Kapka štěstí v ranní kávě

Kapka štěstí v ranní kávě https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/420797/bmid_kapka-stesti-v-ranni-kave-xYg-420797.jpg 4 243 74

Hortense žije v Paříži a je vášnivou učitelkou tance. Veškerý svůj čas tráví v tanečním studiu a také v malém podkrovním bytě, kde prožívá velmi intenzivní románek s ženatým mužem. Domnívá se, že je šťastná, až do chvíle, kdy jí osud přichystá klopýtnutí. Hortense je donucena zastavit své zběsilé pracovní tempo a najednou vidí svůj život v jiném světle.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Motto

A la lumière du petit matin , 2019

vanilka231
10.04.2020 5 z 5

Nádherná kniha... Četla se sama, nešlo se odtrhnout.
Ten konec jsem docitala se zatajenym dechem.
Vřele doporučuji, jako všechny knihy autorky.

Zuuuza
04.04.2020 2 z 5

Mně to naivní děvče zmítané snahou se zalíbit chlapovi a naprosto neuvěřitelné vyjadřování muže v jeho slovníku nějak lezlo na nervy.
Asi by to mohla být snesitelná červená knihovna v krásném prostředí, ale míra kýče u mě trochu přesáhla hranici únosnosti.

mariela.elish
27.03.2020 5 z 5

Ďalšia brilantná kniha mojej obľúbenej francúzskej autorky! ♥
Nedá sa mi ju nemilovať.
Teším sa na ďalšie...
Vedela by som si prestaviť pokračovanie ako to s Eliasom nakoniec dopadne.

petula22
25.03.2020 4 z 5

Příjemná, nenáročná, romantická oddychovka. V tomto žánru mě baví francouzské knihy... jejich styl vykreslujici způsob žití, myšlení, přátelství...

Lucie89
23.03.2020 4 z 5

Věřím, že knížka se bude líbit těm, které tápají ve vztahu, mají nějaký trojúhelník, nebo prostě cítí (ať ze strany své či i svého okolí), že to není úplně dokonalé. Líbil se mi námět knihy, avšak kniha jako taková mě až tolik nebavila, děj mi přišel zdlouhavý. Od autorky mám rozhodně jiného favorita.

Vlaled
05.03.2020 4 z 5

Tahle knížka mě vrátila do minulosti. A i po letech se sama sebe ptám, jak jsem mohla být tak hloupá, jak jsem to mohla dovolit. Asi i proto mě právě dočtený příběh docela zasáhl.

JIVaJaH
07.02.2020 5 z 5

Oddychová četba a s tím jsem i počítala. Autorku už znám, tak vím, co čekat.

ZuzanaTT
03.02.2020 2 z 5

Hlavní hrdinka byla tak dokonalá, že Sněhurka s Popelkou by se měli stydět. Kniha mě moc nenadchla.

alnahu
17.01.2020 4 z 5

Mě první polovina knihy, také příliš nenadchla,až pak se děj rozjel.Příběh Hortenzie-vášnivé tanečnice, která až po svém zranění zjistí,že život není jen tanec.Další čtivá kniha od této autorky.

radus
28.12.2019 3 z 5

První polovina knihy za moc nestála, líbila se mi až ta druhá, kdy Hortense byla zraněná a odjela na venkov. Průměrná oddechovka, která se rychle četla, dávám ***

Leniii
08.12.2019 5 z 5

Romantický příběh od sympatické autorky :) Příběh se mi líbil. Nejvíc v tu chvíli, kdy Hortense kopla Aymerica do zadnice :) Za to získala ještě plusové body :)

zuzana2599
03.12.2019 4 z 5

Další román od sympatické francouzské autorky. Příběh tanečnice Hortense se dobře a rychle četl, líbil se mi. Je to kvalitní a svěží oddechovka, která dodá čtenářkám kousek francouzského šarmu.
Příběh o hledání lásky se vám bude určitě zamlouvat !

xindl007
01.12.2019 4 z 5

Tato kniha mě bavila moc. Občas jsem Hortense v duchu nadávala, jak může být pořád dokola tak naivní , s prominutím, koza, ale dostala rozum, díky bohu!

Banni37
20.11.2019 5 z 5

Díky knihám od Agnés se člověk projde nádhernými kouty světa, příběhy jsou tak čtivé a barvité, že se spolu s hlavními hrdiny vidíte na těch kouzelných místech. Už se těším na její další počin!

láska smrt Francie Paříž tanečnice milenci

Agnès Martin-Lugand
francouzská, 1979
2016  68%Šťastní lidé čtou a pijou kávu
2016  84%Šťastní lidé mají snadný život
2017  79%Lituji, čekají mě
2019  79%Kapka štěstí v ranní kávě
2018  76%Štěstí mi uniká mezi prsty

Kniha Kapka štěstí v ranní kávě je v