Rozvrácené město / Sběratel lebek

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Zlověstné spiknutí přivede velký městský stát Vermstadt až na pokraj občanské války. Množí se nadpřirozeně inteligentní krysy. Kdosi zabíjí chudé obyvatele slumů a pojídá jejich srdce. V ulicích se objevuje tajemný Tichý muž, před nímž si nikdo nemůže být jist životem. Kormak se pokouší najít spojení mezi všemi těmi událostmi a učinit jim přítrž dřív, než město zachvátí totální zkáza. Kormak dostane vzkaz od velmistra svého řádu, který mu nařizuje poskytnout doprovod a ochranu čarodějce Karnei na její výpravě do trpasličího města Khazdurothu v případě nutnosti za ní i položit život. Jaké strašné tajemství hledá Karnea v troskách dávné civilizace? A proč si právě tuto chvíli vybral děsivý a mocný Pradávný známý pod jménem Sběratel lebek, aby se vrátil na místo, kde ho kdysi uctívali jako boha? Na cestě za tajemstvími Pradávných si bude muset malá výprava vedená Kormakem probojovat cestu obřím podzemním městem. Čtvrtá a pátá kniha ságy o Kormakovi....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/273161/rozvracene-mesto-sberatel-lebek-l9L-273161.jpg 4.67
Série

Kormak Strážce 4.

Žánr
Romány, Fantasy
Vydáno, Polaris
Orig. název

City of Strife / Taker of Skulls, 2014

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (1)

Kniha Rozvrácené město / Sběratel lebek

Franc
07.06.2016

2 povídky o starém dobrém Strážci Kormakovi, který opět neváhá nasadit život při plnění úkolů ve službách řádu.

Tahle série se mi dostala pod kůži a každý její díl si užívám. I když samotné příběhy nepřináší do světa fantasy nic převratného, autor přesto hlavnímu hrdinovi nadělil do vínku charisma, které Vás připoutá ke knize stejně silně jako přísaha Kormaka k řádu.

Autor razí heslo: "V jednoduchosti je síla". Jednoduchý ale silný příběh, zajímavé postavy, řinkot mečů dělá z této knihy důstojného následovníka předchozích dílů.