Každý člověk je dílem spásy

Každý člověk je dílem spásy https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/147634/kazdy-clovek-je-dilem-spasy-147634.jpg 4 2 1

„Každý je ve svém tajemství a ve svém zvláštním osudu povolán k růstu. Důležité není dosáhnout lidské dokonalosti, ale vydat se na cestu pomocí gest otevřenosti a lásky, dobroty a společenství. Každý dnes ve své současné situaci, na svém místě a ve své práci může udělat toto gesto.“ To tvrdí Jean Vanier, autor této knihy, která prostým a konkrét-ním jazykem mluví o všech aspektech existence, totiž o různých obdobích života, o zraněních, která si neseme z dětství, o strachu, který v každém z nás zůstává, o zdech, které nás navzájem dělí, i o síle lásky a cestách vnitřního uzdravení. Tato kniha od jedné z největších osobností současné charity má pomoci těm, kteří se chtějí naučit více milovat samy sebe, aby mohli více milovat ostatní.... celý text

Duchovní literatura Náboženství
Vydáno: , Paulínky

Toute personne est une histoire sacree

nickym
07.08.2014 4 z 5

Povzbuzující kniha nejen pro lidi, kteří pracují se starými, nemocnými, postiženými a lidmi mimo společnost. Také dobré poznatky o tom jak probíhá život v komunitě a čemu je třeba se naučit. :)

hledání smyslu života duchovní život utrpení pastorace mezilidské vztahy mentální postižení sebepřijímání

Jean Vanier
kanadská, 1928 - 2019
2004  50%Cesta k lidství
1995  87%Deprese - City - Strach
2009  60%Jako muže a ženu je stvořil
2016  90%Krása lidskosti
2002  80%Každý člověk je dílem spásy

Kniha Každý člověk je dílem spásy je v