Krásky

Krásky https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/431546/bmid_krasky-KPn-431546.jpg 4 155 64

Temný fantasy román o společnosti, která staví krásu nadevše“ V honosném světě Orléans je krása tou nejvyšší hodnotou. Lidé se zde rodí šedí a pouze uctívané Krásky mohou díky svým schopnostem měnit jejich zevnějšek i povahu. Camellii však nestačí být Kráskou, chce být nejlepší a sloužit královské rodině. Po příchodu do paláce zjistí, že je objektem temných zájmů, jež mohou její schopnosti zneužít pro zvrácené účely. Čeká ji nepředstavitelná volba… a v sázce bude osud celého Orléansu.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

The Belles , 2018

barbb8k
10.04.2020 4 z 5

Kniha je překrásná. Všechny postavy a prostředí ve kterém se děj odehrává, jsou nádherně popsaná.
Celá kniha je krásná a děsivá zároveň. Během celé knihy mi běhal mráz po zádech.
Celou knihu jsem si zamilovala už od začátku. Úplně mě pohltila.
Už od začátku jsem se zamilovala do jedné postavy, ale jak mi štěstí přeje dopadlo to jinak než jsem čekala.
Na konci jsem byla úplně ochromená, skočilo to naprosto jinak než jsem si myslela.
Ale i tak jak to dopadlo mi nevadí, myslím že pokračování bude úžasné. Moc se na něho těším.

Knihomolka97
07.04.2020 5 z 5

Začátek pohádka, pak skoro horor :D
Autorka perfektně detailně popsala svět, který vymyslela, normálně popisy moc nemusím, ale tady jsem je hltala a živě jsem si všechno představovala.
Mírná romantická linka mě tady spíš štvala, protože se mi ten dotyčný, co se líbil hlavní hrdince, nelíbil. Zaujal mě někdo úplně jiný...ale třeba se dočkám v dalším díle. Mrk, mrk. :D
Nutně potřebuju pokračování, protože ten konec??!!

anishta
25.03.2020 5 z 5

Sakra fix... První pětina knihy, byla taková růžová, květinková, sluníčková. Tak jsem byla zvědavá kdy se to zvrtne a pak jsem se dostala a musím říct, že se mnou cloumalo hodně emocí... I když mě hlavní hrdinka místy jako štvala, zase si hrála na vzdorovitou, ale furt to nějak odkládala, tak musím říct, že na konci jsem byla jejím chováním překvapená a dokonce jsem si ji oblíbila.. Co je tady ale zásadní, tak je velice kvalitní, nervy drásající záporák.. Bože, ta mě s**la... :D Nakonec to musím shrnout jako hodně luxusní a jsem zvědavá co bude v dalším díle...

Readerlady
16.03.2020 5 z 5

Tahle kniha mě naprosto šokovala. Je perfektní. Ponořte se do světa luxusu, krásy, krutosti a zla. Jasně říkáte si podle tohohle popisu to musí být strašně ponuré. Ale nebojte najdete tam i lásku a pravé přátelství. Bezhlavě jsem se zamilovala do všech postav a propracovaných detailů.Zamilovala jsem se do hlavní hrdinky Camellie. Odvážné laskavé a tvrdohlavé. Mé srdce taky patří její věrné nejlepší kamarádce Amber.Taky jsem se zamilovala do kluka jménem August. On se zdál být tak vtipný. Ptáte se zdál ? No jen si to přečtěte. No a pak je tam úžasná záporačka princezna Sophia. Které jsem skoro v každý moment měla chuť ,, zakroutit krkem ". Tahle kniha se od všech knih které jsem četla nehorázně moc liší. V téhle knize nenajdete obyčejnost ani nudu. Zkrátka tuhle knihu musíte mít. Pokud zrovna váháte u pokladny, okamžitě ji kupte ! Pak mi ještě poděkujete. Všem kteří tuhle knihu mají přeji příjemné čtení, doufám že na ni budete mít stejný názor jako já.