Neuvěřitelné příhody žáků Kopyta a Mňouka 1

Neuvěřitelné příhody žáků Kopyta a Mňouka 1 https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/369352/bmid_neuveritelne-prihody-zaku-kopyta-a--cJg-369352.jpg 5 346 53

Kopyto a Mňouk série

Kdo by neznal žáky Kopyta a Mňouka, dvojici raubířů, detektivů i statečných hrdinů z malého posázavského městečka. Svým důvtipem a fantazií občas zavaří nejen sobě, ale i svým sousedům, učiteli Pěničkovi i nadporučíku a později kapitánu Ošmerovi. Do nejednoho vyšetřování vtáhnou také kastelána Štětku nebo hajného Breburdu. Přes všechny své velkolepé patálie, rozbitá kolena a školní průšvihy jsou Kopyto s Mňoukem vždy na stopě pořádnému dobrodružství. Ať už je vám pět nebo padesát, Švandrlíkovy hrdiny od Sázavy si zamilujete. O to víc, přičtete-li k nim nádherné Nepraktovy ilustrace.... celý text

ParrotGirl
07.06.2015

Dostala jsem ji jako odměnu na táboře a ta kniha mě mile překvapila! Úžasné zpracování.. :-)

Richie1
17.08.2014 5 z 5

Pamatuji si, že jsem tuto knihu jako školák přinesl jednou do družiny, přečetli jsme si tam jednu z kapitol a pak jsem tam knihu musel nechat a četli jsme si z ní již pravidelně - tak se všem líbila. Jako kluk jsem si určitě přál zažívat podobná dobrodružství a bylo mi líto, že se mi to tak nedařilo jako Kopytovi a Mňoukovi :-)

ritz
22.07.2014 5 z 5

Švanda od začátku do konce.... četla jsem ji dávno, ale ráda na ni vzpomínám.

DoubecekJan
29.05.2014 5 z 5

Kopyto a Mňouk, pro mne jistota dobré četby

SiuxBeast
17.04.2014 5 z 5

Tohle je klasika od pana Švandrlíka, i po těch letech furt baví

allebra
21.02.2014 5 z 5

S napínavými příběhy žáků Kopyta a Mňouka jsme prožili s dětmi hodně příjemných večerů, na které dodnes rádi vzpomínáme. :-)

MichelleS
11.01.2014 4 z 5

Tuhle knížku nám předčítala ve třetí třídě paní učitelka, která u nás dlouhodobě suplovala. V látce jsme pak byli hodně pozadu, ale při dobrodružstvích Kopyta a Mňouka jsme ani nedutali. A toužili po podobných výpravách.
Humorná knížka pro děti, která vykouzlí úsměv i po letech. Kluci sice lítají z průšvihu do průšvihu, ale vždy jsou jejich lumpárny motivovány dobrými úmysly a snahou pomáhat. I když úspěšnost jejich podniků nejlépe vystihuje - střídavě oblačno.

katina
27.08.2013 5 z 5

Mam pana Svandrlika rada pro jeho humor. Muj bratr s presnosti cituje pasaze z jeho knih. A to je pak doma veselo...

makke
17.08.2012 5 z 5

Tuto knížku miluju od dětství a když nemám chuť ani náladu na nic, tak příběh od Švandrlíka vždycky pomůže k odreagování. Nejlepší jsou původní jednotlivé neuvěřitelné příhody, pozdější knihy příběhů Kopyta a Mňouka už mě tak nezaujaly.

ondra1995
14.08.2012 5 z 5

Krásná knížka nejen pro děti.

maryzka
12.05.2012 3 z 5

nejoblíbenější kniha mého dětství.

Bránolog
07.02.2012 5 z 5

Už kvůli tomuhle jsem toužebně očekával každé nové vydání časopisu Pionýr...

inikori
20.10.2011

Těžko se hodnotí. Je to krásný dětský brak, který se mi lehce četl v dětství i v dospělosti. Buď máte Švandrlíka rádi, nebo ne:)