Ku-ku! Jen po mně vztáhněte ruku!

Ku-ku! Jen po mně vztáhněte ruku! https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/322475/bmid_ku-ku-jen-po-mne-vztahnete-ruku-jQ2-322475.jpg 4 31 6

Veselé leporelo Josefa Lady s lidovými říkadly o koťatech, zajíčkovi, vodníkovi, zimě nebo o houbách je dnes českou klasikou i nakladatelským evergreenem.

Quarantino
14.10.2021 5 z 5

Teta mi donesla její staré leporelo a je to u mě úplně nejvíc nejlepší. Jen musím opatrně, ať ho neroztrhám!

twigxi
15.03.2021 5 z 5

Krasne leporelo ktere jsem mela jako mala a pak ho cetla i male sestricce.
Nadherne ilustrace pana Lady a klasicke, ceske rikanky - to je opravdu pohadkova kombinace.

Petja
03.08.2019 5 z 5

Klasické leporelo se známými ilustracemi Josefa Lady, které jsou díky jasným černým obrysům srozumitelné i pro nejmenší děti. Ke každému obrázku je připojeno klasické lidové říkadlo (Sviť, měsíčku, sviť, Šel zajíček brázdou, Utíkej, Káčo, Naše kočka strakatá, Ententýky, Strejček Nimra, Sluníčko zapadá za hory, několik zimních říkadel a další). Doporučuji jako dobrý základ knihovničky každého batolete.

ladyfromskye
30.04.2018 5 z 5

Krásné a nesmrtelné. I když je knížce skoro sto let, rozhodně ji doporučuji všem rodičům těch nejmenších.

M-arta
11.12.2017 5 z 5

Nadčasová klasika Josefa Lady a lidové slovesnosti - krátké dětské básničky a popěvky s veselými ilustracemi mistra.

anthea
01.02.2016 5 z 5

Tohle leporelo se moc líbilo mě jako dítěti (vlastně se mi moc líbí stále) a teď se zase moc líbí mojí dvouleté dceři...

leporela říkadla leporela Albatros

Josef Lada