Kapky rosy

Kapky rosy https://www.databazeknih.cz/img/books/99_/99615/bmid_kapky-rosy-2-vydani-99615.jpg 4 597 65

Skončit úspěšně druhý ročník střední školy, mít v ruce vysvědčení a před sebou dva měsíce volna, lenošení a léta s příslibem nových zážitků... Co víc si přát! Sympatická a trochu nesmělá Karolína si ani víc nepřeje. Na rozdíl od svých kamarádek, které vyráží na tramp, se těší na příjemný klid trávený s knížkami a ostatními koníčky společně s rodiči a mladší sestrou na chalupě. O tom, že tyhle prázdniny rozhodně nebudou nudné, se přesvědčí záhy - tím spíš, že na nedaleké zřícenině starého hradu pracuje parta zajímavých brigádníků - a především jeden z nich Karolíně pořádně zamotá nejen hlavu, ale i její předchozí představy o dokonalém princi. Prázdninový román o letních touhách, snech, láskách a ne vždy jednoduchých cestách k dospělosti. 2. vydání.... celý text

sofie92
01.02.2019 5 z 5

Krásná knížka.

JancaMia
13.12.2018 4 z 5

Prima letní čtení :) Lanczovou tu můžu i po letech .. i když jsem začínala okolo roku 1997 ..

JoSvob
17.09.2018 5 z 5

Bylo mi jedenact, chodila jsem na zakladku a cetla jen Harryho Pottera a Lenku Lanczovou. =) Tohle je jedna z mych nejoblibenejsich knizek od ni. Karoline jsem jeji prazdninove dobrodruzstvi zavidela a moc jsem si prala byt starsi, abych ho mohla prozit taky. Nakonec jsem z toho vyrostla, ale knizku mam moc rada porad. =)

Carolka409
28.08.2018 5 z 5

Paráda

sonina1
27.06.2018 5 z 5

Knížku jsem od 1/4 přečetla na jeden dech, ikdyž jsem ráno kvůli tomu měla kruhy pod očima, doporučuju!

daniska
02.05.2018 5 z 5

Je to moje srdcovka. Četla jsem jí několikrát.

Marfuška89
18.04.2018 3 z 5

Omlouvám se, ale nedočteno... Četla jsem asi 12. kapitol a vůbec, vůbec mě to nebaví. Hlavní hrdinka mě neskutečně štvala tou svojí naivitou a po sléze tím svým myšlením tipu "já chci, tak to tak udělej." Pardón, přijde mi to tak... Lanczová dobře píše, ale ten děj byl pro mě nuda.

niky.p
26.03.2018 5 z 5

Má oblíbená kniha od Lenky Lanczové. Srdcovka. ♥♥♥

Lucissia
06.09.2017 5 z 5

Milé počtení. Lanczová je prostě jen jedna. :-)

zsykorova
22.07.2017 4 z 5

Tato kniha je skvělá a poučná. Při čtení o morovém průvodu mi přeběhl mráz po zádech. Než jsem zjistila, že je to parta z Puštíku, fakt jsem se bála. Je to vážně skvělá kniha !!!!!!!!!!

Světnadhlavou
06.07.2017 5 z 5

Knížka mi dlouho ležela v knihovně, ale pak jsem se konečně odhodlala a jsem ráda. Skvělá oddechová knížka, měla jsem přečteno za víkend.

Doubravka1975
27.06.2017 5 z 5

Moje nejlepší kniha od Lenky Lanczové, krásný letní příběh

EvikU.
07.04.2017 5 z 5

Všichni už to tu napsali. Kniha je boží, čte se sama a určitě doporučuji.

KSarlota
01.01.2017 5 z 5

Moje srdcovka

Alien.
17.11.2016 5 z 5

Jedna z nejlepších knížek od Lanczové a zároveň jedna z nejlepších knížek, co jsem četla. Je to báječná letní oddechovka. Doporučuji.

MíšaK.
22.08.2016 4 z 5

: Tato Lanczovka je opět nádherně napsaná, čtivá a skvěle se hodí na létu. Příběh není těžký, ale přesto je poutavý a vy stejně nevíte, jak to celé dopadne. Postavy jsou nádherně popsané, Markétka byla hodně dobrá postava, byla jsem ráda, že e nakonec Karolína spřátelila s Evou. Nejvíc mě dostával Alfréd. Jeho hlášky v tu pravou dobu prostě neměly chybu!

Ann98
17.07.2016 5 z 5

Nemám slov! Je v ní tolik emocí a lásky. Kombinace vážného tématu s nedůležitými drobnostmi dává dohromady BÁJEČNOU, ÚŽASNOU, BOŽÍ a SKVĚLOU knihu. Příběh byl zajímavý, chvílemi záhadný - to tomu dodávalo to pravé kouzlo. Karolína mě upoutala hlavně svojí povahou, je to takový ten typ nesmělé, tiché, uzavřené, až moc slušné dívky (celkem změna po všech těch "oprsklých" hrdinkách). Matěj byl naprosto dokonale okouzlující. I s jeho špatnou minulostí a tetováním bych ho brala všemi deseti! Markétka byla velmi roztomilá a na svůj věk velmi vychytralá ("vyčůraná" - jak všem nacpala do kufrů své hračky, aby jich měla co nejvíce). Nejlepší byly Alfrédovy odpovědi, v pravou chvíli ta správná odpověď.

edith79
11.05.2016 4 z 5

Tato knížka se mi začala více líbit až při druhém čtení. Osobně mám radši v knihách Lenky Lanczové takové ty trochu grázlíky, takže u mě dobrý :-)

pavla9879
29.03.2016 4 z 5

Nejhezčí kniha, jakou jsem zatím od Lenky Lanczové četla.
Jediným mínusem je, že byla až moc krátká, dokázala bych o Karolíně a Matějovi číst znovu a znovu :) Všem moc doporučuji.

Kekik
26.02.2016 5 z 5

Úplně první kniha, kterou jsem od LL četla. A od té doby je mojí nejoblíbenější autorkou.
Ke knize: Zhltla jsme ji na jeden zátah. Hlavní hrdinku Karolínu jsem si oblíbila. Kniha je čtivá, chytlavá, vtipná. Již v prvnich stránkách se pobavíte. Krásně popsané prostředí. Člověk si při čtení jednotlivé scény promítá v mysli. Poprvé četla v roce 2004. A od té doby již několikrát. Neomrzí.
Rozhodně doporučuji. Příjemný letní příběh.