Chodiaca katastrofa

Chodiaca katastrofa https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/198957/chodiaca-katastrofa-198957.jpg 4 860 154

Katastrofa série

Každý príbeh má dve strany. V Krásnej katastrofe Abby rozpovedala tú svoju. Teraz sa na príbeh pozrieme Travisovými očami, ako ho prežíval a videl on, muž s večným nepokojom v duši. Prečo je Travis Maddox postrach mužov a idol dievčat a žien? Prečo sa večný bitkár, nespútaný divoch a nenapraviteľný sukničkár napokon rozhodne milovať len jedno dievča? TRAVIS stratil v detstve matku, jedinú ženu, ktorá ho bezvýhradne milovala. Vyrástol s bitkárskymi bratmi a s otcom, ktorý hľadal útechu v alkohole. V ranom veku si predsavzal, že nebude korisťou, ale lovcom. A potom stretol Abby Abernathyovú... ABBY je kombinácia nevinnej krásy a hriešnej minulosti. Vníma Travisa inak ako ostatní a nemieni sa mu vrhnúť okolo krku, lebo vie, koľko spolužiačok prešlo jeho posteľou. Lenže ani ona sa neubráni, keď medzi nimi preskočí iskra.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Walking Disaster , 2012

Akemi4
12.12.2016 3 z 5

Trochu zklamání, abych pravdu řekla. Začátek, kdy se Travis a Abby dávají dohromady, je ještě docela zajímavý, ale jak děj plyne, je (až na výjimky) každá scéna prakticky stejná jako v první knize. Když víte, co bude dál a nenacházíte moc odlišností od jedničky (a to ani přesto, že je to Travisův pohled na věc), začnete se rychle nudit. Upřímně jsem měla i trochu problém knihu dočíst. Ale epilog mi to vynahradil, dostal mě :D

Mišule_11
13.11.2016 5 z 5

Stejně jako 1. díl se mi líbila! :) Líbí se mi, jak jsou oba rozdílní a odlišní a přece jsou spolu, protože chtějí a patří k sobě! A ten epilog na závěr, hustéé..! :) Těším se na konec série a na poslední díl!

smaille
16.10.2016 4 z 5

Přečetla jsem krásnou i učiněnou, i když jsem nejdřív učiněnou číst nechtěla, koupila jsem si ji, aniž bych si přečetla anotaci a až při otevření jsem zjistila, že je to vlastně ten samý příběh, ale zakousla jsem se a přečetla jsem ji a nakonec musím říct, že se mi příběh z Travisova pohledu líbil mnohem víc. Mělo to spád, nic se zbytečně nepitvalo na dvacet stránek. Shrnu obě naráz, strašně mi vadilo oslovení "Holu", to bylo úděsný a na každé stránce. Neustále se chlemtal alkohol a řídilo pod vlivem, ale na druhou stranu se jednalo o mladé vysokoškoláky, takže jsem nad tím přivřela oči.

Izabell
04.10.2016 2 z 5

Stálo mě to sakra hodně odhodlání, ale konečně jsem to dočetla!!
Nic proti pohledu Travise, ale kdyby ho autorka zakomponovala hned do prvni knihy, udělala by o moc a moc líp! Ženské zajímá můžův názor na věc, ale vydat tohle jako samostatnou knihu byla chyba. Člověka to nikam neposune, spíš otráví až znechutí, že ho stojí nemalé úsilí to dočíst (pokud tedy vůbec).

cukrovka
15.09.2016 5 z 5

Číst celý příběh z pohledu Travise bylo zajímavé. Skvělý a dojemný byl epilog.

Aniga
12.09.2016 4 z 5

Ze začátku docela zděšení, zda si mám knihu vůbec přečíst.
Začetla jsem se ale velmi rychle a nešlo přestat :o)
Děj mi bavil, měl spád a nakonec četba byla velmi milé překvapení, i když uznávám, že je psaná pro náctileté.
Mělo to pro mne pár míst, kde jsem se trochu chytala za hlavu ( např. musí vždy někdo z nich řídit auto v podnapilém stavu!? Neudrží opravdu Travis nikdy svůj vztek trochu v sobě a musí se chovat jako psychopat a vše kolem ničit!?)
Konec (Epilog) mi "rozsekal" - z toho důvodu dávám za ****.
(Krásnou katastrofu jsem nečetla, takže jsem netušila děj)

kik68
11.09.2016 4 z 5

Hezká kniha. Pravda je, že se mi překvapivě líbil první díl víc, což u mě není zvykem, že bych upřednostnila pohled dívky před mužským pohledem. Tenhle díl mě jen utvrdil v tom, co jsem vnímala už dřív v krásné katastrofě, Travis zbožňuje Abby mnohem víc než ona jeho.
Rozhodovala jsem se mezi 4* a 3*, ale díky epilogu, který se mi hrozně moc líbil jsem dala 4.
Ten závěr prostě nemá chybu a ukazuje jak je Abby chytrá a starostlivá a taky to jak se Travis stal úžasným dokonalým manželem se zodpovědností k rodině.

Punkies
04.09.2016 3 z 5

Jasně, Krásná katastrofa byla lepší, ale zase tu máme příležitost vidět všechno očima Travise. Ze začátku to byl fakt vulgární prasák, což se mi moc nelíbilo, ale pak to najelo na tu vlnu "prvního" dílu. Líbí se mi tenhle koncept knih.. kniha očima Abby, kniha očima Travise, to se nevídá moc často.. popravdě jsem se k takovým knihám dostala poprvé. A upřímně si myslím, že napsat stejnou knihu akorát z pohledu někoho jiného je těžší, než napsat knihu novou s novým příběhem. Taky se mi líbilo, že v tomhle pokračování sice nebylo popsáno vše, co v jedničce, ale zase tam byly popisované i jiné situace, jiné zakončení... Jdu na svatbu :)

RoseThrone
04.09.2016 3 z 5

První jsem četla z pohledu ABBY. Takže trochu zklamání. V podstatě opsaná první kniha jen s málo novými prvky. Ale přesto čtivé.

orangerose
30.08.2016 5 z 5

suprová knížka, plná akce,lásky, bavila mně

AnetaPospisilov
30.08.2016 2 z 5

Asi bohužel pro ty, co četli Krásnou katastrofu jako první, protože ta se s tímto dílem nemůže srovnávat :/ Zatímco Krásná katastrofa byla super knížka, parádní oddychovka, která se četla sama, tak Učiněná katastrofa je pro mne velké zklamání, přišla mi nudná, konec nereálný a měla jsem co dělat, abych knížku vůbec dočetla..

Nelička
10.08.2016 5 z 5

Paráda, paráda, paráda...!

Faktem je, že jsem ze začátku byla trochu ztracená, protože jsem nečetla první díl, nicméně jsem rychle pochopila, o co jde. Kniha byla jednoznačně skvělá! Moc se mi líbí, že je kniha psaná pohledem muže. Většina těhle romantických věcí je psaná ženksýma očima, tahle ne ;-) Příběh byl strhující, hltala jsem každou stránku. Opravdu super! :)

Doomiiniikaa
23.07.2016 5 z 5

Konec mi přišel nereálný, jinak velmi krasná kniha !!

ElisR1
16.06.2016 3 z 5

Tak tohle bylo zklamání. Z prvního dílu jsem byla nadšená, ale tohle bylo jako přes kopírák.

popeluška
10.06.2016 5 z 5

Krásná kniha.....už se těším na nádhernou svatbu :-) opravdu jsem si čtení maximálně užila.

Meridea
03.06.2016 5 z 5

Krásná kniha, s velmi překvapivým koncem :-)

pavla9879
09.03.2016 4 z 5

Krásně napsaná, čtivá kniha. Travisův pohled mě bavil o trochu víc než Abbyin. Chyb bylo také méně než v první knize, což mi udělalo vážně radost. Jen ten konec mi tam moc neseděl.

misule605
06.02.2016

Krásná, tak i Učiněná katastrofa jsou dvě knížky které se mi vryly do srdce. Nikdy na ně nezapomenu a jsem schopná je číst pořád dokola. Taky že mají platné místo v mé knihovně.

evelýny
26.12.2015 2 z 5

Ať krásná nebo učiněná - pro mě stále katastrofa, i navzdory nastíněné budoucnosti v epilogu. Upřímně - ten mi připadal fakt mimo mísu.
Do třetího dílu zatím nejdu.

todilka
06.11.2015 3 z 5

Travisův pohled na tento romantický příběh se mi líbil víc....víc myšlenek, víc pozadí a víc jsem toho pochopila...pěkně to první díl doplnilo...
Vzhledem k epilogu (cože??) jsem tedy moc zvědavá, o čem bude třetí díl...

Jinak prostě oddechová romantická pohádka ze života vysokoškoláků...