 z 5

Kdo má rád knihy od Sophie Kinselly, tak pro něj kniha nebude zklamáním. Při čtení jsem se pořád usmívala nad trapasy, které se Poppy pořád stávaly.

Alisce
26.08.2013 5 z 5

Nečetla jsem od této autorky první knihu, ale jsem zase okouzlena. Vždy mě něčím překvapí .Opravdu krásná kniha, která se dobře čte.

EDIT 2022:
Téměř po 10 letech jsem si vzala knihu znovu do ruky a už je znát, že člověk dospěl a kniha mě tolik neuchvátila. Rozhodně ale patří mezi skvělé oddechové čtení. Nelituji, že jsem knihu znovu četla, dala jsem si jí v originále a bylo to fajn vypnutí. Stále doporučuji:)

isobel2000
20.08.2013 5 z 5

Mně se to líbilo moc, čtivé a vtipné, prostě moje oblíbená Sophie Kinsella.

pocketka
03.07.2013 4 z 5

KNiha se velmi dobře četla. Patří mezi ty lepší od Kinselly. Vtipná, oddechová, docela dobře vymyšlený příběh - ideální dovolenkové čtení. Jen škoda toho "příliš kýčovitého" konce....

Allen28
01.07.2013 2 z 5

Upřímně řečeno na knihu jsem se těšila, ale očekávání nesplnila. Dle mě hodně nereálná, hlavně konec. Přišlo mi to už přitažené za vlasy. Každopádně vtip měla. Příběh byl opravdu zdlouhavý. Pořád jsem jen očekávala, kdy se něco stane a vlastně se pořád nic nedělo.

luciefeix
14.06.2013

kniha me moc nebavila a dlouze se tahla

DajaF
22.05.2013 5 z 5

Do posledni stranky napinave:-) Poppy byla tim spravnym zpusobem prastena a Sam svym okouzlujicim usmevem k sezrani :-) tesim se na dalsi autorciny knizky

Christie
08.04.2013 4 z 5

Chvílemi jsem se hodně smála, chvílemi byla dojatá. Krásná oddechová knížka plná romantiky. ;) Kinsella nezklamala! :)

susanka1982
23.03.2013 5 z 5

Vtipná knížka, velmi dobře se čte ... jako ostatně vše od této autorky :-)

danuska
22.03.2013 2 z 5

Klasicka Kinsella, oddychovka, ktora aj sem tam pobavi. Myslim, ze je to zbytocne dlhe.