Teraz môžeš plakať

Teraz môžeš plakať https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/103485/teraz-m-zes-plakat-103485.jpg 4 50 12

Kincaid - Jamesová série

Keď sa Gemma Jamesová rozhodne stráviť víkend s priateľkou Hazel na škótskej Vysočine, ani netuší, že majiteľom miestneho liehovaru je Hazelin bývalý snúbenec. Ale stará láska nehrdzavie a liehovarník Donald Brodie je za každú cenu odhodlaný získať, o čo ho kedysi obrala rodová nenávisť. Nečakaná brutálna vražda neodhalí len zlovestné tajomstvá a staré nevraživosti, ale vystaví nebezpečenstvu ďalšie ľudské životy. Gemma sa aj tentoraz môže spoľahnúť iba na jedného človeka – na inšpektora Duncana Kincaida, ktorému stopercentne dôveruje.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

Now may you weep , 2003

janina66
03.09.2021 5 z 5

Mám kdysi dávno přečtenou celou serii, z které jsem byla spokojena. Tato kniha se mi dostala do rukou náhodou, tak jsem si ji znovu přelouskala. Za tu dobu člověk něco pozapomene, a četla se výborně.

Marla
19.12.2018 3 z 5

Melancholická skotská detektivka s příchutí dobré whisky, zabydlená tak velkým množstvím lidí, že jsem se v tom občas ztrácela.

veveronka
31.07.2018 3 z 5

Na můj vkus tam bylo moc postav a vzájemných vztshů,občas jsem plavala mezi minulostí a přítomností.

ivusse
25.11.2017 3 z 5

Moje očekávání bylo větší než realita. Celkem pěkná zápletka, jen jsem to četla na mé poměry moc dlouho...

Chesterton
15.11.2017 3 z 5

Neměla chybu. Laskavá poutavá klasika:)

kadgam
03.05.2017

Romantická detektívka z krásneho Škótska. Napínavá príjemným spôsobom ale od začiatku do konca a s nečakaným rozuzlením. Pár pohodových večerov sa oplatí pozorne čítať, pretože pozýva a opisuje malebnú krajinu spojenú s vôňou whisky

Seiers
18.10.2016 5 z 5

Příjemné počteníčko. Anglická škola, exkurze do historie whisky, žádné děsivé vraždy, logický a přímočarý děj. Po DC sáhnu tak jedenkrát ročně, a vždy se z toho vyklube pár pohodových večerů s uvěřitelným a nenásilným (v rámci možností) dějem. A tentokrát jsem se dokonce něco přiučil i o metle lidstva.

syskas
11.07.2016 5 z 5

Fajn detektívka, dobre sa čítala. Minulosť a prítomnosť sa v knihe prelínala, aby sa na koniec všetko vysvetlilo. Teším sa na ďalšie príbehy tejto dvojice.

sabca
11.01.2015 4 z 5

Klasická detektivka, která se dobře četla. Ještě si některé detektivky této autorky přečtu.

čika
20.08.2013 3 z 5

príjemné, ale tak nejak to plynulo bez toho, aby ma to nejak viac znepokojilo. určite ešte po detektívkach od tejto autorky siahnem, ale bombu nečakám

Katuska001
23.12.2012 5 z 5

Pěkná oddechová detektivka s překvapivým koncem, která se odehrává ve dvou časových pásmech, v současnosti a na přelomu 19. - 20. století. Dále autorka vylíčí další osobní informace o Gemmě a Duncanovi.

Selinute
10.12.2012 5 z 5

Skotsko, vůně whisky, starý a nový zločin to je osnovou dalšího románu Deborah Crombie. Všechny její knížky jsou naprosto úžasné. Píše skvěle, čte se dobře, nechybí napětí. 5*

prvotina

Kniha Teraz môžeš plakať je v