Láska na zavolanou

Láska na zavolanou https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/130856/bmid_laska-na-zavolanou-130856.jpg 4 414 105

Poppy Wyattová prožívá úžasné štěstí. Má před svatbou s Magnusem Tavishem, vysněným partnerem, ale onoho odpoledne ji štěstí začíná opouštět. Nejenže při setkání s kamarádkami v hotelu ztratí zásnubní prsten, ale vzápětí jí ukradnou i mobil. Zatímco nervózně přechází hotelovou halou a přemýšlí, co dál, spatří v odpadkovém koši jiný mobil, který tam očividně někdo odhodil. Teď má alespoň číslo, na něž jí může hotelový personál sdělit případný nález prstenu. Jenomže mobil má svého vlastníka, podnikatele Sama Roxtona, který ho chce zpátky, a vůbec ho netěší, že mu Poppy nakukuje do došlých esemesek a e-mailů. Následuje nečekaný a groteskní sled událostí, když si Poppy se Samem začnou zasahovat prostřednictvím e-mailů a esemesek vzájemně do života. Zatímco se Poppy zabývá svatebními přípravami, záhadnými telefonáty a snaží se schovat levou ruku před Magnusem a jeho rodiči…, začíná si uvědomovat, že stojí před největším překvapením svého života.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

I´ve Got Your Number , 2010

Audreyh
30.06.2017 4 z 5

Taková milá letní oddechová knížka :-)

Evaho73
18.06.2017 4 z 5

Pobavila som sa....... ľahké a oddýchové čítanie...

vivalamuff
13.06.2017 5 z 5

Knihy od S. Kinselly jsou si hodně podobné. Vždy tu máme nějakého super podnikatele, který je nadávkem k tomu velmi přitakžlivý, a hlavní hrdinka je hezká, ale ztřeštěná osůbka. Asi je to všechno klišé, ale ty příběhy mě baví. Zatím jsem nenarazila na žádnou jinou spisovatelku, která by mě svými knihami tak rozesmála. Někdy sice šokovaně hledím, a přemýšlím, jestli je "tohle" vůbec možné, ale s trochou nadsázky snad ano :-)
Za mě pět hevězdiček a doporučuji.
PS: Abych to s tou chválou nepřehnala, musím přiznat, že sága o Becky (Shopaholic) mě vůbec nechytla a přišla mi už hodně nereálná. Četla jsem první tři díly a stačilo mi to. Zbytečně natahované...

Šíla
29.12.2016 4 z 5

Na začátku jsem si myslela, že to vzdám a knížku dál číst nebudu. Jsem ráda, že jsem to neudělala a dočetla až do poslední stránky. Byla to vtipná knížka a nemohla jsem se dočkat až zjistím, jak to skončí :) Určitě jsem ji nečetla naposled.

xindl007
19.11.2016 4 z 5

Tohle byla ale praštěná knížka. Myšleno v dobrém. Bavila jsem se, děj měl spád, nebyla nouze o vtipné momenty..

Luci136
10.11.2016 5 z 5

Wau, to byla dobrá jízda. Skvělá knížka, nad jejímž koncem jsem byla smutná. NE jak dopadl, ale že nemám co dál číst.
Moc krásné čtení!
Určitě se vrhnu na další autorčiny knížky.

pumplu
15.09.2016

Naprosto úžasná knížka! Naprosto mě vytáhla do děje, pobavila mě a přečtená byla hned...moc doporučuji :)

ivakola
30.07.2016 5 z 5

Já jsem se skvěle bavila u této knížky. Koutky mi cukaly i ve vlaku kde jsem ji skoro celou přečetla.Ideální odpočinková knížka, navíc od začátku do konce úsměvná. Velmi ráda čtu knížky této autorky. Je překvapivé, co se dá napsat o jednom zahozeném mobilu a co z toho vznikne za příběh.

Barush64
25.07.2016 3 z 5

Kniha se mnou putovala na pláž a přesně tam si myslím knihy Sophie Kinselly patří. Děj příjemně plyne, ve vzduchu je cítit moře, sluníčko pálí a stranky ubíhají takřka nepozorovaně. Jako u ostatních spisovatelčiných knih mi vadil uspěchaný konec, který byl na můj vkus moc přitažený za vlasy. Bohužel ve mně kniha nezanechala skoro žádný dojem k uchování, ale o to se ani nesnaží. Ke knize se už nejspíš nikdy nevrátím. Ale možná časem, až zase bude venku vedro k zalknutí a slaný vzduch skoro na dosah, opět po nějaké knize od autorky sáhnu. Jako odpočinková kniha je totiž výborná.

L.Esoteric
10.07.2016 4 z 5

Typický případ, kdy od začátku víte, jak příběh dopadne, ale přesto vám to nevadí a tu těžkou romantiku si naplno užijete :) Příjemná oddechovka.

beva
10.07.2016 5 z 5

ľahké, ale veľmi veselé letné čítanie. už dávno som sa toľko nenasmiala vrelo odporúčam

SelkaNika
14.06.2016 4 z 5

Oddychovka jako na zavolanou!

cukrovka
14.05.2016 5 z 5

Velmi příjemná a vtipná kniha. Hlavní hrdinové byli sympatičtí. Jenom mi chyběla v závěru nějaká kapitolka, kdy už jsou Poppy a Sam spolu.

ewisek22
01.05.2016 3 z 5

Kniha neurazí, nenadchne, nenutí mě neustále ji vyhledávat ve volnu. A pro to všechno je to slabý průměr za tři hvězdičky.

alzbeta4340
04.04.2016 5 z 5

Lehké a svěží čtení. Od této autorky jsem četla několik knih a tahle se mi určitě líbila nejvíce. Hodnotím v rámci žánru a dávám pět hvězdiček.

tullia
24.03.2016 5 z 5

Super oddechová romantika u které se hodně zasmějete

petra4080
04.03.2016 4 z 5

Naprosto předvídatelné, ale milé. Knížka se čte krásně a zasmála jsem se u ní, bezva oddechovka :-)

SBH
15.02.2016 4 z 5

Až vás semele život, kolegové, nadřízení, rodiče, děti, sáhněte po pohádkovém příběhu od S. Kinselly. Na Poppy se valí jedna pohroma za druhou, žádnou nebohá dívčina nepřivolala vlastním pochybením. Snad možná neměla rozesílat maily jménem šéfa, na druhou stranu on využíval ji jako neplacenou asistentku, její aktivita se dala očekávat. Happy end byl nutnou podmínkou, aby člověk po přečtení vstal a dál mohl čelit vlastním životním nástrahám :-). Drsný uzavřený hrdina se zlatým srdcem (miluji sci-fi) mi byl rozhodně sympatický svou neochvějnou přímočarostí a konzistentností (v reálu takoví šéfové neexistují!). Doporučuji.

Madlenkačte
14.02.2016 5 z 5

Pobavilo, super!

jarka2222
07.12.2015 3 z 5

Neuvěřitelný děj, neuvěřitelná zápletka, od začátku jasné, jak to všechno dopadne. Asi jsem nad touhle knížkou moc přemýšlela, což určitě nedoporučuju. Pokud se to čte jako vtipná růžová pohádka, dá se to dočíst.