Krásná katastrofa

Krásná katastrofa https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/151047/krasna-katastrofa-151047.jpg 4 1604 1604

Katastrofa série

JE TO KAMARÁTSTVO S NEPLÁNOVANÝMI DÔSLEDKAMI, KRÁTKODOBÉ VZPLANUTIE ALEBO LÁSKA? ABBY ABERNATHYOVÁ začína navštevovať vysokú školu ďaleko od svojho rodného mesta, aby zabudla na minulosť. Uteká pred rodinou, ktorá jej vinou alkoholu a hazardných hier urobila zo života peklo, a usiluje sa byt príkladnou študentkou. TRAVIS MADDOX má prezývku Besný pes a na štúdium si zarába ilegálnymi pästnými súbojmi – samozrejme, bez rukavíc. Má povesť najväčšieho zvodcu žien na univerzite. Je to presne ten typ, akému by sa Abby mala zďaleka vyhnúť, ak nechce spadnúť do pasce svojho starého života. TRAVIS A ABBY sa navzájom priťahujú, ale presviedčajú okolie aj jeden druhého, že z ich priateľstva nikdy nevznikne milenecký vzťah. Potom však Abby prehrá stávku, a tak musí mesiac bývať s Travisom v jeho byte. Vášeň sa už nedá maskovať priateľstvom.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fortuna Libri (SK)

Beautiful disaster , 2011

lakme
06.10.2013 4 z 5

Moooc se mi knížka líbila, přečetla jsme ji za jediný den. Oceňovala jsem tu spoustu zvratů i když mi některé přišly až moc, ale alespoň jsem se nenudila.. :D Chvílemi jsem hlavní postavy zbožňovala a chvílemi jsem jim chtěla praštit hlavami o sebe, ale celý příběh mě dost bavil.

Catie_
05.10.2013 5 z 5

Z mého pohledu je to krásná oddychovka, kde se na každé druhé stránce hlavní hrdinka nerozplývá nad tím, jak božský je ten její vyvolený, a konečně to není jen o tom, kde a jak jsou lidé schopni souložit :).

Pakuna
04.10.2013 2 z 5

Láska Travise a Abby byla nezdravá, protivná, nebylo na ní nic romantického. Na každé straně bylo oslovení Holubička minimálně 10x, až mě to při čtení otravovalo..

Ty nesmyslné zvraty kvůli zvýšení napětí byly docela mimo. Při výletu do Las Vegas apod. jsem se jen chytala za hlavu, protože jsem si říkala, že mě autorka už nemůže překvapit. V další kapitole mě opět dostala. Nechápu, jak mohla takový zmatek nacpat do jedné knihy.

Nevím, jak ostatní, ale mě hrdina typu Travise, který zmlátí do bezvědomí každého, kdo se jen podívá na jeho přítelkyni, trošku děsil!

Ellesime
15.09.2013 3 z 5

Láska Travise nebyla ani romantická, ani okouzlující. Byla protivná, trapná a nezdravá až hanba. Kdyby se takto někdo choval ve skutečnosti, tak by ho zavřeli do blázince - aspoň do té doby, než by zmlátil doktory a zdemoloval pokoj, protože to je nejspíš to jediné, co umí. A Holubička? Jako vážně - Holubička? Někdy by se mělo zachovávat původní anglické jméno s jednou vysvětlivkou pod čárou.
Knížka byla sice čtivá, ale děj byl plný divností. Takový průměr, ale na odpočinutí dobré, proto tři hvězdy.

xNelly
07.09.2013 4 z 5

Libila se mi, po všech těch stereotypech jako obyčejná holka a neobyčejný boháč to byla dobrá změna. Takže doporučuju, čte se dobře :)

hrubik
01.09.2013 3 z 5

Od téhle knihy jsem čekala víc. První polovina se mi docela líbila, později to bylo zbytečně zdlouhavé, plné nesmyslných zvratů. Navíc oslovení "holubička" mi už lezlo krkem, místy to bylo celé dost ujeté. Celkově to hodnotím jako takový dobrý román pro náctileté, já se v tom už nenašla.

Library&me
01.09.2013 5 z 5

Ačkoliv nejsem čtenář zamilovaných knih, tato mě opravdu dostala,.. :o) Příběh jsem viděla jak na filmovém plátně a přečetla jsem téměř za jeden den,..:o) Určitě všem doporučuji, protože tento "zamilovaný" román je úplně jiný, než jakýkoliv další. Vtipný, plný zvratů.. :o)

Ruxandra
21.08.2013 5 z 5

Strhující a překvapující od začátku až do konce. I když mě občas chování Abby i Travise dost vytáčelo a ráda bych je oba propleskla, příběh se mi moc líbil a velmi oceňuji, že jej autorka "nacpala" do jedné knihy a nesnažila se ho donekonečna protahovat do několika dílů. Jednoznačně perfektní oddechovka s velmi trefným názvem:)

DariDerek
15.08.2013 5 z 5

aaaa uuuuuuu oooooo CH ....... naprostá dokonalost, naprosto dokonalééé :) já nevím, ale já si tuhle knížku naprosto zamilovala :o)) četla jsem ji na jeden zátah, brečela u ní, šla spát až ve 4 ráno a v 6 vstávala do práce a přitom jsem nebyla unavená, ale spokojená, že jsem ji dočetla....do prkna!! víc takových knih!! jéééééé :D já jsem prostě nadšenááá a doporučuju !!! :D

Pája-91
13.08.2013 5 z 5

Naprosto krásný příběh, který mne chytil hned u konce první stránky a už nepustil. Knihu jsem měla za den přečtenou, žádný ani podobný příběh jsem ještě nečetla. Příběh se čte prakticky sám a dokonale Vás pohltí... Nemůžu se dočkat další knihy od této autorky!!

jluky
12.08.2013 5 z 5

Knihu som čítala v mimoriadne ťažkom období, plnom stresu a napätia ......a pri tej knihe som sa fantasticky uvoľnila, pohodička.
.....a že je to niekedy "nevím kudy kam" mi vôbec nevadilo, veď taký je život. Ja už tiež asi nie som cieľová skupina tejto autorky, ale u mńa je to tak: ak ma dej zaujme, som v deji akoby som mala tých - násť..../akosi sa pri dobrej knihe dokážem vrátiť späť do mladosti/. Kniha je úžasnááá ...., doporučujem.

Esko*
25.07.2013 5 z 5

Dobře napsaný, netradiční, originální román... Nevím, jak jinak bych to popsala. Můžu jen doporučit.

jaja10
23.07.2013 4 z 5

Tuto knihu jsem se rozhodla přečíst na základě celkem vysokého hodnocení. A musím říct, že jsem nelitovala. Samozřejmě mě místy rozčiloval jak Travis, tak Holu :-) (mimochodem, Holu se v knize vyskytovalo tolikrát, že mě to taky začalo rozčilovat), ale rozodně stojí za přečetní. Je to pohodová kniha u které se odreagujete.

Kituska
17.07.2013 3 z 5

Třikrát natahovaná zdlouhavá nuda. Kdyby autorka příběh ukončila v půlce nebo dokonce už v první čtvrtině, vůbec by se nic nestalo. Na každé stránce padesátkrát opakováno "Holu" mi už taky docela lezlo krkem.

mynonka
11.07.2013 5 z 5

V prvních asi dvou kapitolách jsem si nadávala, co jsem si to koupila za levnou, absolutně předvídatelnou americkou telenovelu, ale pravda je taková, že pak jsem ji už nedokázala dát z ruky. Četla jsem do noci a k odkládání se musela nutit.

Pravdou je, že každá máme svého Travise. Taky proto mě příběh tak fascinoval. Doslova jsem spisovatelce visela na rtech. Je pravda, že kniha má spoustu mezer a je trochu naivní, ale já nemůžu jinak, než dát 5*. Dloho se mi nic tak dobře nezačetlo a nevzbuzovalo to ve mě takové emoce.

Laf
08.07.2013 5 z 5

Kniha se mi moc líbila a byla moc dobře napsaná. Děj mě vtáhl natolik, že bylo velice těžké se od ní odtrhnout. Doporučuju si přečíst :)

P.ary
02.07.2013 5 z 5

Nemám co dodat... fakt se mi to líbilo, knížka se četla dobře, opět jedna z oddechových :-) Každou chvíli sem měla chuť praštit jednoho z hlavních hrdinů... jednou sem chtěla vzít po hlavě Travise, potom zase Abby... :-)

Nel-ly
02.07.2013 2 z 5

četlo se to skvěle a chápu, že je to jen oddychovka, ale i oddychovka by měla mít trochu mozek... tohle bylo extrémně naivní a situace přitažený za vlasy (konec nepočítaje) a jestli je Travis ideál ženský srdcí, tak to potěš koště
btw. druhý díl je ten samý příběh vyprávěný z pohledu Travise, doporučuju: nečtěte to, nejen, že je to zbytečost, ale znechutí vám to první díl

Mishka_a7
21.06.2013 5 z 5

Perfektní oddychovka, přečtena prakticky jedním dechem. Víc takových. :)

bookcase
11.06.2013 4 z 5

Milé, romantické, něžné, vtipné.