Láska na zavolanou

Láska na zavolanou https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/130856/bmid_laska-na-zavolanou-130856.jpg 4 414 105

Poppy Wyattová prožívá úžasné štěstí. Má před svatbou s Magnusem Tavishem, vysněným partnerem, ale onoho odpoledne ji štěstí začíná opouštět. Nejenže při setkání s kamarádkami v hotelu ztratí zásnubní prsten, ale vzápětí jí ukradnou i mobil. Zatímco nervózně přechází hotelovou halou a přemýšlí, co dál, spatří v odpadkovém koši jiný mobil, který tam očividně někdo odhodil. Teď má alespoň číslo, na něž jí může hotelový personál sdělit případný nález prstenu. Jenomže mobil má svého vlastníka, podnikatele Sama Roxtona, který ho chce zpátky, a vůbec ho netěší, že mu Poppy nakukuje do došlých esemesek a e-mailů. Následuje nečekaný a groteskní sled událostí, když si Poppy se Samem začnou zasahovat prostřednictvím e-mailů a esemesek vzájemně do života. Zatímco se Poppy zabývá svatebními přípravami, záhadnými telefonáty a snaží se schovat levou ruku před Magnusem a jeho rodiči…, začíná si uvědomovat, že stojí před největším překvapením svého života.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

I´ve Got Your Number , 2010

Gabca1990
03.06.2019 5 z 5

Pro mě oddechovka na dovolené...přesně co jsem čekala - čtivé, vtipné, zábavné, líbilo se mi proložení sms zprávami..

Knihomolka97
28.02.2019 4 z 5

Pěkné, vtipné, milé oddychové čtení se sympatickými, i když trochu potrhlými postavami. :-D Velmi zajímavý nápad s tím mobilem.

Adele0511
18.01.2019 3 z 5

Super oddechovka - vtipná, dobře se četla, celkově byla knížka osvěžující. Tak jako u pana Jamasakiho jsem se snad už dlouho nenasmála...Docela by mě zajímalo jak se vztach těch dvou vyvíjel dál.

Bobina74
25.11.2018 3 z 5

Ale jo, proč ne....neurazí, nenadchne. Poppy mi připomínala Pipi dlouhou punčochu a z celého románu sálala snaha za každou cenu pobavit.
P.s. : Někdy méně je více....

alekis
31.10.2018 5 z 5

Čtivé, zábavné, vtipné, veselé, osvěžující, potěšující, chytré... :-)

Andrea963
24.10.2018 5 z 5

To byl milý pribeh :-) moc se mi líbil. Pro mě by tam mohlo být víc "romantiky" , ale scéna Poppy a Sam v lese byla krasna. Víc takových....

Joyce24
21.10.2018 5 z 5

Výborná oddechovka, člověk může zapomenout na trable a příjemně se odreagovat. Mnohokrát jsem se též neubránila pousmání. Pěkně a vtipně napsané scénky. Doporučuji a ještě si určitě zkusím přečíst další autorčiny knížky.

Aquagirl
07.10.2018 5 z 5

Moje další setkání se Sophií. Je pravda, že mě knížka nenadchla tolik, jako její překrásné počiny "V rytmu charlestonu" a "Vzpomínáš si", ale i tak je to na plný počet hvězd. Prostě milá, příjemná oddychovka. A u scény s pěveckým vystoupením pro Japonce jsem namouduši slzela smíchy, ta prostě neměla chybu :-)

lenka5660
21.08.2018 5 z 5

Moc pěkné čtení na léto :-) Autorka mě opět nezklamala, romantika i humor na jednom místě. Doporučuji.

katallinka
17.08.2018 4 z 5

Opět příjemná letní oddychovka. Konec mi přišel trošičku přitažený za vlasy. Kniha se velmi dobře četla jako všechny od této autorky.

Anne Leyyd
29.07.2018 4 z 5

Trochu jsem váhala, zda v četbě pokračovat, ale před polovinou se to výrazně zlepšilo. Takže nakonec jsem byla moc ráda, že jsem knihu neodložila. Taky mě příjemně překvapilo, že sem autorka zařadila i vážnější téma s firmou, které celkovou úroveň příběhu zvedlo.

Nejlepší scény:
- Single Ladies alias Pane Jamasaki (:D :D :D)
- u klenotníka, kde Sam zadával výrobu repliky prstenu (:D)
- když Sam na večírku zjistil, kolik mailů Poppy poslala (:D)

Rozhodně jeden z lepších románů a originální konec :D Doporučuji a dávám 4 *

Markéta:)
13.06.2018 4 z 5

Skvělá oddechovka. A ten konec. Posledních sto stran bylo úžasných. Nijak velká slaďárna. Na konci jsem se musela při čtení usmívat.

Meridea
24.05.2018 3 z 5

Nějak "těžko" se mi tuto knihu četlo, hlavně zezačátku. A vlastně jen díky mé zvědavosti jsem ji dočetla až do konce.

jani.ruzicko
03.03.2018 5 z 5

Tohle byla paráda. :) Nijak přehnaně romantické, prostě jen čistý příběh se skvělým námětem. :) Zábavné, čtivé a praštěné. Mám hroznou radost, že jsem na knížku narazila. Více takových příběhů! :)

lenka7348
08.02.2018 5 z 5

Boží! Je tam vše, co je u románu třeba: vtip, napětí, srdceryvné okamžiky. Při čtení jsem občas vybuchla smíchy, na konci se mi zas chtělo brečet. Rozhodně se stává mou nejoblíbenější knihou od Kinselly a dostává se do pomyslné románové TOP 10.

Teresita
05.02.2018 4 z 5

Typická Sophie Kinsella. Veselá, oddychová, romantická, praštěná, předvidatelná, velice čtivá, ale především vtipná. Dlouho jsem se u nějaké knihy takto nenasmála, při scéně, kdy se Poppy snaží zaujmout Japonce v recepci hotelu, jsem se začala několikrát smát nahlas, a to až tak, že jsem vzbudila manžela.

Etule
04.02.2018 4 z 5

Mé romantické srdce metá kotrmelce. To byl tak krásný příběh. Poppy mi byla sympatická od začátku, stejně tak Sam. :) Jejich první setkání a zdržování obchodníka z Japonska mě rozesmálo na celé kolo. Dokonce jsem i nějakou slzičku uronila (jsem hold cíťa no :D). Moc hezká kniha, od autorky první.
Souhlasím s nani_nkou scéna v lese byla nádherná.

nani_nka
23.11.2017 5 z 5

Moja najobľúbenejšia od Kinselly. Znova nechýba nič, čo je pre jej štýl typické. Sympatická, praštená hlavná hrdinka Poppy, sexy hlavný hrdina Sam a plno vtipných situácií. No a scéna Poppy so Samom v lese patrí k tým romantickým momentom z kníh, na ktoré sa nezabúda.

jitka7
22.11.2017 4 z 5

Taková milá a oddechová knížka. Zasmála jsem se a napjatě čekala, jak to dopadne. Nezklamala :)

KateTheBlogger
28.09.2017 5 z 5

Jako vždy báječná oddychovka od Kinselly, jedna z mých nejoblíbenějších!