Labyrint tajností

Labyrint tajností https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/469591/bmid_labyrint-tajnosti-sBb-469591.jpg 5 355 93

Na amišské farmě rodiny Gingerichových dojde uprostřed noci k požáru, při němž shoří stará stodola. Jako by to nebylo dost zlé samo o sobě, zjistí zoufalí rodiče, že jejich nejstarší syn Daniel někam zmizel. A hasiči najdou v troskách stodoly lidské ostatky. Případu se ujímá Kate Burkholderová, náčelnice policejního oddělení Painters Mill, do jehož jurisdikce farma spadá. První zprávy nevěstí nic dobrého – požár s největší pravděpodobností založil někdo úmyslně. Pitva navíc prokáže, že ve stodole skutečně uhořel Daniel Gingerich. Kate se pouští do vyšetřování vraždy mladíka, na nějž všichni, kdo ho znali, pějí jen samou chválu. Jenže není všechno zlato, co se třpytí, a náčelnice z letmých náznaků mezi amišskou komunitou odkrývá jedno strašlivé tajemství za druhým…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , MOBA (Moravská bastei)

A Gathering of Secrets , 2018

iveta3689
04.12.2021 4 z 5

Moje první setkání s autorkou a rozhodně ne poslední. Super napsané, její styl mi bezvýhradně sedí. Četlo se samo, prostředí je neokoukané, dobře vykreslené postavy.

berila
22.11.2021 5 z 5

Tohle byl podle mě jeden z nejlepších dílů celé série. Autorka mě zatím nikdy nezklamala, těším se na pokračování.

PetraBery
06.11.2021 4 z 5

Případ uhořelého amišského mladíka Daniela odhaluje, že jeho minulost nebyla tak čistá, jak se na první pohled zdálo. Náčelnice Kate chce pravdu odhalit za každou cenu. Čtivý díl, stejně jako ostatní ze série.

Katulinka69
01.11.2021 4 z 5

Jak jinak než super.
Už se těším na další díl

malýčtenář
06.10.2021 5 z 5

Moje první kniha od této autorky a musím říci, že jsem se nemohla odtrhnout od čtení. Napínavý děj již od začátku. Má spád a netypické prostředí zaujme. Těším se na další knihy od autorky.

Januli
26.09.2021 3 z 5

Další tajemství Amišů a opět nezdolatelná Kate. Dílo se četlo dobře, ale myslím, že zrovna tenhle ten díl mi v paměti nezůstane. Nevím čím to, nějak mě "nezaujal" jak díla ostatní.

Alena1957
19.09.2021

Opět pěkná, napínavá detektivka, Castillo nikdy nezklame.Doporučuji.

iška
09.09.2021 5 z 5

Má to spád a já byla vysloveně spokojená. Naštěstí už je ještě na letošek plánovaný další příběh série. Tak se těším.

Prateri
06.09.2021 5 z 5

Jsme opět u amišů. Pokračuje jejich nespolupráce s policií, nedůvěra k ní a utajování skutečností. Mají štěstí na policejní náčelnici, Kate je chápe. Jiný vyšetřovatel by určitě pro jejich jednání pochopení neměl. Je to díl opět plný napětí a zvratů. A milé Kate, která se snaží narovnat nespravedlnosti světa, přibydou na těle, a možná i na duši, další jizvy.
Už se těším na další díl.

zuzca.h
02.09.2021 4 z 5

Moje první kniha od autorky. Ze začátku trochu zdlouhávé, ale potom se to rozjelo a bylo to zajímavé. Pachatele jsem si typla ale stejně mě závěr překvapil. Co oceňuji je netradiční Amišské prostředí.

Evka27
25.08.2021 4 z 5

Zajímavá zápletka, oběti i pachatel. Taky mě rozladilo více pravopisných chyb, jak píše v komentáři "lenuskav", což není u této série obvyklé jako v jiných knihách.

ninano
21.08.2021 4 z 5

Celkem pěkný napínavý thriller, přečtu si určitě další od této autorky.

Jiparis
17.08.2021 5 z 5

Po přečtení každého dílu z pera Lindy Castillo je mi líto, že vše již skončilo a o to víc se těším na další. Stejně tak tomu bylo i tentokrát. Autorka dobře zná prostředí a mentalitu Amišů a i když má pochopení pro touhu zastavit nebezpečného člověka, pokračuje ve své policejní práci a hledá viníky. Skvělé čtení!

harena
16.08.2021 5 z 5

Návyková série. I tento díl je skvělý detektivní příběh, kde náčelnici Kate při pátrání několikrát hrozí smrt, ale spolu s kolegy se nedá odradit a pátrají po vrahovi dál . I její vztah s Johnem se v tomto díle posouvá konečně dopředu .
Skvěle napsané, svižný děj a opět nepřestanete číst, dokud nebudete na poslední stránce.

Mesicnililie
10.08.2021 4 z 5

Výborné čtení. Zajímavé a napínavé

lenuskav
05.08.2021 5 z 5

Skvela jako vzdycky... Jen nemam rada chyby v knizkach a tady jich bylo snad 6, coz bych necekala

Nadík
26.07.2021 5 z 5

Další kniha od skvělé autorky,přečteno jedním dechem,jako všechny knihy o.Amiších.

jitka1585
12.07.2021 5 z 5

Opět dobrá kniha,bavila neměla spád,dobře se četla.Zaver byl překvapivý.Budu se těšit na další díl.Doporucuji

raty
01.07.2021 5 z 5

10. díl a mě to pořád baví. Tentokrát celkem klasická detektivka s postupným odkrýváním různých tajemství. Kdo je tady vlastně oběť?
Velmi čtivá a neodložitelná kniha - jako všechny ostatní v této sérii.

Kami33
22.06.2021 5 z 5

Kdo má tuhle amišskou sérii rád (já rozhodně ano), nebude zklamaný.