Když se zvěrolékař ožení

Yorkshire je krajina s drsným podnebím a není zde místo pro změkčilce, tudíž mladý zvěrolékař byl nucen mnohokrát zalehnout pod telící se krávu okolo čtvrté hodiny ranní bez snídaně a pouze v lehké košili...

Omnibus vydání zahrnující Zvěrolékař má namále a Zvěrolékař v chomoutu.

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22770/kdyz-se-zverolekar-ozeni-22770.jpg 4.7610

Zvěrolékař

Literatura světová, Humor
Vydáno, Práce

All Things Bright and Beautiful, 1973

Kniha Když se zvěrolékař ožení

jprst

Příjemná oddechová četba hodící se třeba na závěr dne, kdy se zrovna nedařilo a všechno šlo jaksi šejdrem.

Jessica007

Opět moc pěkná a milá knížka ze života anglického veterináře. Zde popisuje i život s manželkou Helenou. Prostě je to takové humorné i vážné, v každém případě pěkné čtení.

MíšaS.

Pro mě je Herriot zárukou příjemného, klidného a hlavně lidského čtení. Něco jako Svěrák za ČR.

Delphín

Třetí počin od pana Herriota co jsem četl. A leč se jedná o nejslabší kousek, rozhodně jej nemůžu nazvat špatným. Stále zde platí, že je tato kniha krásné odpočinkové čtivo, ze kterého cítíte, jak autor miloval svou ženu, práci i tamní krajinu

Olous1

Další skvělé pokračování mého oblíbeného pana veterináře. Pohodové čtení, oddechovka.Vřele doporučuji, 100%.

Nymfadora.T.

Opět starý dobrý Herriot, přečteno již po několikáté, ale stále balzám pro duši...

Mi--LADA

Kvalitní humoristický román o anglickém, venkovském veterináři, plná lásky nejenom ke zvířatům. Někdy sice i se smutnými příběhy, některé zákroky jsem přeskočila, i když převažují samozřejmě odpočinkovější pasáže. Tentokrát se zvěrolékař stává otcem a je kolem něho a toho hlavně zase spousty legrace... Stejně jako kolem samorostlých farmářů.

LA_ň_KA

Ať už čtete od Herriota cokoli, je to záruka dobrého čtení.
Na knihu jsem se moc těšila, ale nečekala jsem od ní nic mimořádného. A najednou když jsem jí otevřela, byla jsem překvapená, jak je tato sbírka povídek pestrá; kromě obvyklých příběhů, kde hlavními hrdiny jsou všichni možní tvorečkové od malých pejsků, jehňat až po velké koně a býky zde autor poodkryl zase něco málo ze svého života a mohli jsme tak opět lépe poznat osudy Tristana, Siegfrieda nebo Heleny. Jako vždy milé čtení, které však na mě udělalo hluboký dojem.

„Zdálo se mi, že něco navždycky ztrácím. Přál bych si, abych už tehdy věděl, že to není konec všeho. Přál bych si, abych už tehdy věděl, že to je teprve začátek.“