Kluk a pes

Ahoj, já jsem Julin! Jsem třeťák, je září a právě mi začíná škola. Do školy nechodím, ale jezdím. Mám rád počítače, závody, psy, a samozřejmě rodiče a kamarády. Jsem obyčejný, myslím, že docela chytrý kluk. - Ahoj, já jsem César! Jsem prvňák, je září a právě mi začíná škola. Do školy nechodím, ale běhám. Mám rád dobré jídlo, výlety, lidi, a samozřejmě své pány a kamarády. Jsem docela šikovný Julinův osobní asistent. Jsme nejlepší přátelé a společně zvládneme úplně všechno!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/71_/71669/kluk-a-pes-71669.jpg 4.543

Kniha Kluk a pes

Katulinka69
02.12.2020

Pořídila jsem synovi k vánocům tak jsem si přečetla. Moc pěkné tak snad se bude líbit

Zlá-Ňufie
29.05.2019

Moc pěkná kniha, krásně se zabývající poměrně aktuální problematikou.

Greena
06.01.2019

Julin je kluk co navštěvuje třetí třídu, ale nechodí do ní. Je totiž prvním rokem na vozíčku. Předtím chodit mohl, ale s velkými obtížemi. Tento rok ho čeká premiéra na novém pojízdném elektrickém křesle.
I jeho velký kamarád pes César musí chodit do školy, do psí výcvikové, kde se učí zvládat vše co má správný asistenční pes umět.
Julin a César jsou dobří kamarádi. Oba mají ve škole spoustu přátel. Kniha vypráví o nejrůznějších dobrodružstvích, které oba prožijí.
Paní spisovatelka Ivona Březinová opět vystavěla skvělý příběh, který jistě malé čtenáře zaujme.
Pojďte číst…

Anetka24
04.06.2018

krásná knížka:)

lenkaabooks
09.03.2018

Pro čtenáře od 8 let. Julin je devítiletý kluk na vozíku. A César budoucí asistenční pes. Milý příběh o psech, kamarádech a hlavně o tom, že ne všichni mají to štěstí chodit, běhat, vidět.

Jéňa2008
20.11.2017

Knížka velmi pěkná, dobře čtivá, a poučná. Paní učitelka si ji ode mě moc ráda vypůjčila k přečtení.

MartinaF
31.03.2017

Krásný příběh. Dobře se četl, bylo to vtipné a také trochu poučné a napínavé.

Pechule
09.01.2017

Knihy od Ivony Březinové jsou nejen poučné, ale umí i zajímavě a čtivě podat problematiku určitých nemocí či handicapů (a to nejen dětem). Je vidět, že téma, o kterém píše i poctivě prozkoumá. Též bych tuto knihu zařadila pro děti mezi "povinnou".