Políbená ledem

Políbená ledem https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/334792/bmid_polibena-ledem-G0Z-334792.jpg 4 424 81

Kroniky Kaninu série

Ve velkolepých síních křišťálového paláce se skrývá tajemství, které hrozí zničit celé království… Bryn Avenová se odmítá vzdát snu sloužit království, které miluje. Tento sen ji teď přivede do úplně nového světa… a třpytivého paláce Skojarů. Národ Skojarů potřebuje ochránit před tím samým brutálním nepřítelem, který ohrožuje Kanince, a Bryn jim chce pomoci. Sama je poloviční Skojarka a tohle je pro ni šance zjistit něco o svém ztraceném dědictví. Na Bryninu misi dohlíží její šéf Ridley Dresden, ale když jejich nepopiratelná přitažlivost nabere žhavé obrátky, jejich vztah dostane úplně jiný rozměr – na který není ani jeden z nich připraven. Jak se ti dva noří hlouběji do světa Skojarů, začínají odhalovat dlouho skrývané tajemství. Brzy vyjde najevo temná pravda o Brynině vlastním milovaném Kaninském království a zcela změní její postavení v něm… a ohrozí všechny, které miluje.... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , CooBoo

Ice Kissed , 2015

Malinali
03.12.2019 5 z 5

První díl jsem četla kvůli čtenářské výzvě, a tak mě bavilo, že jsem si sehnala i druhý díl. A protože i druhý díl je super, začínám číst třetí. Líbí se mi jejich svět i námět příběhu. Napínavé. Druhý díl více akční než první. Super zápletka, každou chvilku podezírám někoho jiného a zase se ukáže, že se pletu :-D

Vikos
29.11.2019 5 z 5

Skvělá :D

Damonka12
22.11.2019 4 z 5

Super série, skvělé bylo i to že nešlo úplně o výplňkový díl a něco se zde i dělo a hrdinové byli sympatičtí. Super.

Medasek
19.10.2019 5 z 5

Kniha byla čtivá. Sice tu byl pořád jednoduší děj, ale bylo tu zase mnohem víc akce. Autorčin styl psaní se mi líbí. Hned se vrhám na třetí díl.

Elize
05.10.2019 5 z 5

Stejně boží jako první díl! Četlo se to doslova samo a hned se hodlám vrhnout na pokračování. Zápletka sice není nijak složitá a děj je psaný jednoduše, ale je to čtivé, napínavé a nechybí ani ta romantika. Možná bych jí tam dala kapku víc a jsem neskutečně ráda, že se to mezi Bryn a Ridleym posunulo, už mě rozčilovalo, jak se v tom plácali :D. Rozhodně mě kniha nadchla a taky hodně překvapila. Doporučuji!

viki77
09.08.2019 5 z 5

Mě se moc líbil i druhý díl. Je to napínavé a jdu se vrhnout na třetí jsem zvědavá jak to dopadne.

Paja_Reine
26.04.2019 3 z 5

Druhý díl měl přibližně stejnou kvalitu jako ten první. Něco se mi líbilo, něco se mi nelíbilo. Zkrátka pěkný průměr.
Oceňuji však určité tajemno, lépe řečeno všechny záhady, které byly nějak propojené, avšak čtenář nic nevěděl. Tedy alespoň já jsem si to nedokázala spojit. Samozřejmostí poté taky byl Konstantin Black hrající v knize podstatnou roli. A i přes všechny nedostatky v knize to byla jedna z mých nejoblíbenějších postav.
Konec mě upřímně překvapil a navnadil na další díl.
Shrnula bych to tedy jako příjemnou průměrnou četbu.

Čtenářka602
30.03.2019 5 z 5

Nádherná kniha, prostě perfekt.... Nic co bych vytkla, leda možná chování vladařů... Doufám, že Bryn bude Ridleym

erousek007
16.03.2019 3 z 5

Jako nenarocna odechovka dobry, ale jinak pribeh neni nicim prekvapivy...

annes
27.02.2019 4 z 5

Tak jako trochu pomalejší rozjezd, ale pak se to četlo samo. Kdykoliv byla volná chvíle kniha šla tam kam já..vážně začínám přemýšlet o zakoupení této trilogie..po posledním díle se rozmyslím jestli se pustit i do dalších knih z toho světa ;-)

Nisshoku
05.02.2019 4 z 5

(SPOILER) Práve dočítané... No. A.... čakala som čosi trošičku lepšie, nejaký poriadny rozjazd, ale ten začal až v druhej polovici knihy a ku koncu sa mi to už naozaj páčilo! Hneď nadväzujem ďalším dielom a dúfam že posledný diel trilógie ma náležite odmení za moju trpezlivosť a že bude presne tak skvelý ako očakávam!
Pozor SPOILER!!!!
(Ja som proste od začiatku vedela že Kasper umrie, odkedy išiel prvýkrát s Bryn do Skojarského zámku, úplne som to tušila... xD)

Calla2002
26.01.2019 4 z 5

První díl se mi líbil, moc, ale tohle je podle mě o něco slabší. Trošku mi vadilo, že se příběh skoro pořád odehrává u Kaninů v paláci a je v podstatě jasné, že ty stráže a Kennet jsou ty špatný, prostě...už to nebylo tak napínavé, ale stejně jsem to zhltla za jeden den, stejně jako první díl xd co se mi na tom ale opravdu líbí je, že pořád nevím, s kým nakonec skončí xd jestli bude s Konstantinem nebo Ridleyem xd možná se do toho připlete ještě někdo, co já vím xd a taky mě strašně mrzelo, že tam umřel Kasper, strašná škoda! Asi bych nechala někoho umřít, jako spisovatelka, je to skoro povinnost, ale asi bych nenechala umřít manžela její nejlepší kamarádky a už vůbec ne, když je těhotná, to mi opravdu vadilo.
Přemýšlela jsem, jestli nedat jenom tři hvězdičky, na pět to sice nemá, ale na tři to není, takže myslím, že čtyři se na to dokonale hodí :)
Uvidím, jaký bude další díl, až se vydám do knihovny pro třetí, snad to bude na těch pět ;)

zuzka9645
27.09.2018 3 z 5

Lepší než jednička. Více akcí, více emocí, více tajemství.

heliiinka
23.09.2018 4 z 5

Ubírám hvězdu, protože konec je hrozně otevřený. Jinak platí to, co u prvního dílu. Čte se rychle, docela tajnůstkářské, postavy jsou fain. Líbí se mi, že zapojili i někoho jiného než jen Bryn a Ridleyho.
Určitě se těším na další díl, protože mě zkrátka zajímá, jaký zloduch za tím vším stojí. Osobně se mi nelíbí královna Mina, takže kdyby byla zlá, tak by mě to ani nepřekvapilo.

A.K.A.R.
21.09.2018

První díl byl dokonalý.Správné prostředí,správné drama hlavní hrdinky s láskou.Nicméně druhý díl byl trochu zklamání.Očekávala jsem naprosto něco jiného než příběh ,který autorka vykouzlila v 2.díle. Naprosto jsem se sekla, uprostřed z ničeho nic ani jsem nevěděla jak .Jediné plusy má asi Konstantin.

Knihomolka10
02.09.2018 5 z 5

Po prvním díle jsem této knížce nedávala moc šancí, ale tohle bylo něco. Bylo to napínavý a přibylo o něco víc akce. Knížka byla čtivá a ke konci události nabraly rychlý spád a já se vůbec nemohla odtrhnout. Ridley je fajn, i když v tomto díle dostal podle mě málo prostoru. A Bryn jsem si oblíbila ještě více než v prvním díle. Nemůžu se dočkat až si přečtu závěrečný díl, kde snad vše skončí, jak má.

any333
24.08.2018 5 z 5

U druhého dílu jsem si víc zvykla na jednoduchý styl a předvídatelnost některých situací, takže jsem měla po dočtení lepší pocit než předtím. Navíc se tam víc objevovala má oblíbená postava, Konstantin Black, co mi připadá přesně jako ulitá pro oblibu u dívek.
Situace se tu vyostřují, hlavně vztahy mezi královstvími, a vyplouvá tak na povrch i něco, co by jinak zůstalo za oponou, kdyby se na to někdo nesnažil upozornit. Dost mi v tomhle pochopení všeho pomohl rodokmen, kde jsem si jednotlivé účastníky hledala, protože ať se to zdá podivné, propletenost linií královských rodů je spletitější než něco, co bych očekávala na další stránce. Ale i tak jsem se z těšila z oťukávání Bryn a Ridleyho, kterým by to v posledním dílu už konečně mohlo vyjít. Ale tak nějak tuším, že jim to zrovna tam bude někdo dost narušovat. Takže se nechám překvapit.

verulik196
09.08.2018 5 z 5

Druhý díl byl rozhodně napínavější, zajímavější a celkově lepší než předchozí díl. Snad se úroveň dalšího dílu nesníží!

KateiBookLover
07.08.2018 5 z 5

Kniha byla mnohem lepší než první díl. Moc mě to bavilo a už se těším na další díl. Určitě moc doporučuji!!!!!

Barik05
18.07.2018 5 z 5

Boží, už se těším až si přečtu další díl.

romantika trollové

Amanda Hocking