Chodiaca katastrofa

Chodiaca katastrofa https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/198957/chodiaca-katastrofa-198957.jpg 4 860 154

Katastrofa série

Každý príbeh má dve strany. V Krásnej katastrofe Abby rozpovedala tú svoju. Teraz sa na príbeh pozrieme Travisovými očami, ako ho prežíval a videl on, muž s večným nepokojom v duši. Prečo je Travis Maddox postrach mužov a idol dievčat a žien? Prečo sa večný bitkár, nespútaný divoch a nenapraviteľný sukničkár napokon rozhodne milovať len jedno dievča? TRAVIS stratil v detstve matku, jedinú ženu, ktorá ho bezvýhradne milovala. Vyrástol s bitkárskymi bratmi a s otcom, ktorý hľadal útechu v alkohole. V ranom veku si predsavzal, že nebude korisťou, ale lovcom. A potom stretol Abby Abernathyovú... ABBY je kombinácia nevinnej krásy a hriešnej minulosti. Vníma Travisa inak ako ostatní a nemieni sa mu vrhnúť okolo krku, lebo vie, koľko spolužiačok prešlo jeho posteľou. Lenže ani ona sa neubráni, keď medzi nimi preskočí iskra.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Walking Disaster , 2012

petulkapeta
13.04.2020 5 z 5

miluju přiběh z pohledu chlapa...i když by podle mě bylo lepší dát tyhle dvě knihy dohromady

Chvilkasnění
03.04.2020 5 z 5

Příběhy z pohledu chlapa mě většinou nebaví, ale tohle bylo super. :)

Myška43
22.03.2020 5 z 5

Kniha mě velmi zaujala. Po delší době jsem četla příběh jen z pohledu chlapa, to je příjemná změna. Travise jsem si oblíbila. Autorčin styl psaní mě vyhovuje. Kniha se četla sama. Určitě si přečtu i další tituly.

jinbr
14.10.2019 5 z 5

Četla jsem celou sérii, tato byla dle mého názoru nejlepší z nich. Lépe to odsejpalo, pohled Travise byl osvěžující, člověk ty marťany pak i lépe chápe, co se jim vlastně honí v hlavě... :-)

Luc.i
09.10.2019 4 z 5

Knížka se mi líbila stejně jako první díl, první polovina mě sice moc nebavila ale ta druha byla snad lepší než v Krasné katastrofě. Prolog se mi líbil moc a epilog taky i když mi to přišlo trochu moc. ..
Každopádně už čekám až se uvolní v knihovně Nádherná svatba protože tahle série je prostě super

TomuVer
05.10.2019 2 z 5

Mužská hlava je o 100% zaujímavejšia. Vždy je to ako úplne iný príbeh.

TheMelorry
01.08.2019 3 z 5

Z prvního dílu jsem byla zklamaná, takže jsem se i tohohle obávala. Nakonec byl ale celý příběh mnohem lepší, když byl z mužského pohledu. Všechno dávalo větší smysl, dokonce i Travisovo chování, které mi v první knize "pilo krev". Velkým plusem byl prolog a epilog knihy, které byly naprosto super.

SimiGSXR
27.06.2019 5 z 5

Taková moje srdcovka. První díl jsem četla, někdy před 4 lety a až teď jsem se dostala k Maddoxovi. Naprosto nezklamal. Výborně napsané a dokonce se mi z jeho pohledu příběh líbil víc, než z pohledu Abby. Mám ráda, když autor popisuje "chlapské" city a emoce. Za mě prostě dokonalost. 5*

happy19
22.05.2019 5 z 5

Je skvěla i z pohledu '"vzteklého psa";-))
Dozvíme se pár věcí navíc a epilog prostě nemá chybu:-*

makynka911
04.05.2019 4 z 5

Po přečtení série After jsem chvilku myslela, že čtu kopii. Ale nakonec to nebylo tak hrozné. Líbí se mi prostředí školy, zápasy, sázky. Po dočtení série z ní mám celkově dobrý pocit, navíc se četla rychle a sama, 4* :)

Monini
26.04.2019 4 z 5

Nutná je znalost prvního dílu. Protože je Travis ohromnej sympaťák a krásně to v kombinaci s Krásnou katastrofou do sebe zapadlo, tak dávám neúměrně vysoké hodnocení :-)) (a ještě ten epilog k tomu, srdíčko zaplesalo)

Knihomolka97
09.04.2019 4 z 5

Tento díl jsem ani číst nechtěla, ale pak jsem si to rozmyslela a pustila se do čtení čistě proto, že mě zajímal Travisův pohled, jeho myšlenky a musím říct, že jsem si ho ještě víc zamilovala. :-)

Ivuska97
02.04.2019 4 z 5

Vzhledem k tomu, že se vlastně opakuje první díl, nemám nic co bych dodala.
Jednoduchá oddechovka na víkend.:)
Líbil se mi závěr knihy :) 4*

Monni
28.02.2019 5 z 5

Tahle kniha byla taky super, stejně jako první díl.

U této knihy je samozřejmně jasné jak to dopadne, protože je úplně stejná jen je z pohledu Travise a o tom co se dělo, když u toho nebyla Abby. Společné dialogy se opakovaly, jen mezi ně byly vloženy myšlenky Travise.

Pro příště bych si asi zvolila variantu číst oba díly najednou. A tím pádem bych nečetla dialogy hned dvakrát. Bylo by to trochu náročnější pořád přehazovat knížky, ale myslím, že by se to dalo zvládnou, protože některé pasáže jsou z druhého dílu vypuštěné.

Jsem hrozně zvědavá na třetí díl. Myslím si, že nebude stát za nic. První díl byl dobře ukončený a druhý byl ukončený snad ještě lépe.

Knize bych dala jen 4*, ale za ten krásný epilog dávám 4,5*/5* stejně jako prvnímu dílu.

Karola050716
18.01.2019 3 z 5

Jako každá kniha, která je převyprávěním příběhu z pohledu druhé hlavní postavy, je to v něčem super a v něčem zbytečné. Pohled Travise mě bavil tam, kde se bavil s Sheplym, kde byl s bratry, kde se projevovalo to chlapáctví...ale jinak se to prostě už příběh, který znáte. Takže pokud se chystáte číst, dejte si mezi Krásnou a Učiněnou katastrofou hodně velkou pauzu.

helga7484
13.01.2019 5 z 5

Hezky se četla.

andrea4865
12.01.2019 2 z 5

prumerná kniha,oddechovka.nicim zvlastnim me nezaujala

Lofda
30.12.2018 4 z 5

Tentokrát z Travisova pohledu.. Děj běží souběžně s první knížkou a já je četla vlastně obě najednou (jak už se tu psalo, možná mohl příběh vyjít v jedné knize, bylo by to asi jednodušší). Nebylo špatné si ujasnit, že to co si myslí ten první, je ve skutečnosti úplně jinak. Ono to tak bývá i v životě. Takže někdy není od věci třeba víc komunikace.. Možná o kousek lepší než první díl. Pokud se vám líbil příběh Abby, stojí za přečtení.

Magdyla.8
22.09.2018 2 z 5

Také tento příběh z pohledu muže byl zajímavý a oddechový. Bylo to trochu místy přeslazené a zamilované, ale to byl i první díl.

Sarajana
18.07.2018 5 z 5

Zajímavé číst příběh z druhého pohledu, opět se dobře četla, pěkná oddechovka.