Koruna z kostí a zlata

Koruna z kostí a zlata https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/505117/bmid_koruna-z-kosti-a-zlata-jnl-505117.png 4 575 94

Poppy by ani ve snu nenapadlo, že někdy zažije lásku, jakou našla u prince Casteela. Chce si užívat svého štěstí, ale předtím se musí rozhodnout, jestli příjme korunu z kostí a zlata. Vždy toužila po kontrole nad vlastním životem, ne nad ostatními. Jakmile však výjdou na světlo hříchy království, povstane i dávná síla ohrožující vše, za co Poppy a Casteel bojovali. A tak brzo zjistí, jak daleko jsou ochotni zajít pro svůj lid - i jeden pro druhého.... celý text

Literatura světová Fantasy Dívčí romány
Vydáno: ekniha , Fragment (ČR)

The Crown of Gilded Bones , 2021

Elapheg
02.10.2023 5 z 5

(SPOILER) Možný spoiler:
Ve třetí knize v Koruně z kostí a zlata pokračuje příběh Poppy a jejího vyvoleného prince Casteela z Atlantie. Hned na začátku knihy začíná akce, která je velmi důležitá pro zjištění, kým vlastně Poppy byla počata, poněvadž se u ní objevují a rozvíjejí nadpřirozené vlastnosti, které neustále gradují. Akce jsou střídány dost silným erotickým podtextem, který už se mi někdy zdál trochu navíc, ale princ Casteel a Poppy pokračují v tom, co je jako následníky trůnu atlanského království čeká, ale jsou tu i jejich osobní zájmy. Casteelův bratr Malik, který je v Solis a zde je i Poppyin bratr Ian. Opět tu máme božstva, božské schopnosti, erotiku, lásku, akci, stále se něco děje. V tomto díle bude silně vyzkoušena Poppyina a Casteelova láska k sobě navzájem a pevné odhodlání vytrvat, pakliže má být Atlantie zachráněna. Jsou zde odhalena i další tajemství týkající se počátku války mezi Atlantií a Solis a další temná tajemství, jak tato válka vlastně vznikla a jak se všech protagonistů knihy týká. Díl jako obvykle končí otevřeně pro další díl. Pro mne je to již třetí kniha z této série a musím říci, že se mi zatím líbila nejvíce. Jejda, já si asi občas dám i další žánr a to fantasy. Tuto sérii doporučuji i všem, kteří mají rádi akci spojenou s erotikou a magií a nadpřirozenem. Opět dávám plný počet hvězd a doporučení všem, kterým by výše zmíněná kombinace mohla vyhovovat, napětí zde najdete taky plno. :-)

Lenni_3006
29.08.2023 5 z 5

Z tejto série zatiaľ najlepšia kniha. Prvú polovicu som mala problém prestať čítať, autorka nedala ani chvíľu vydýchnuť a nebol priestor pustiť knihu. Užila som si to

Arinda
14.08.2023 4 z 5

Třetí díl série Z Krve a Popela nám hned na začátku přináší pořádnou nálož akce, která nejenže čtenáře uhrane, ale také přinese spoustu nových informací i otázek. Bohužel vysoká laťka na začátku zapříčinila následný rychlý spád. Do posledních cca 100 stránek se kniha neskutečně táhne. Autorka se na můj vkus až moc zaměřila na popis okolního světa, a k těm sexuálním scénám, kterých tam bylo požehnaně, se radši ani nevyjadřuji. Nejvíc mě ale mrzí, co provedla s Casteelem.. Z osoby která měla největší potenciál, se stala postava bez osobnosti, co díky Poppy nemyslí hlavou, ale něčím úplně jiným.. Naopak Poppy udělala pokrok, už není ta naivní dívka jako na začátku, a její myšlenkové pochody jsou snesitelnější. Závěr mě zanechal v napětí a očekávání, tak jako u předchozích dílů, takže si poslední díl ještě určitě přečtu.

Anastazie0810
13.08.2023 5 z 5

Nemůžu si pomoct, ale mě to prostě baví! Ano některé kapitoly jsou dle mého zbytečné, ano neustálé opěvování jak je hlavní hrdinka statečná a silná a atd je někdy až otravné. Ale víte co? Stále je to dobré.
Dlouho se mi nestalo abych hltala díl za dílem a nemohla se od toho odtrhnout. A Zajímá mě jak děj aktuální tak se snažím i příjít na to, co se stalo v minulosti. Takže ty zvraty jsou neuvěřitelné.
Nemůžu se dočkat jak tohle dopadne.

monika3332
06.08.2023 5 z 5

Právě dotčena a jdu na závěr série. Je to napínavé a v některých místech, pohlcujíci

MiraiYume
14.07.2023 3 z 5

Jak jsem u předešlých dílů byla nadšená, tak tady přišla studená sprcha. První kapitoly byly úžasné! Napínavé, skvělé, o to horší pak bylo číst ty následující. Nevím, jestli to bylo špatným překladem, ale naprosto mě iritovalo, jak každou chvíli převážně Poppy začínala větu: "Já..." a pak už nic, jen tři tečky. Hrozný jajánek! To v minulých dílech nebylo, tady se z toho stal neskutečně rušivý element. Další výtka patří Casteelovi. Co to z něj proboha autorka udělala? Z mocného a silného Temného je tady slintající pejsek běhající za svou paničkou Poppy, kterou musí na každé druhé straně ujišťovat, jak je dokonalá a úžasná a jak jí vůbec není hoden. Fuj! Tohle byla příšernost, která opět podkopala skvěle načatý a rozběhnutý příběh. A pak ty sexuální vsuvky... Ne, nejsem puritán, ale čeho je moc, toho je příliš. Byli jako dva králíci. Kdyby autorka těchto scén ubrala, příběhu by to jedině pomohlo.
Za mě se tedy jedná o velké zklamání. Ale co už. Sérii mám v knihovně, už ji dočtu. Ale vážně doufám, že se autorka v dalších dílech bude krotit a pokud má problém s grafománií, tak ji alespoň zkrotí vydavatel, protože boží příběh dusí spousta vaty a zbytečností. Pak uniká to hlavní a děj se nekonečně táhne. Napínavý závěr to už pak nezachrání.
Škoda, mohla to být pecka.

Damonka18
13.07.2023 3 z 5

(SPOILER) U hodnocení bych dala 3.5. Proč? Protože tohle byl za mě nejslabší díl. V polovině mě to začalo připadat nudné, protože tam bylo na sílu hrozně moc zvratů. Na to jak jsem si zamilovala první dva díly bylo tohle zklamáním, ALE až posledních asi 150 stránek bylo už poutavých. Díky tomu, že jsem přečetla Ve stínu popela jsem věděla kam se Poppy vydá a koho najde. Konečný zvrat jsem tak nějak předpokládala, ale vzkaz královně byl pro mě třešničkou.

Ešína
10.07.2023 5 z 5

Opět boží! Za mě je příběh lepší a lepší. Moc se mi líbí vývoj Poppy a jejích schopností. Konečně se dozvídáme kdo vlastně je. A Casteel... no k měmu není co dodat. Je naprosto okouzlující. Vychvaluji posledních pár kapitol knihy, děj jen graduje a graduje. Také jsme se konečně dočkali shledání s Malikem a Ianem,i když jsem to čekala trochu jiné. No strašně se těším na další díl.

itskyleus
02.07.2023 5 z 5

(SPOILER) Třetí díl byl opět stejně úžasný jako předchozí dva díly a ano potřebuju akutně další díl, přičemž vím, že ten teprve vyjde.

Líbí se mi komponování různých věcí do sebe a přesto všechno dává logiku a smysl.
Autorka si dokáže vyhrát s dějem a vymazlit knížku, aby měla minimálně těch 600 stran kvalitního čtení.
Nutí vás číst dál a dál, najednou se zastavíte, kouknete na jaké jste straně a bum. Najednou jste o padesát stran dál.

Poppy si zamilovávám čím dál více a závidím Casteelovi. Casteel je mimochodem úžasný a Kieran to samé! Moje nejoblíbenější trio, netřeba snad komentovat.

V ději se stává více a více zvratů. Konečně se dozvídáme přesný původ Poppy. Nebudu lhát, že jsem ohledně Isbet nebyl překvapený.

Jo a konečně se dostává chvilkově do děje Princ Malik.. teda já vám řeknu, že je to dle mého naprosto nesympatický muž. A Isbet? O té nemluvím, ALE! Ale jako záporačka je vykreslená výborně!

Ian.. co si budem. Bylo mi ho dosti líto, přeci jen.. nestal se jedním z nich, respektive stal, ale zachoval si svou osobnost a nezblbnul.

Konečně se tam na chviličku dostává i Nyktos a ano potřebuju Ve stínu popela! Já obě dvě ty série potřebuju domů!

Angie.D
27.06.2023 4 z 5

Jednoznačne bola pre mňa táto časť zatiaľ najlepšia.
Udialo sa tu najviac, stále bola akcia, každú chvíľu mala Poppy nové zážitky, skúsenosti, objavy, ktoré posúvali dej vpred a aj ju ako charakter. Taktiež ma tu bavili nové postavy, zopár nových vlkolakov, Casteelovi rodičia a iní, ktorých nebudem spomínať kvôli spoilerom.
Koniec bol super vygrádovaný, bolo to napínavé a naláka to na ďalšiu časť.

Miestami som síce mala zmätok v tom kto je aký boh, božstvo, atlantínčan, premieňač a podobné druhy, ale musím uznať, že autorka si toho vymyslela riadne a má na čom stavať aj v ďalších častiach. Jej svet ponúka toho veľa, tak verím, že to využije.
Konečne sme sa dozvedeli čo/kto je Poppy a aj niečo viac z jej minulosti a aj minulosti samotnej ríše.
Ešte musím vyzdvihnúť, že v tejto časti bola Poppy značne menej otravná ako v predošlej, ako hlavná hrdinka ma veľmi bavila.
Ak sa vám prvé dve časti zdali nič extra, odporúčam tomu ešte dať šancu :)

Oproti minulým častiam mi ani nevadila hrúbka knihy, čítalo sa to ľahko a neprišlo mi, že by tam bolo toľko vaty ako predtým.
Niektoré veci by mohli byť ale rozpísané menej - napríklad opakujúce sa sexuálne scény Poppy a Casteela, ich opakujúce sa presladené vyznávanie si lásky, ich opakujúce sa sexuálne narážky v tých najnevhodnejších situáciách aj pred rodičmi a pod. Táto kniha naozaj nie je pre mladších, nevinnejších čitateľov :)

Čo ma v knihe nebavilo a za to uberám hviezdu je Casteel a ich vzťah. V prvej časti bol Casteel zaujímavý, mal charakter. V druhej to už začínalo ísť dolu vodou, ale stále mal nejaký šmrnc a vlastnú osobnosť. Tu sa stal z neho žiaľ trtko, ktorý nerobí nič len slintá nad Poppy a chce zavraždiť všetkých okolo, čo na ňu čo i len zle pozrú. Dokonca aj vlastných rodičov, aj celý ľud Atlantie by vyzabíjal keby sa mu niečo nezdalo. Chlapec (lebo sa fakt nespráva ako chlap) na to, že má stovky rokov, nemá moc vyvinuté psychické zdravie.
Z Poppy sa stala nezávislá, silná žena, ktorá sa vie sama brániť, má podrezaný jazyk, znesie všeličo. A Casteel nemá žiadny vlastný život len obieha okolo nej ako poslušný psík :( Autorka ho úplne obrala o akýkoľvek charakter a spravila z neho najviac antisexy hlavného hrdinu. Ich vzťah je stále nezdravý a navyše už aj nudný. Aj ich pikantné scény už stoja za nič, nie je tam žiadna iskra. Nikdy by som si to nemyslela, ale naozaj čakám kedy konečne budú mať tú trojku s Kieranom, ktorá je tam tak veľmi naznačovaná :D

S Kieranom má Poppy dosť dobrú chémiu, ich vzťah sa stále má kam posúvať a vyvíjať. Kieran je fakt super. Dosť nechápem autorkine smerovanie, ale budiž. Možno to má nejaký význam, ktovie.

Až na Casteela bola ale táto časť super, užila som si ju veľmi. Pevne dúfam, že štvrtá bude rovnako dobrá, ak nie lepšia a že séria bude mať naďalej stúpajúcu kvalitu :)

Btw. v SK preklade bolo opäť veľa chybných prekladov, zlých rodov, preklepov a zopár krát tam reálne chýbali celé vety. Na jednom riadku sa hovorí jedna info a na druhom zrazu úplne odveci. Pozriem do originálu a aha, tri vety ostali zabudnuté. Nemám už ani síl sa nad tým pozastavovať, proste celá táto séria čo sa týka SK verzie je fakt smutný počin.
Preklad teda nezahŕňam do hodnotenia knihy.

knizni.taurus
31.05.2023 4 z 5

Po konci druhého dílu jsem nemohla udělat jinak, než začít další díl, protože na konci klasika zvrat jak vrata :D. Nicméně kdybych jen tušila, že dostanu tak dramatický začátek třetího dílu, že se mi málem zastaví srdce a budu muset číst až do 1 do rána, kdy jsem se dostala ke klidnější části, asi bych se čtením počkala na další den. :D

Každopádně už jsem zjistila jeden problém této série. Její délka začíná být taková, že si nepamatujete v jakých dílech se různé situace odehrály, protože tuhle recenzi píšu když už jsem začala číst další díl a prostě to tak pořád nějak plyne, tak mi pár věci už vypadlo z hlavy. Nebude to tedy úplně ucelená "recenze", protože mi toho dost splývalo nebo se tam pořád něco mění (aneb něco si tam ústřední postavy myslí, že vyřešili a pak zas to je jinak, ale to po čase taky už neplatí a tak pořád dokola), že jsem nestihla asi zachytit vše. :D

Ale tady je několik poznatků, co se v tomto díle děje:
- Poppy zažívá jeden šok za druhým, pořád se snaží přijít na kloub tomu, kým vlastně je. Miluju ten její vývoj od odevzdané Panny až k bojovnici, kterou se stala.
- Spousta dlouhých explicitních sexuálních scén - nebylo by ale zas tak špatné jich trochu ubrat :D
- Až moc zamilovaných řečiček, někdy to bylo až únavné. No tak, všichni víme, že se milujete, ale máte i důležité věci na práci. :D
- Kieran - do toho se tady zamilujete, pokud se už nestalo
- Zvrat na konci, u kterého mi naskočila husí kůže. Nutnost mít u sebe další díl - klasika

Jako takhle miluju tuhle sérii, i když začínám mít nějaké výhrady na rozdíl od prvního a druhého dílu. Rozuzlení nejsme o moc blíže. Sérii je asi třeba číst tak, že na nic nespěcháte. Vše tady plyne pomaleji, protože Poppy se neustále na něco ptá, pořád někdo něco vysvětluje (ať už o historii, o proroctví, o vztahu s vlkodlaky atd.). V případě, že se tam děje nějaká akce, tak jste jak na trní, protože trvá, než se to zase zklidní. :D

Perry
26.05.2023 5 z 5

Je jedno jestli má kniha od J.L.Armentrout 200,400 nebo 600 stran, vždycky je naprosto strhující, hříšně sexy a nabušená akcí.
ale možná jsem jen zaujatá, protože tato série se řadí mezi moje topky a na Casteela a Poppy nedám dopustit.

Jedna z mnoha vlastností, která se mi na celé sérii moc líbí je to, že je vidět jak se postavy vyvíjí a posouvají. Poppy a Casteel z Krve a Popela jsou skoro úplně jiné osoby, než Poppy a Casteel, které známe teď v Koruně z kostí a zlata.
A já to zbožňuju.
Samozřejmě je spousta vlastností které zůstávají a vždy zůstanou, například jejich blbý, ale naprosto skvělý humor. A Poppyina chuť bodat do lidí.

Dále je tu Kieran, ten nejvíc oddaný kamarád se srdcem na dlani a ochranou rukou nad našim oblíbeným párem.
Bez něj by příběh nebyl úplný.

A když už mluvím o příběhu, mohlo by taky někdy něco vyjít podle plánu?!

"Statečnost je prchavá potvora, že? Dostane tě do problémů, ale jakmile jsi tam, kde chceš být, rychle se vypaří." - N

*Pájuše*
15.05.2023 2 z 5

Začínám mít pocit, že série má sestupnou tendenci než vzestupnou. Autorka píše dobře, dokáže čtenáře udržet v napětí a postupně mu dávkuje jednu dardu za druhou, ale... ach bože, je toho tolik! Začala jsem se ztrácet v tom, kdo je bůh, božstvo, prvotní bůh, kdo je bratr, otec, matka, dcera a kdo jaké jméno má nebo měl v historii, spojení, manželská znamení, proroctví, věštba, tuna vyšperkovaných sexuálních scén a do toho iritující hlavní hrdinka. Jestli jsem někdy měla pocit, že bych některé hrdinky ráda vytáhla z knihy a párkrát je propleskla, tak tady bych hlavní hrdinku mlátila skoro na každé stránce. Vrrr.
Vskutku, autorka tam nasázela dost nelogičností, do toho se snaží rozvíjet příběh, který mi přijde ještě víc zmatenější kvůli všem těm novým informacím a tajemstvím, kterými se nás snaží nakrmit přes největší Otázkovou princeznu - pardon, teď už královnu - vůbec! Těžko říci, jestli čtvrtý díl bude postupně degradovat celou sérii na paskvil obludných rozměrů nebo naopak napraví ten zmatek a vnese trochu logiky, do jinak příšerného zmatku.
Nemám z této knihy dobrý pocit, jediný důvod, proč dávám o jednu hvězdu navíc je Kieran.

Lokina
15.05.2023 4 z 5

(SPOILER) Dalo by se říci, že tento díl byl pro mě více snesitelněji čtivý, uvidíme, co přinesou další díly, třeba mě to ještě více překvapí. Ale i přes to, že tento díl shledávám jako dobrý, nenašla jsem v něm stále nic, aby se tato knižní série stala jednou z mých nejoblíbenějších. Musím ale uznat, že mytologie světa mi přijde zajímavější, propracovanější, ale i paradoxně více zmatečná. Ale vypořádala jsem se s tím a více zapojila mozek. Moc mě zaujali Renevanti a drakenové a ti speciálně si našli ke mě cestu. Moc se těším na jejich další působení v příběhu.
Jako u předchozích dílů mi vadilo, že příběh není vyprávěn z pohledu více postav. Takové vyprávění Iana nebo Tawny (u které jsem ráda, že se vrátila), by příběh velice obohatilo, věděli by jsme, co si myslí ostatní, podívali se na jiná místa. U Malika musím uznat, že autorka asi věděla, proč by nebylo vyprávěno z jeho pohledu, protože mohla čtenáře nechat hádat, zda je živý nebo se má čile k světu. Snad se u dalšího dílu třeba tento styl vyprávění objeví.
Asi nikdy nebudu mít v oblibě vztah Casiena a Poppy, někdy se chovali opět nevhodně nebo z úst jim vypadávali takové věty nehodící se na danou situaci. Nebo Casienovo majetnické chování vůči Poppy, jednou ji má za svobodně myslící ženu, může si dělat, co chce a v další situaci jí nemůže nikdo zkřivit ani vlásek a to jenom, že se na ni špatně podíváte, či řeknete svůj názor v její přítomnosti.
Zato vtipkování mezi ní a Kieranem mi vůbec nevadilo a i jsem se zasmála. A vůbec jeho rodina byla velmi prima.
Poppy ze začátku byla nejistá, naivní, protivná. Ke konci už se z ní konečně začala stávat žena hodná svého titulu a doufám, že ji to dlouho vydrží. A stejně tak jsem byla překvapená z odhalením jejího původu. Celkově, konec knihy nabitý akcí, napětí a emocí, byl pro mě nejlepší, protože dějově je to chabé, nebýt konce, tak se tam nic podstatného nestalo.

ydnac
04.05.2023 5 z 5

HODNĚ OTÁZEK :-)
HODNĚ ODHALENÍ :-)
HODNĚ SEXU :-)

To všechno přinesl třetí díl.
Z dívky se stala královna.
Z Poppy se stala žena , která se umí rozhodnout a nikdy nestojí stranou.
Žena , která bude bojovat za lid Atlantie i Solis.
Poppy stále doufá, že její bratr Ian nebyl povznesen. Casteel chce zachránit svého bratra Malika.
Oba chtějí lepší svět, ve kterém se nebudou upíři živit na lidech.
Ve kterém nebude u moci Krvavá královna a její lži.
Poppy také zjišťuje více o svých rodičích, o svých schopnostech a svém původu.
Laškování o slečně Wille a jejím deníku bylo vtipné :-) a jedna situace mě obzvlášť pobavila :-).
Bez některých scén bych se třeba i obešla, ale holt autorka si na to potrpí a jinak mě její knihy moc baví :-).
Některé zvraty jsem vůbec nečekala a to přesně miluju :-)

VZKAZ KRVAVÉ KRÁLOVNĚ JE JASNÝ!!!

Doporučuji :-)

Knihomol_ka
30.04.2023 4 z 5

Předem se omlouvám, ale tentokrát se více rozepíšu. Chci vám zde napsat veškeré své pocity a dojmy z této knihy. Série Z krve a popela je jedna z mých nejoblíbenějších. Hned na začátek chci opět vychválit obálku knihy. Co se týče příběhu, tak se mi opravdu líbí, že navazuje na poslední stranu ze druhého dílu. Je to jako by jste otočili stránku a pokračovali dále v příběhu. Zde dostáváme konečně odpovědi na naše otázky, ale zároveň máme plno nových otázek. Mám milion teorií a netuším jestli je nějaká správná. Co se týče vztahu mezi Poppy a Casteelem, tak za mě super ! Konečně k sobě najdou cestičku a projevují si náklonnost ve všech směrech. Přiznám se, že chvílemi mě štvalo jak byly přeslazení, ale nic co by mi nějak extra vadilo. Pikantnějších scén tu bylo na mé poměry tak akorát. Co tady miluji nejvíce je HUMOR ! Hlavně mezi Poppy a Kieranem.
V půlce příběhu jsem, ale dostala čtecí blok a nemohla jsem se přes něj dostat. Příběh mi pak přišel zbytečně zdlouhavý. Konec jsem předvídala. Za mě pořád vede druhý díl. A jsem zvědavá co se dozvíme v dalším díle, který vyjde koncem května.

jitka_dankova
24.04.2023 4 z 5

Třetí díl upírské pentalogie z fantasy světa s neotřelými erotickými scénami. Opět se v knize opakují podrobné sexuální scény a popisy a různé obscénnosti, různé praktiky a myšlenky, prostě lehce zvrácených fantazií je tam stále hodně. I těch vztahových otázek a ubezpečování se o lásce a tak, bohužel. Až to je někdy otravné a zdlouhavé a trochu to nudí, protože to zdržuje celý dej, který je tentokrát zajímavý a překvapivý. Ostatně, autorka si ve svých sériích obvykle libuje v netradičních zvratech, utrpení a bolesti a také ve smrti některých postav. A nejinak to je i v tomto díle. Na další dva zbývající díly jsem zvědavá a trochu mi přijde, že se z nesmělé holky stane opravdu rozhodná žena, která ví, co chce. Uvidíme...

michaelakoc
21.04.2023 5 z 5

Někde jsem zde četla názory, že je tento díl pouze výplňový, ale s tím nemohu souhlasit. To už byl spíše výplňový ten 2., ale i tak nezbytný. Za mě se zde událo mnoho důležitého, od samého začátku až do konce. Pro mě byl tento díl, zatím, ten nejlepší.
Začátek, kdy byla Poppy vězněna bych klidně prodloužila, mělo to zbytečně rychlý spád, ale to všechno, co pak následovalo, jako že wou, těžko by to někdo čekal a navíc, těžko by někdo čekal, jak to dopadne.
A ta trojka s Kieranem, já na ni pořád čekám a v této knize už to snad 3x pomalu bylo, ach,jo. Ale, jak jsem psala u 2. dílu, trochu mě děsí, že na to doopravdy čekám v pozitivním smyslu.
Poppy se ale nestala tím, čím se měla stát. Kdo je? Dozvídáme se mnoho o jejím skutečném původu.
Poppy se musí rozhodnout, zda přijme to, co jí bylo předurčeno. Do toho s ní ale přijede vyjednávat její bratr, Ian.
Královna chce s Poppy a Casteelem vyjednávat, ale současně hrozí novými monstry, které stvořila.
Poppy se rozhodne přijmout to, co jí právem náleží a pak udělat to, co jí poradil Ian, který není tak úplně ztracený, jak si myslela.
Závěrečných 200 stránek je plných akce a informací. Dozvídáme se doopravdy hodně zásadních informací, o Poppy, o obou královstvích, o Bozích, je tam toho hodně.
A ten konec - někdo je zrádce, někdo bude zabit, někdo se vrací, někdo je uvězněn a někdo je ztracen.
Jdu hned číst 4. díl, v angličtině.

lenka0383
21.04.2023 2 z 5

Po druhém dílu už jsem nic moc neočekávala, a stejně jsem zklamaná. Zvrat za zvratem, ale vůbec to nemyslím v dobrém. Místo jakékoli důležité akce se Poppy jen neustále něčemu diví a něčemu nevěří, někdo jí nesmyslně lže.
Všechna ta pompézní odhalení jsou... No, prostě nudná. Žádné to odhalení není nijak ohromující, protože je buď očekávatelné, nebo pro děj nepodstatné. Vážně je tak důležité, kdo je ve skutečnosti Ileana? Nebo kdo jsou Poppyini rodiče? Neměla by spíš své schopnosti trénovat a vymýšlet, jak je použít ke sjednocení království? Na jejich původu přece až tak nezáleží. Motivy a záměry královny Eloany doteď nechápu. Jediné, co to zachraňovalo, bylo popichování mezi Poppy, Casteelem a Kieranem, Willin deník a orgie na vlkodlačí svatbě.

Karolin77
14.04.2023 4 z 5

Bohužel musím říct,že minulé díly se mi líbily o něco více. Pořád to bylo skvělé, čtivé, ale nějak mě ten děj tady tolik nebavil...konec byl velice zajímavý tak uvidíme jak to bude pokračovat
Co bych ještě vytkla je množství sexuálních scén, upřímně by mi nevadilo kdyby jich tam bylo o něco méně.
4/5*
Ale i přesto tuhle sérii miluju a nemůžu se dočkat pokračovaní.