Když se introvertka vdá

Když se introvertka vdá https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/449336/bmid_kdyz-se-introvertka-vda-yvD-449336.png 4 282 70

Naše známá introvertka se vdala. Jak se jí daří zvládat soužití s blízkým člověkem? Co když je ten blízký až moc blízko? Pokračování komiksových memoárů Debbie Tung odhaluje, jak se introverti dokážou popasovat s tím, že do jejich bubliny vstoupí někdo druhý, ačkoli si ho sami vybrali a mají ho moc rádi. Deborah „Debbie“ Tung je ilustrátorkou a tvůrkyní komiksů. Její komiksy vycházejí z každodenního života a z její lásky k čaji a knihám.... celý text

Literatura světová Komiksy Pro ženy
Vydáno: , Portál

Happily Ever After & Everything In Between , 2020

Knizectvi
26.11.2020 3 z 5

Pokračování komiksu Introvertka v hlučném světě.
Opět krásná a neskutečně milá záležitost od @whereis . Roztomilá kresba a zábavné situace, se kterými se asi můžeme ztotožnit. Musím říct, že první díl se mi asi libil víc. Byl přirozenější a vtipnější. Tady po svatbě se mi zdá, že takhle dokonalý vztah není úplně reálný. Vztah asi nemůže existovat bez nějakých kompromisů, a i nějaká ta hádka nebo výměna názorů je podle mě potřebná pro zdravější fungování partnerského vztahu :) Co myslíte vy?
Každopádně stale je to pohlazení po duši a zábava, na par okamžiků můžete vypnout a ponořit se do černobílého kresleného světa který vám vykouzlí úsměv na rtech, takže jako odpočinek určitě doporučuju všem a jsem rád, že @portal vydává tyhle úžasné komiksy????

LadyCharlene
24.11.2020 3 z 5

Tak tohle bylo pro mě docela zklamání. Introvertka v hlučném světě mi prohlédla duši, byla zábavná i trošku smutná, bylo to o introvertech. Tohle byla partnerská nuda a óda na " Pana Božského". Většina stripů vypovídala pouze o běžném partnerském soužití, žádná povahová vlastnost tam ani nehrála roli. Ano, něco mě pobavilo, něco jsem nepobrala, ale většinu času jsem si přála, aby se mi nikdy nestalo, že bych z partnera takhle vyšilovala. Rozhodně autorce její lovestory přeju, ale... Tohle už nebylo pro introverty, tohle je jen autorčin deník, nejspíš by měl mít podobu vlogů nebo storíček na Instagramu. A ktomu v překladu jsem našla pár nesedících výrazů. Takže za mě tahle "nejspíše" trilogie začíná a končí Introvertkou v hlučném světě. Nicméně, kresba je stále nádherná.

foxi_ii
20.11.2020 4 z 5

V tomto druhém díle se dozvíme, jaký je to pro introverta, když do jeho života přijde někdo, kdo má stejné, ale mnohdy taky jiné návyky.
Na úvodní fotce vidíte náš vlastně normální večer s manželem.. ale já chci být s tebou... zZzZzzz, nic neříkám je to pěkný.. někdy :D.
Líbil se mi o kousíček míň než první díl, ale i tak super :) slabší 4*.

Coucouha
12.11.2020 2 z 5

Kdyby to psala jako dárek svému muži, tak dávám knize 100%, ale jelikož to autorka vydala jako klasickou knihu, tak dávám pouze 2*...zklamání :(

MedvidekS
23.10.2020 5 z 5

Miluju tu autorku :-)

Kolombus
22.10.2020 5 z 5

Druhe pokračovanie introvertky je este zábavnejšie než prvá cast. Dvojka je zameraná viac na spolužitie dvojice a musim uznať ze pokračovanie nesklamalo a na humorných situáciách este viac pridalo. Opäť skvela, zábavná jednohubka na vecer. P.S: pri čítaní pripravte svoju drahú polovičku na to, ze jej budete ukazovať prinajmenšom každú druhu stranku so slovami “ aha, to sme presne my” ????????????

Knižní střípky
21.10.2020 5 z 5

V tomto nejnovějším kousku je naše introvertka a knihomolka již vdaná, a rozhodla se s námi, pomocí vtipných komiksových příběhů, podělit o svou dosavadní zkušenost s manželstvím. Jako vždy je to milé, vtipné, nemám co vytknout, pobavila jsem se.

Eridan
16.10.2020 4 z 5

Klidná, místy vtipná kniha v níž se v mnoha situacích poznáte. Pokud se vám líbila Introvertka, bude se vám líbit i tahle...

Aprilek
14.10.2020 3 z 5

Knihu jsem četla v angličtině, předchozí díly mi přišly lepší.

ElikaBendova
14.10.2020 5 z 5

I toto pokracovani stoji za to!!!

partnerské vztahy manželství každodenní život

Debbie Tung (p)
anglická, 1990
2019  88%Ze života knihomolky
2019  91%Introvertka v hlučném světě
2020  85%Když se introvertka vdá
2023  92%Introvertka chodí na terapii

Kniha Když se introvertka vdá je v