Láska a zášť

Láska a zášť https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/268417/bmid_laska-a-zast-vZb-268417.jpg 4 158 41

V odlehlém kraji v jižní Francii vedou dva šlechtické rody dlouholetý a nesmiřitelný boj. Kdysi šlo jen o hraniční pozemky, pak se přidal únos nepřítelovy dcery, ztráta cti i majetku. Dřívější nepřátelství přerůstá ve smrtelnou zášť. Ponížená strana touží po pomstě, ale než ji stačí vykonat, přichází...

pip11
19.01.2019 4 z 5

Příjemná, napínavá oddychovka. Kniha je sice kratičká, spíše povídka než kniha, ale rozhodně opět skvěle vyprávěná.

LéňaM
05.01.2019 4 z 5

Pekne milé čtení. Mě se kniha líbila.

Bobina74
09.12.2018 3 z 5

Klasická Körnerová, takže co očekáváte toho se vám dostane....

haki34
25.04.2018 3 z 5

jednoduché, nenáročné, růžové, a sladké..taková oddechovka, na odlehčení, když potřebujete vypnout...

knihovnička007
07.02.2018 5 z 5

Autorka opět nezklamala. Klasika autorky-romanticko-historický z Francie 19.století. Ač člověk tuší, jak příběh skončí, při čtení není čas se nudit. Kniha je poměrně útlá, je to taková příjemná oddychová jednohubka, ale děj odsýpá.
Přečetla jsem spoustu knih od této autorky a určitě doporučuji.

PavlínaAlžběta
21.12.2017 5 z 5

Moje velmi oblíbená autorka Hana Marie Körnerová ve svém žánru i stylu psaní nikdy nezklame. Její knihy mají kouzlo, stejně tak i kniha Láska a zášť, příběh z devatenáctého století z Francie, boj mezi dvěma aristokratickými rody a mnoho zápletek. Kniha vás pohltí a ocitáte se přímo v ději s hrdiny. Příběh je lehký na čtení, i přesto naskytne napětí a zápletky. Láska a zášť je romantická kniha s prvky historie. Čtení pro ženy, které se rády odreagují milým příběhem, který se čte naprosto sám. Knih od této autorky moc nemám, ale musí to napravit. Krásné čtení!

Evaneva
19.12.2017

Lásku, napětí, dobrodružství, romantiku to všechno obsahuje tato čtivá kniha.

Romžiry
10.07.2017 4 z 5

Autorka nezklamala. Tak jako její všechny knihy i tato byla skvělá. Nic v knize nechybělo - napětí, láska, zklamání. Kniha se četla sama.

helenkan
03.06.2017 2 z 5

Příliš mě to nenadchlo. Někdy to prostě nesedne. :)

Toňula
30.03.2017 3 z 5

Čtivá,oddychová, na mě trochu jednoduchý příběh, ideální na odreagování od starostí všedního dne.

ivulka15
11.12.2016 3 z 5

Sladárna ale hezká.

Pet007
26.11.2016 2 z 5

Autorka napsala mnohem lepší knihy. Knihu jsem přečetla, ale mohla jsem se odtrhnout, takže to rozhodně nebylo jedním dechem.

1casper
22.09.2016 4 z 5

Přečteno na jeden zátah...je to taková Angelika. Pohodové, odpočinkové čtení na jedno odpoledne.

Lucissia
22.08.2016 4 z 5

Klasická červená knihovna, sem tam až neuvěřitelná, ale jako odpočinkové čtení, proč ne. :-)

TaLu
12.07.2016 4 z 5

Musím se přiznat, že pro knihy autorky jsem si vypěstovala mírnou závislost. Líbí se mi , a to moc, jak zaplétá slova a rozplétá tím příběh. A o tom ta moje obliba je, že v jejích romantických knihách ten příběh nikdy nechybí. Čtete, a před očima se odvíjí osudy hrdinů.....a čtenář se stává svědkem jejich cest a komplikovaných vztahů. Nikdy nechybí dobrodružství a láska. Prostě ideální čtení na letní dovolenou.

alnahu
30.06.2016 5 z 5

Velmi pěkný příběh z Francie 19 století , nechybí v ní dobrodružství, nenávist ani láska .Moc dobře se četla. Knihu doporučuji- příjemná odpočinková četba.

Kachorra
26.05.2016 5 z 5

Pěkné, rychle se to čte. Pokud budu chtít mít jistotu, že kniha bude dostatečně romantická a zároveň "cudná", tak vím, které autorky si půjčovat.

mariva
09.03.2016 4 z 5

Romantický příběh se odehrává v mém oblíbeném období historie Francie, takže to pro mě byla příjemná odpočinková četba.

niknikita
30.07.2014 4 z 5

Občas mám potřebu dopřát si trochu romantiky a tento příběh se čte přímo "prázdninově" - dobrá limonáda do horkých dnů :-)

orinka3
29.06.2014 2 z 5

Knihou Dům u Tří borovic nastavila spisovatelka dost vysokou laťku. Proto tuhle limonádu nemůžu ocenit více hvězdičkami. Pravá červená knihovna. Lehký děj, navíc předvídatelný, povinný happy end. Jediné místo, které mě trošku zaujalo, bylo pronásledování dvojice, když prchala před fanatickým otcem. Opravdu nic moc. Čte se snadno, bez pravopisných chyb - dobré čtení do špitálu nebo do čekárny u lékaře.