Láska na zavolanou

Láska na zavolanou https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/130856/bmid_laska-na-zavolanou-130856.jpg 4 414 105

Poppy Wyattová prožívá úžasné štěstí. Má před svatbou s Magnusem Tavishem, vysněným partnerem, ale onoho odpoledne ji štěstí začíná opouštět. Nejenže při setkání s kamarádkami v hotelu ztratí zásnubní prsten, ale vzápětí jí ukradnou i mobil. Zatímco nervózně přechází hotelovou halou a přemýšlí, co dál, spatří v odpadkovém koši jiný mobil, který tam očividně někdo odhodil. Teď má alespoň číslo, na něž jí může hotelový personál sdělit případný nález prstenu. Jenomže mobil má svého vlastníka, podnikatele Sama Roxtona, který ho chce zpátky, a vůbec ho netěší, že mu Poppy nakukuje do došlých esemesek a e-mailů. Následuje nečekaný a groteskní sled událostí, když si Poppy se Samem začnou zasahovat prostřednictvím e-mailů a esemesek vzájemně do života. Zatímco se Poppy zabývá svatebními přípravami, záhadnými telefonáty a snaží se schovat levou ruku před Magnusem a jeho rodiči…, začíná si uvědomovat, že stojí před největším překvapením svého života.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

I´ve Got Your Number , 2010

LilianaFalcon
01.12.2015 5 z 5

Poppy... hrozné jméno :-D Ale kniha se četla sama. Nejsem fanynkou přehnaných trapasů,... Poppy se sice uměla ztrapnit, ale UVĚŘITELNĚ... ne, neUVĚŘITELNĚ.
Celý příběh byl lehce (no dobře... spíš hodně) praštěný, jenže tím správným stylem. Bylo to úsměvné, do toho nedorozumění taky úsměvná... Sam připomínal pana Darcyho, ale Poppy měla do Bridget hodně daleko... jinými slovy přesně něco pro mě :-) a i ten Magnus a Lucinda... a Wendy a Anthony a Felix a... jééé takovouhle praštěnou slaďárnu jsem přesně potřebovala.

Laf
06.11.2015 5 z 5

Naproste úžasné odpočinkové čtení. Celý příběh je napsaný takovým svěžím stylem, který se snadno čte a je tam spousta humorných zápletek, u kterých nejde jinak než se pořádně smát. Nejlepší kniha, kterou je dobré zvolit na dlouhé večery. :)

evelýny
12.10.2015 4 z 5

Začátek trochu pomalý, konec předvídatelný, ale když potlačíte rozumové uvažování a nespoutáte vlastní fantazii, tak se ,,chechtáte" nahlas. Od knihy jsem se nemohla odtrhnout - pobavila mě.

MartinkaSku
22.09.2015 5 z 5

skvělá jako vždy mě tato autorka osvěží :,)))) a nemuhu knihu vůbec pustit z ruky je to čtivé a zábavné :,)))) skvělé pro ženy :,)))

warca
07.09.2015 5 z 5

Tahle kniha se mi od autorky líbila asi nevíc. Nedočkavě jsem čekala, jak se vyhne tragickým koncům všech těch malérů.

genie
02.09.2015 5 z 5

I když mi lezla Poppy chvílemi na nervy svou naivitou a snahou o dobrý úmysl, tak jsem jí fandila od začátku do konce. Děj neustále plynul, žádné hluché místo, skvělý humor a dobrý konec. Ideální odpočinková knížka ...

liletka_a
25.08.2015 4 z 5

Zase jednou vcelku povedený příběh. Po stránce humorné na 100% splněno, i když u některých situací jsem Poppy nebo spíš Sama litovala..;) ale na druhou stranku, co se týče romantiky, nic moc tedy.. Po celou knihu nám autorka dopřeje minimum romantických momentů mezi hlavními hrdiny, jen koncem to jakž takž zachránila..;) Nic to nemění na tom, že Kinsellu mám ráda a ve čtení jejích knih hodlám pokračovat i nadále!:)

Makyt
30.07.2015 5 z 5

Až do úplného konce jsem byla na pochybách, kdo prsten ukradl... závěrečné rozuzlení... to bylo něco. A to, že si Poppy až těstě před svatbou uvědomuje, že to vlastně není ono a dovídá se o svém snoubenci něco, co jí opravdu šokuje, to je něco, co by nechtěla poznat žádná z nastávajících nevěst... holt se to ale některým stává...

kroftik
20.07.2015 4 z 5

Mně se na Lásce na zavolanou líbilo, že vydrží člověka napínat, kdy už konečně přijde ta pravá romantika. S. Kinsella porušila zaběhnutý scénář romantických příběhů - holka má kluka, je to hňup, ona to nevidí, potká jiného, dají se dohromady, nastanou problémy, ty se však vyřeší a je tu happyend :-) Prostě to pro mě není prvoplánový romantický příběh, i když děj je předvídatelný, a opravdu mě to bavilo!!!

trdlo1
15.07.2015 5 z 5

Oslnil mě úžasný styl psaní. Humor na úrovni, příjemná romantika. Kniha se čte velmi dobře a odkazy "pod čarou" mají smysl. Prostě příjemná oddychovka. Klidně bych dala hvězdiček 6.

Alinka2
10.06.2015 4 z 5

Myslela jsem si, že to bude takový ten typický román pro ženy, kde se spíše popisuje, jak je ten dotyčný partner dobrý v posteli, zkrátka knihy, kde chybí děj, smysl a rozum. Ale tahle taková není. Madeleine Wickhamová má velmi příjemný smysl pro humor, její knihy a něčem o jsou, mají smysl. Ale čtení na světové úrovni to není a má drobné chyby, např. kde jste viděli člověka, který by dobrovolně půjčil prakticky svůj mobil cizí a neznámé ženě? Dávám 4 hvězdičky.

EvieS
15.02.2015 4 z 5

Knížku jsem četla v originále. Musím říct, že romány nejsou zrovna můj šálek čaje ale u této knihy jsem vydržela a opravdu se nasmála. Ale už od začáku bylo jasné jak to dopadne.

Vendelína
05.02.2015 3 z 5

Fakt absolutně praštěná kniha! Absolutně nereálná, strašně zamotaná. Nakonec jsem vydržela a dočetla ji.

Saskya
14.01.2015 5 z 5

Autorku Sophiu Kinsella som si obľúbila už pri čítaní jej kníh ,,Vieš udržať tajomstvo" a ,,Bohyňa v domácnosti". Má veľmi príjemný štýl písania, číta sa ľahko a sám. Nespomeniem si na jediný moment, kedy by som sa pri čítaní jej kníh nudila. To isté platí aj o tejto knihe. Kinsella má podľa mňa obrovský talent. Postavy v knihe mi boli veľmi sympatické, dej sa zbytočne dlho nevliekol a to je to pritom takmer 400 stranová kniha. Posledné kapitoly som čítala pomalšie, pretože som sa nechcela ešte s príbehom rozlúčiť. Dávno som sa do knihy takto nezažrala. Pri viacerých scénach som sa úprimne zasmiala a čítala som ich niekoľkokrát, než som v príbehu pokračovala. Poppy je typ hrdinky, ktorá mi neprišla otravná, ako to veľakrát býva, práve naopak, páčila sa mi. Na túto knihu budem ešte veľmi dlho spomínať a už teraz viem, že sa k nej niekedy zase rada vrátim. Sophie Kinsella ma ako autorka ešte zatiaľ nesklamala a ja dúfam, že to tak aj ostane. Už teraz mám doma ďalšiu jej knihu a neviem sa dočkať, kedy si ju prečítam. Rozhodne odporúčam si knihu prečítať.

EvaSupovic
09.01.2015 5 z 5

Moje první knížka od této autorky a snad se brzy dostanu i k dalším. Bavilo mě to, i když na mě málo romantiky, ale jinak pěkné čtení :-)

DaPo
25.11.2014 3 z 5

Styl psaní této autorky mne baví. Děj knihy je zajímavý, ale v některých situacích mi přijde moc zdlouhavý. Výborný nápad komunikace mezi hlavními hrdiny formou sms zpráv, velice originálné, autentické.. Konec příběhu na mne zapůsobil ale rozpačitě.

s_lina
07.11.2014 5 z 5

Nepamätám si, kedy naposledy som sa u knižky tak nasmiala. Len ten koniec sa mi zdal trošku presladený.

KriKri
26.10.2014 4 z 5

Trošku slabší, než většina předchozích knih, které jsem od autorky četla, ale i tak potěšila a nezklamala bláznivou hlavní hrdinkou :-)

kneslova
01.09.2014 4 z 5

Jak zde již bylo řečeno, velmi příjemné oddychové čtení

Lucka.79
21.08.2014 3 z 5

Tak nějak jsem od knihy čekala víc .... četla se sice dobře, ale ten příběh mě neoslovil ... zkrátka mi kniha moc nesedla