Ďáblova cesta

Ďáblova cesta
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/514701/bmid_dablova-cesta-kGW-514701.png 4 1116 1116

Kate Marshallová série

< 4. díl

Neopatrnost při každodenním ranním plavání přivede Kate Marshallovou až do nemocnice, kde potká Jean Julingsovou. Ta jí vypráví srdcervoucí příběh, jak se před jedenácti lety během táboření na místě zvaném Ďáblova cesta ztratil její tříletý vnuk Charlie. Kate, ještě otřesená z toho, že se málem utopila, souhlasí, že se s Tristanem Harperem případu ujmou a pokusí se zjistit, co se tehdy mohlo stát. Když se Kateina a Tristanova detektivní agentura začne událostmi té osudné noci zabývat, zjistí, že Jean má problematickou minulost, a navíc jim neříká úplnou pravdu. Co se tehdy na Ďáblově cestě uprostřed vřesovišť a bažin stalo? Byl Charlie unesen? Nebo spadl do řeky, která mizí v Ďáblově rokli? Když Kate a Tristan zjistí, že sociální pracovnice, která se tehdy o Jean a její dceru Becky zajímala, byla nalezena brutálně zavražděná krátce poté, co Charlie zmizel, budou muset přehodnotit vše, co si do té doby o případu mysleli…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Cosmopolis

Devil's Way , 2023

anovy64
18.07.2023 4 z 5

Tato kniha mě moc nenadchla, sice se četla dobře, ale chybělo napětí a šťáva. Přesto si přečtu další díly.

dasa8349
18.07.2023 5 z 5

Nezklamal.

Ajuszka
12.07.2023

Pokud patříte mezi fanoušky Roberta Bryndzy,tak ani nemusím říkat,že to opět stálo za to!

Já osobně mám tedy radši sérii s Erikou,ale musím se přiznat,že po téhle knize už mě začíná bavit i Kate

Zmizelé děti,to je v knihách kapitola sama o sobě a když je to opravdu dobře zpracovaný příběh,což v tomhle případě je,čte se kniha tzv sama.

Uplynulo 11 let kdy se ztratil tříletý Charlie. Náhoda svede jeho babičku a Kate dohromady a tak před Kate a Tristanem stojí nová výzva. Všichni jsou smíření s tím,že Charlieho nenajdou avšak Robert Bryndza zase ukázal svůj talent a ceka na vás zajímavý příběh s hezkým koncem

Sammy.Boy
11.07.2023 5 z 5

Nemůžu jinak, ale opět jsem nadšený! Příběh se mi vyloženě zaryl pod kůži. Člověk si totiž uvědomí, že v minutě se může jeho život sesypat jako domeček z karet. ĎÁBLOVA CESTA a všechny odbočky s ní spojené ve mně vyvolávaly respekt. Kate s Tristanem se mi díl za dílem líbí víc a víc! A zrovna jsem si v průběhu čtení říkal, jak to ten Robert dělá, ale on i kdyby psal o tom, že je nebe modré a tráva zelená, vždycky mu budu zobat z ruky.

Kubajzz
10.07.2023 4 z 5

Přečteno za dva dny. Četlo se to dobře, ale už zhruba ve 3/4 mi byl jasný závěr, který se nakonec potvrdil :-)
Ale rozhodně doporučuji ke čtení

Martina1805
10.07.2023 5 z 5

super čtení i když předchozí knihy mě asi nadchly víc, ale stejně se těším na další knihy od tohoto autora

Toledo
10.07.2023 4 z 5

Opět super čtení, nic nového k tomu asi nedodám. Vždy se těším na nové pokračovaní ať už této série nebo i série s Erikou Fosterovou. Obě jsou skvělé.

Toňula
09.07.2023 4 z 5

Bryndza prostě nezklame.. Čtivá, napínavá kniha se sympatickou dvojicí detektivů, není co dodat, super čtení!

Karoley
08.07.2023 5 z 5

Pravda se ukrývá až dole v temnotě..

Kate a Tristan si otevřeli soukromou detektivní kancelář a čeká je další případ.
Před jedenácti lety se během táboření na místě zvaném Ďáblova cesta ztratil tříletý chlapeček Charlie. Co se tehdy na Ďáblově cestě uprostřed vřesovišť a bažin stalo? Byl Charlie unesen? Spadl do řeky a utopil se? Stala se nějaká nehoda nebo byl zavražděn?

Můj jedenáctý Bryndza, čtvrtá Kate Marshalová a opět velká spokojenost!
Od počátku jsem "něco" tušila a má domněnka se na konci potvrdila. Jeden z top dílů ze série s Kate Marshallovou. Přečteno za dva dny, déle mi Bryndzovy detektivky nikdy nevydrží :)

Evule *
08.07.2023 5 z 5

Bryndzovky mám ráda a ani tato mě nezklamala. Možná méně drastické než ty předchozí, ale přesto velmi čtivé a napínavé.

birgitte
08.07.2023

Vynikající detektivní román, čím dál lepší Bryndza, doporučuji všem

Eva0057
08.07.2023 3 z 5

Hodně jsem se na tuto knihu těšila a stála poměrně dlouhou frontu na její půjčeni. Ve výsledku to bylo trochu zklamání. Kniha se četla dobře, nebyla vůbec špatná, ale přesto to nebylo ono. Stále jsem čekala na nějaké vzrušení, které se ale nekonalo. Závěr jsem předvídala. Za mne nejslabší z této série.

blebuska
06.07.2023 3 z 5

Miluju Bryndzu a mám všechny jeho knihy. Tuto jsem si nechávala na letní dovolenou. Jako všechny předešlé byla hodně čtivá, napínavá, ale asi zatím že všech nejslabší... To ale vůbec neznamená, že špatná, to určitě ne... Jen laťka je nasazena hodně vysoko. Přestože jsem asi od poloviny tušila, jak to celé bylo, přečetla jsem jedním dechem a už se těším na další příběhy ze série Kate i Eriky... Knihu vřele doporučuji

dencazrnu
05.07.2023 4 z 5

Jak už všichni ví, pro Bryndzu mám slabost. Miluji všechny jeho knihy a tady tomu nebylo jinak. Kniha byla neskutečně čtivá, líbí se mi, že autor píše krátké kapitoly, které vám příjemně plynou pod rukama. Musím říci, že příběh mě hodně pohltil a místy mě opravdu dostal, protože jsou věci, které se mi jako mamince čtou velmi těžko. Takže práce s emocemi tady byly naprosto dokonalé. Je pravdou, že tentokrát tam byly trošku malé nejasnosti a klidně bych ocenila, kdyby na konci bylo ještě pár stran :-) Každopádně kniha se čte dobře a i když tentokrát asi většinu z nás napadne, odkud vítr vane, stejně to prostě nedokážete odložit, dokud to nedočtete :-)

Jandýs
05.07.2023 5 z 5

Tak tento dil se mi moc libil!! Naprosto me vtahl a nemohla jsem se odtrhnout od cteni. Ze zacatku pusobil pripad strasidelne a temne a postupne se zacalo rozpletat tajemstvi. Super!!

Liss93
05.07.2023 4 z 5

Další případ Kate a Tristana se týká 11 let pohřešovaného chlapce a mrtvé sociální pracovnice. Příběh na začátku vypadá nevyřešitelně, ale až díky pár odhaleným souvislostem se podaří odhalit celou pravdu o Charlieho zmizení. Posledních 100 stran jsem věděla, co se stalo a štvalo mě, že nikdo jiný to nevidí. Za to, že rozuzlení je jasné už tak dlouho dopředu, strhávám hvězdu, jinak byl děj poutavý jako vždy.

novina
03.07.2023 5 z 5

Konec byl předvídatelný, ale i tak dávám vysoké hodnocení.

simona g.
01.07.2023 4 z 5

Zcela souhlasím s tím, že předchozí "Bryndzovky" byly o něco málo lepší. Čímž ale neříkám, že je kniha špatná, to neee, rozhodně se četla fajn a hlavně konec frčel jako hrom. Nicméně za mě zatím nejslabší Bryndza z obou sérií, proto jedna hvězdička dolů. Každoprdně ovšem nelituji, že mi přišla pod ruku a určitě doporučuji přečíst.

Pepina19
01.07.2023 4 z 5

Předcházející případy byly o ždibíček lepší, tady jsem ohadla pachatele docela brzy. Každopádně děj byl čtivý, rychlý a napínavý. Určitě stojí za přečtení. To jak Kate s Tristanem procházejí Ďáblovu cestu je sugestivní, člověk má pocit, že je tam s nimi.

nicole1990
30.06.2023 5 z 5