Nádherná svatba

Nádherná svatba https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248443/bmid_nadherna-svatba-g4B-248443.jpg 4 450 67

Katastrofa série

< 3. díl

Už víme, že se Abby Abernathyová stala paní Maddoxovou. Ale víme, jak se to stalo? Proč Abby požádala Travise o ruku? Co tajili jeden před druhým? Kde strávili svatební noc? Kdo o tom ještě věděl… a nepověděl? Fanoušci Krásné katastrofy a Učiněné katastrofy se to všechno dozvědí z vyprávění o bouřlivém svatebním dni (a noci!) – a jako všechny dobré příběhy, i tenhle rozhodně stál za to čekání.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

A Beautiful Wedding , 2013

blonďatá.luc
17.08.2016 2 z 5

Tato kniha podle mě ani vzniknout neměla. První dva díly prozradily vše důležité a bylo v nich právě tolik citu, kolik bylo třeba. Tento díl už mi přišel docela přehnaný, stále se opakovalo to samé a samotný sňatek mě značně zklamal. Přes to dávám 2*, protože Travis je prostě zlatíčko a v tomto díle je mu znovu dopřáno být šťastný... Abby mě zklamala, ale občas se stane, že z blbých důvodů vznikne to nejlepší.

Evule114
10.07.2016 5 z 5

Já jsem naprosto spokojená, že jsem si všechny tři knížky koupila. Krom těch překlepů v první knížce jsou všechny naprosto dokonalé, akorát jsem poslední díl četla po delší odmlce, což mě mrzí, protože byla skvělá. Celkově mě tento příběh dostal. Konečně nějaký hrdina, co není snob a nemá nějaké tajemství.. Takových příběhů by mělo být více :-).

popeluška
15.06.2016 5 z 5

Třetí díl byl nádherný, dokonalý......krásně se to četlo.... za mě velká spokojenost :-)

Meridea
03.06.2016 5 z 5

Moc hezká kniha, ale chyběl mi tu takový překvapivý konec jako u druhého dílu.

Denčaa
23.05.2016 3 z 5

Fajn oddechovka a doplnění příběhu. Ale jinak bych se bez této knihy obešla.

e.llis
18.05.2016 2 z 5

Měla to být třešnička na dortu. MĚLA. Bohužel mi tento díl pomohl uvědomit si, jak hrozný ten příběh nebo styl psaní je. Opravdu nevím, co je horší.

Hvězdičky za víceméně povedený začátek.

pavla9879
09.03.2016 4 z 5

U většiny knih, co skončí otevřeně, bych chtěla pokračování; chtěla bych vědět, co bylo s hlavními hrdiny dál. Tady se mi to přání splnilo. Čtení mě moc bavilo, celá série je moc povedená, jen škoda těch chyb.

Dandulka
31.01.2016 5 z 5

Na mě byla tato kniha mc tenká, ale kdo četl dvě předchozí,tahle mu nesmí chybět.

jitka7
25.01.2016 2 z 5

Pro mě žádná sláva a zbytečné čtení. Spokojila jsem se s tím, jak to zkončilo předtím. Tohle bylo takové mdlé, zbytečné. Nepřišlo mi to jako správné zakončení této série. Bohužel.

LyP
03.12.2015

Tento díl me velmi zklamal nebyl podel mych predstav.Autorka vše rozepisovala az moc podrobna ale zase bylo dobré že psaní stridala z Travisova pohledu na Abbyin pohled.

todilka
10.11.2015 2 z 5

Já nevím...tak trošku zbytečná kniha vzhledem k epilogům předchozích dílů...vrátili jsme se o něco zpět a znovu prožili trošku šílenou svatbu s více detaily a pak přeslazené obnovení slibů a konec...
Nemohu se zbavit pocitu, že si autorka chtěla ještě přivydělat na této sérii a tak přidala tento třetí díl. Nic proti tomu, na jednu stranu se nedivím, na druhou mi to trošku zkazilo celkový dojem...mnohem raději bych si myslela, že si Abby Travise vzala z lásky
Nejvíce se mi z líbil díl druhý, z pohledu Travise a celkově? Příběh to nebyl nejhorší, ale ani nejlepší...

Sabii14
15.10.2015 5 z 5

Skvělá kniha stejně jako ostatní díly katastrofy :-) Vůbec by mi nevadilo kdyby byla knížka delší, příběh jsem si moc užívala a konec se mi strašně líbil.
Vše dopadlo dobře a Travisovi s Abby to moc přeju :-)

Adush09
06.10.2015 3 z 5

Musím říct, že jsem zklamaná trošku. Nevím jestli autorku už přestal příběh bavit, ale jistě mluvím za víc lidí, že mě více než popisování pocitů v letadla na 10 str. zajímalo jaká bude reakce okolí, život po svatbě, práce, děti...prostě tak, aby tu knížku člověk mohl zaklapnout a říct si...hm, jo.
Knížku jsem koupila, ale za ty peníze tenká učebnice, kde jsem se prakticky dozvěděla to co je v epilogu první knížku.

luciefeix
18.09.2015 2 z 5

Krástná katastrofa byla nejlepší ... toto mi přišlo hodně přeslazené :(

avalonek
11.09.2015 4 z 5

Moc hezky zakonceni knih..Sice me trosku dostalo,z jakeho duvodu se rozhodla Abby pro svatbu,ale nakonec to klaplo a hezky dopadlo..Za me super..

Haňulec
23.08.2015 5 z 5

Tato knížka byla velmi skvělá. Mrzelo mě, že nebyl více rozepsán návrat z Vegas, jak to přijali příbuzní, spolužáci, kamarádi..., ale i tak stojí knížka za přečtení.

Nuttelka
12.08.2015 5 z 5

Moc jsem se na Travise těšila a nezklamal :-) Vadilo mi, z jakých důvodů se Abby pro svatbu rozhodla, ale epilog v Učiněné katastrofě mi stále chlácholí, takže dobré :-) A samozřejmě nejdojemnější část je, kde Abby čte dopis od Travisovo mámy pro jeho budoucí nevěstu, moooc krásné a také mi mrzí, že je to jen krátká knížečka na jedno odpoledne, těžko se mi s Travisem a Abby loučí... Ale povedené doplnění - zakončení úžasného příběhu, doporučuji...

Barbra06
04.08.2015 4 z 5

Bylo to fajn a skvělé zakončení jednoho z nejhezčích milostných příběhů, co znám :) Až mi na konci bylo líto, že to končí a nedozvíme se o jejich dětech, vnoučatech a šťastném stáří.

kacaaba
17.07.2015 2 z 5

Dokreslení svatebního dne. Opakování slibu o rok později. Milé počtení, ale docela mě to zklamalo. Myslela jsem si, že tam bude trochu víc toho, co se odehrávalo po návratu z Vegas. Jak to přijala rodina, kamarádi ve škole, jak si zařizují bydlení, možná nějaká rozepře. Prostě něco jako v těch dvou předchozích vzrušujících dílech.

stepka3765
15.07.2015 5 z 5

Super rychlé čtení! Perfektní! Nic bych tomu nevyčetla :)

Jamie McGuire
americká, 1978