Až za hrob

Až za hrob https://www.databazeknih.cz/img/books/58_/5885/bmid_kincaid-jamesova-az-za-hrob-SKh-5885.jpg 4 50 12

Kincaid - Jamesová série

Dvojice detektivů Gemma Jamesová a Duncan Kincaid řeší případ vraždy Gemma Jamesová byla povýšena ze seržantky na policejní inspektorku. Potřebuje si od práce odpočinout, a proto se s kamarádkou Hazel vydává na výlet do Skotska. Ke svému nemalému překvapení zjistí, že se má zde Hazel setkat se svým bývalým milencem Brodiem. Je více než patrné, že dávná láska mezi nimi nevyhasla, a Brodie se navíc rozhodl získat Hazel zpět, přestože je Hazel vdaná. Svůj záměr však nemůže uskutečnit, jelikož je nalezen mrtev a Hazel je první podezřelou, na kterou se policie zaměří. Gemma ovšem své kamarádce věří a rozhodne se pátrat po stopách zločinu na vlastní pěst. Práci ji však ztěžuje svéhlavý inspektor Alun Ross, který má vyšetřování na starosti, proto požádá o pomoc svého partnera, superintendanta Duncana Kincaida. Jaké otázky a záhady spolu budou muset vyřešit? A jaká tajemství skrývá Brodieho minulost?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Motto

Now May You Weep , 2003

janina66
03.09.2021 5 z 5

Mám kdysi dávno přečtenou celou serii, z které jsem byla spokojena. Tato kniha se mi dostala do rukou náhodou, tak jsem si ji znovu přelouskala. Za tu dobu člověk něco pozapomene, a četla se výborně.

Marla
19.12.2018 3 z 5

Melancholická skotská detektivka s příchutí dobré whisky, zabydlená tak velkým množstvím lidí, že jsem se v tom občas ztrácela.

veveronka
31.07.2018 3 z 5

Na můj vkus tam bylo moc postav a vzájemných vztshů,občas jsem plavala mezi minulostí a přítomností.

ivusse
25.11.2017 3 z 5

Moje očekávání bylo větší než realita. Celkem pěkná zápletka, jen jsem to četla na mé poměry moc dlouho...

Chesterton
15.11.2017 3 z 5

Neměla chybu. Laskavá poutavá klasika:)

kadgam
03.05.2017

Romantická detektívka z krásneho Škótska. Napínavá príjemným spôsobom ale od začiatku do konca a s nečakaným rozuzlením. Pár pohodových večerov sa oplatí pozorne čítať, pretože pozýva a opisuje malebnú krajinu spojenú s vôňou whisky

Seiers
18.10.2016 5 z 5

Příjemné počteníčko. Anglická škola, exkurze do historie whisky, žádné děsivé vraždy, logický a přímočarý děj. Po DC sáhnu tak jedenkrát ročně, a vždy se z toho vyklube pár pohodových večerů s uvěřitelným a nenásilným (v rámci možností) dějem. A tentokrát jsem se dokonce něco přiučil i o metle lidstva.

syskas
11.07.2016 5 z 5

Fajn detektívka, dobre sa čítala. Minulosť a prítomnosť sa v knihe prelínala, aby sa na koniec všetko vysvetlilo. Teším sa na ďalšie príbehy tejto dvojice.

sabca
11.01.2015 4 z 5

Klasická detektivka, která se dobře četla. Ještě si některé detektivky této autorky přečtu.

čika
20.08.2013 3 z 5

príjemné, ale tak nejak to plynulo bez toho, aby ma to nejak viac znepokojilo. určite ešte po detektívkach od tejto autorky siahnem, ale bombu nečakám

Katuska001
23.12.2012 5 z 5

Pěkná oddechová detektivka s překvapivým koncem, která se odehrává ve dvou časových pásmech, v současnosti a na přelomu 19. - 20. století. Dále autorka vylíčí další osobní informace o Gemmě a Duncanovi.

Selinute
10.12.2012 5 z 5

Skotsko, vůně whisky, starý a nový zločin to je osnovou dalšího románu Deborah Crombie. Všechny její knížky jsou naprosto úžasné. Píše skvěle, čte se dobře, nechybí napětí. 5*