Případ nezvěstných žen

Na pozadí londýnského Southwarku, někdejší Dickensovy čtvrti, se detektivové Duncan a Gemma noří do temných zákoutí mezilidských vztahů... Ve viktoriánském skladišti vypukl požár a v troskách budovy je nalezeno zohavené tělo. Jednalo se o nehodu, nebo o úmyslné žhářství, které mělo zamaskovat vraždu? To musí zjistit superintendant Duncan Kincaid. Když je jeho bývalá kolegyně a současná partnerka Gemma Jamesová požádána, aby našla nezvěstnou ženu bydlící nedaleko, zdá se, že se oba případy prolínají... Jenže záhy vyjde najevo, že celý případ je ještě mnohem spletitější... Podaří se nakonec Gemmě a Duncanovy rozplést všechny jeho nitky?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/58_/5886/pripad-nezvestnych-zen-5886.jpg 4.728

Kincaid - Jamesová (10.)

In a Dark House (2004)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Motto

syskas
07.08.2016

Ďalšia výborná detektívka z pera tejto autorky. Obľúbila som si aj dvojicu detektívov, ktorí okrem prípadov riešia aj svoj osobný život.

Selinute
06.09.2014

Osudy mladých sympatických kriminalistů a jejich přátel můžeme sledovat i v tomto díle. Super detektivka. Je od mé oblíbené autorky.

hrabenka
25.08.2013

Ze začátku mi pár stránek trvalo,pojmout větší množství postav,ale nadále už to bylo v pohodě,pěkná krimi.

Katuska001
31.05.2013

Opět skvělý kousek odehrávající se v Londýně, kde se tentokrát setkáme s únosem, vraždami a požáry a vše samozřejmě Gemma s Duncanem a kolegy vyřeší.

bookcase
09.04.2013

Výborná detektivka, i když se v ní řeší vražda, nechybí takový ten anglický klídek :).

iška
14.05.2012

Ač americká autorka, její detektivky s Duncanem Kincaidem a Gemmou Jamesovou, připomínají spíše anglickou školu. Čtou se velice dobře.