Vražedná léčba

Vražedná léčba https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/224295/bmid_vrazedna-lecba-KD9-224295.jpg 4 1361 228

Labyrint série

< 3. díl

Konec řady se blíží. ZLOSIN vzal Thomasovi vše. Ale je to konečně za nimi. Zkoušky jsou po posledním testu kompletní. Přežijí? Co ZLOSIN neví, je to, že Thomas si pamatuje mnohem víc, než si myslí. A je toho dost, aby věděl, že nemůže věřit ani slovu z toho, co jim říkají. Pravda bude děsivá. Thomas porazil bludiště. Přežil Spáleniště. A nyní bude riskovat cokoliv, aby zachránil své přátele. Ale pravdou je, že by to mohlo být to poslední, co udělá a čím všechno skončí. Čas lží je u konce . Dotisk v roku 2018 se stejným ISBN a pouze jinou - filmovou obálkou.... celý text

Literatura světová Sci-fi Pro děti a mládež
Vydáno: , Yoli (ČR)

The Death Cure , 2011

LucyNej
17.09.2016 5 z 5

Byla jsem velice zvědavá, jak série dopadne - nejsem si jistá, zda jsem s koncem spokojená. Ale knížka se mi četla snad ze všech dílů nejlíp :) Už se těším na filmové zpracování.

KateChatt
09.09.2016

SPOILER!! Zvláštní jak jedna osoba, ve mě může vyvolat tak protichůdné pocity (Teresa). V 1. díle patřila mezi moje nejoblíbenější postavy, ve 2. díle jsem ji nesnášela a teď jsem cítila smutek i radost.

Alpasstyle
26.08.2016 4 z 5

Dle mého názoru, je tento díl z celé trilogie nejslabší. Osobně se mi čtení velmi táhlo, nějak mě děj nestrhl jak u prvních dvou dílů. Nemyslím si, že to byl největší propadák, to vůbec ne. Jen mi chvíli přišlo jako by autor už nevěděl co psát, a tak se začal více zabývat i popisem okolo. Ale i přesto mě celou tu dobu zajímalo jak to skončí a nemohla jsem si to nechat ujít. Nejsem zklamaná a těším se až si celou trilogii zase jednou otevřu..

A co víc na ukončení dodat nežli :"Nečekaně,avšak pěkně dovršený závěr"? :-)
Doporučuji.

Pasadenka
15.08.2016 4 z 5

Tak nevím. Poslední díl nebyl až tak špatný a to hlavně díky tomu, že byl jiný, nežli ty dva předchozí. Když se vše nepotácelo jen kolem uzavřeného ekosystému ZLOSINu, ale autor konečně rozevřel dveře do zpustošeného světa zpustošeného, a ukázal nám, co vše skýtá, bylo to, osvěžující, zábavné a místy i napínavé. Leč jako celek je to pořád lehký podprůměr. A nezapomeňte! ZLOSIN je dobrý.

Veronica.Key
22.07.2016 4 z 5

Po přečtení posledního dílu téhle série jsem málem dostala infarkt! :D Více méně mě to uspokojilo a zároveň ne. Spoustu věcí, na které jsem čekala, se tam nedozvíme a navíc se musíme rozloučit s pár postavami.... Ale zase je to z určitého pohledu velmi pěkný závěr.

KachnaN
22.07.2016 5 z 5

Knihu, stejně tak jako celou trilogii, jsem dočetla podruhé. Opět jsem nadšená, příběh je skvělý, ale vzhledem k tomu, že od mého prvního seznámení s touto trilogií uběhl více než rok, mám teď trošku jiný pohled na všemožné věci, co se mi na knížce (knížkách) před tím líbily a nelíbily.

Gi-Gi
19.07.2016 3 z 5

zajímavý konec, popravdě mě nejvíc nadchnul první díl série, ale celkově se to dalo

bookmania
17.07.2016 4 z 5

Podle mě skvělé ukončení celé série. Kniha byla jízda, úplně stejně jako dva předchozí díly.

Jane007
13.07.2016 5 z 5

Opravdu hrozná knížka! S hrůzou jsem otáčela stránky a čekala, co se bude placerům dít. Mráz mi běhal po zádech a já ne a ne přestat číst. Rozhodně doporučuji

0001260
21.06.2016 3 z 5

Jediná kniha z celé trilogie, která mi konečně dávala smysl. První dva díly byly prakticky jen o tom, jak je ZLOSIN vystavoval naprosto nesmyslným a nelogickým testům, které mi i s informacemi z třetího dílu přijdou totálně mimo mísu, a autor se ani nesnažil naznačit proč to všechno... hlavně aby to bylo čtenářsky zajímavé. Tímto dílem si to u mě spravil.

deedulka
07.06.2016 3 z 5

Poslední díl mne již tolik svým dějem nestrhnul. Četla jsem ji nejdéle z celé trilogie. I tak byla kniha docela povedená a odkryla další zákoutí nakaženého světa.

HighReaderOfOz
05.06.2016

První díl - úžasné. Druhý díl - guty. Třetí díl - ... dočítám bez emocí, na posledních stránkách už úplně znuděně. Jediné k čemu tyhle typy knih vedou (Hunger games, Divergence, Labyrint ...) jsou úvahy, že lidstvo k podobným událostem pomalu ale jistě směřuje. Kdyby to skončilo jinak, hlavně ohledně Teresy, tak je i můj komentář možná jiný, ale takhle je to pěkně zfrasený.

Juki-RoseMary
31.05.2016 1 z 5

SPOILER? MOŽNÁ BUDE.
První díl mě naprosto pohltil, druhý byl fajn, ale tenhle... Vůbec mě to nezaujalo, nebavilo a děj už mi nepřišel takový jako v prvních dvou dílech.
Dočetla jsem to jenom protože jsem si chtěla sérii The Maze Runner uzavřít a i když mám v knihovně již všechny díly, obávám se, že ten třetí už neotevřu.
Pro mě velké zklamání, konec mi přišel velmi naivní, čekala jsem velkolepé zakončení a ne takové.
Jedna hvězda, protože to sice bylo nic moc, ale odpad ne. To zas ne.

citronekodvedle
26.05.2016 2 z 5

Prvni díl byl super, u druhého to už ono nebylo a třetí bohužel zklamal také škoda

petra4876
23.05.2016 5 z 5

Nejlepší série, kterou jsem kdy četla. Miluju tyhle 3 knihy. Strašně moc jsem se do toho vžila a moc mě mrzí, že už to končí... Ani se mi nechce začít číst další knihy, protože s těmito knihami jsem byla každý den a prožívala tu akci s nimi (s herci v té knize)... Strašně moc děkuji, že autor tohle vydal a taky jsem ráda, že jsem na tuto sérii narazila:)

tyna4806
23.05.2016 5 z 5

Miluji tuto sérii a tento díl byl velmi zdrcující. V knize pro mě bylo vše, co od takové knihy očekávám. Napětí, strah, trochu vtipu, akce, ale také velké množství smutku a na povrch se dostaly i slzy. Za mě této knize nemůžu udělit jiné než to njlepší hodnocení a velmi mě mrzí, že tohle byl poslední díl tak úžasné knihy. Škoda, že se autor nerozepsal víc, abych mohla mít hodně knih a číst dál a dál jen tuto sérii. Jsem opravdu ráda za den, kdy jsem poprvé narazila na první knihu. Doporučuji si jí celou přečíst.

AAndulka
12.05.2016 4 z 5

Asi nejlepší díl. Žádná sláva, celkově mě tahle knižní série velmi zklamala.

Dindi
11.05.2016 2 z 5

Pro mě to bylo velké zklamání. První díl mě naprosto pohltil. Druhý díl byl taky fajn, i když mě tolik nebavil. Ke čtení třetího dílu jsem se musela vyloženě nutit.

Ann4
09.05.2016 5 z 5

Stálo to za to si to přečíst. Napnutá až do konce.

PandaKombajn
07.05.2016 4 z 5

Na knihu jsem se vrhla hned jak jsem dočetla spáleniště. Kniha se trochu vlekla ale i tak se docela povedla. Při čtení jsem provolávala že Dashnera zastřelím neboť mu neodpustím koho zabil. No jednoduše to byl nejslabší díl série. Jiném už se nemůžu dočkat The Kill order a The Fever code.