Keď sadá súmrak

Keď sadá súmrak https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/480532/bmid_ked-pada-sumrak-uzC-480532.jpg 4 1548 1548

Kate Marshallová série

Začínajúca detektívna agentúra Kate Marshallovej sa rozbehne na plné obrátky, keď Kate a jej kolega Tristan Harper dostanú prvý veľký prípad. Novinárka Joanna Duncanová zmizla pred dvanástimi rokmi po tom, ako odhalila politický škandál. Väčšina ľudí – vrátane polície – už jej hľadanie vzdala. Ale Joannina matka sa nemieni vzdať. Keď Kate s Tristanom získajú prístup k pôvodnému vyšetrovaciemu spisu, preverujú rovnakých podozrivých a sledujú rovnaké stopy, ale na rozdiel od polície neuviaznu v rovnakých slepých uličkách.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Lindeni

Darkness Falls , 2021

Allla9
21.05.2022 5 z 5

Opět hodnotím plným počtem hvězdiček a těším se na další knihy tohoto autora.

Pet13
21.05.2022 4 z 5

Mám moc ráda knihy tohoto autora. Tato mi však přišla trochu slabší. Od začátku jsem podvědomě tušila, kdo je pachatel. I přes to se těším na další knihy Roberta Bryndzy.

zdendula31
17.05.2022 3 z 5

Pro mě nejslabší kniha od autora,ale určitě ho budu číst dál.

martineknatasa
15.05.2022 5 z 5

Kniha se mi líbila. Bryndza opět nezklamal. O obsahu knihy už bylo vše napsáno. Moc se těším se na další díly.

m_martina
14.05.2022 4 z 5

Kniha je slabší než předchozí případy s Kate a Tristanem. Víc než čtyři hvězdy tedy dát nemohu.

ladush
12.05.2022 2 z 5

Autorovi buď dochází dech, nebo mě chybí ten takzvaný wow efekt...

veronika3141
12.05.2022 5 z 5

Skvela kniha ,ktera jako vzdy nesklamala .Tesim se na dalsi dil od Roberta Bryndzy .

helena1240
09.05.2022 5 z 5

Bryndza je thrillerový čaroděj, jeho knihy prostě musíte milovat!

99jana99
09.05.2022 4 z 5

Kniha se čte velmi dobře, zápletka super, závěr taky, ikdyz ne úplně překvapivý. Sdílím stejný názor jako raty.

Theresa.2679
09.05.2022 5 z 5

Opět úžasná kniha, skvělá zápletka a úžasně napsáno, už se těším na další díly :)

Toňula
07.05.2022 4 z 5

Četla jsem zatím všechny knihy od Roberta Bryndy a zatím mě žádná nezklamala. Po Ericee Fosterové je i Kate sympatickou hrdinkou a s Tristanem tvoří sehranou dvojicí řešící komplikované případy. Už se těším na další případ.

harena
06.05.2022 4 z 5

Roberta Bryndzu si nenechám ujít. Líbí se mi styl psaní i krátké kapitoly a i když je v tomto díle napětí možná míň, než v předešlých dílech, vůbec to nevadilo a nerušilo při čtení. Marně jsem se snažila odhalit pachatele, nepovedlo se, ten závěr jsem skutečně nečekala. Držím Kate a Tristanovi palce, ať se jejich detektivní kanceláři daří i v dalších dílech.

Ester71
04.05.2022 5 z 5

Líbilo se mi to, na konci nezbytné překvapení...

konicekbily
03.05.2022 4 z 5

Pěkně promyšlená zápletka s vyšetřováním jedné vraždy (po dlouhé době) se postupně rozšiřuje o další podezřelá úmrtí a naši detektivové postupně poodhalují návaznosti a odkrývají možnosti - jak to vše asi bylo. Závěrečná thriller-scéna je také dobrá a kniha je dobrým odpočinkovým čtením.

Jani23
03.05.2022 5 z 5

Napínavé od začátku do konce, který je nečekaný. Opět velmi pěkně napsaná kniha.

raty
03.05.2022 4 z 5

Velmi čtivý příběh s celkem zajímavou zápletkou. Dobře řemeslně odvedená práce. Bohužel mi u tohoto autora stále chybí efekt "to je tedy něco". Sérii nezatracuji a skalní fanoušci prominou, ale nemůžu se zbavit dojmu, že je pan Brynza poněkud přeceňován.

Olga8480
01.05.2022 5 z 5

Robert Bryndza opět potěšil mého čtenářského ducha. Příběh plný napětí a zapomenutých obětí z případů, které policie nedokázala vyřešit. Je krása vrhnout se s Kate a Tristanem do řešení jejich neskutečný případů těchto ohavných vražd.

lalaserka
30.04.2022 5 z 5

Další super díl. Líbilo se mi téma odloženého případu. Těším se jestli autor napíše další díl.

Terka18
30.04.2022 3 z 5

Tento díl je zatím nejslabší z celé série s Kate. A Erika je úplně jiny level. Jsem částečně zklamaná, moc překombinované, příliš mnoho postav a omáčky okolo toho důležitého. Čekala jsem daleko víc. Neměla jsem ten pocit, že se od knihy nemůžu odtrnout. Věci mi v příběhu chyběly, napětí, akce, náboj. A spíše dost věcí nadbytečných. Doufám, že se Robert zase vrátí do toho stylu psaní, kdy knihu nemůžu odložit.

VerczaV
29.04.2022 2 z 5

Tento díl kdybych neposlouchala v audioknize, tak ho ani nedočtu. Spousta jmen, spousta gayů.. no děkuji, příště snad bude jiné téma.