Kamilenky

Kamilenky https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/255979/kamilenky-255979.jpg 4 90 34

Blanka Hošková, autorka oblíbených románů pro ženy přichází v nové knize s ryze letním tématem. Letní láska nás přece může potkat v jakémkoliv věku! Práce, nemocný a postupně na život rezignující manžel, kamarádka, které se průběžně rozpadá a zase skládá vztah… To je na jednu ženu mnohdy opravdu moc. A řešení? Dovolená! Do hor, k moři, za poznáním a hranice všedních dnů. Odpočinek, noví zajímaví lidé a znovu načerpaná energie. S odjezdem pečující ženy i manžel nakonec sezná, že rezignace není zrovna ideální životní postoj a vše se zdá v lepší obracet… Nic ale není tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát! Když se oběma kamarádkám připlete do cesty sympatický a pohledný průvodce, teplá letní noc, šumící moře a sklenka vína, začnou se dít věci. Kdo z nastalé situace vyjde jako vítěz? A mají vlastně letní lásky vítěze? Kamilenky jsou román o lásce, potřebě souznění a v neposlední řadě i o přátelství a síle odpouštět. Nejen svým blízkým, ale i sobě samým.... celý text

Bernoulli
07.01.2024 2 z 5

Na jednu stranu oddechovka bez chuti bez zápachu, ale bylo to hezké odreagování. Přečetla jsem si jí i podruhé, ale to už stačilo.

Vivetkav
29.12.2022 3 z 5

Příjemná oddechovka, která se mi líbila. Mělo to příjemný dej i spád. Ráda si přečtu další knihy od autorky

sarka5148
03.10.2022 1 z 5

Nedočetla jsem, příběh pro mě neměl hloubku

Kaja1
09.03.2021 3 z 5

Kniha se dá použít jako itinerář pro letní dovolenou v Albánii. Jinak je to o vztazích, a ty nebývají jednoduché, jde o to dát si na misku vah pro a proti...

ivka67
30.01.2021 2 z 5

Taková oddechovka.

hlentilka
05.01.2021 3 z 5

Pěkné, neurazí. Trochu ujetý příběh - romantika s průvodcem...

kudrdlinka
18.05.2020 4 z 5

Další knížka od Blanky Hoškové je nenáročné ale příjemné čtení vhodné obzvlášť na dobu dovolených. U mě zase vyvolala touhu vyrazit někam na cesty :)

JancaMia
07.04.2020 5 z 5

Milé,vtipné ze života :) s jistou dávkou ironie osudu ..

veronie
13.06.2018 3 z 5

Kniha nebyla úplně špatná, ale mě bohužel příliš nezaujala. Nemohla jsem se začíst a to bohužel přetrvávalo až do konce příběhu.

Damato
18.03.2018 4 z 5

Přečteno ve vlaku a díky zpoždění i dočteno. Ano, odpočinkové čtení do jisté míry to rozhodně je, ale pokud někdo, někdy takový adrenalin zažil nebo zažije, věřte , že není o co stát, a že byste hned přehodili výhybku ... to si až tak nemyslím. Ale pocity , tak ty jsou napsány naprosto věrohodně. Proto přidávám hvězdičku.

Hvězda659
28.02.2018 5 z 5

Takový adrenalin (po všech stránkách) bych chtěla prožít. Výborně napsané, úžasně vychytané popisky Balkánu a pocitů hlavních hrdinů.

rafty
21.02.2018 5 z 5

Ideální čtení na letní dovolenou. Lehké, odpočinkové.

Knižní střípky
29.12.2017 3 z 5

Kamilenky se mi moc líbily. Bylo to obyčejně pěkné :-)

MartinaF
14.11.2017 4 z 5

Mně se to líbilo. Proč ne. Letní románek na dovolené, který může, ale nemusí změnit stávající vztahy. Kniha mě určitě nalákala na návštěvu Albánie, určitě tam musí být nádherně. U příběhu jsem čekala, zda Milena podlehne Heřmanovým svodům. A čekala jsem, jak vše autorka pojme. V tomto ohledu to bylo trochu zklamání, čekala jsem něco o trochu víc. Ale proč nakonec ne. Dávám čtyři hvězdičky - jsou akorát.

Jana283
22.08.2017 2 z 5

Jedno mi tahle kniha dala - touhu navštívit Albánii. Poněvadž popis navštívených míst mne zaujal více než plytký letní románek.

Danago
15.08.2017 5 z 5

Autorku mám velmi ráda, ale tato knížečka mě malinko zklamala. Je to lehká letní oddechovka. S letním tématem letní lásky, která nás může potkat v každém věku.
Hlavní hrdinka je tak nějak unavená životním stereotypem. Jak s toho ven? Dovolená! Za hranice všedních dnů. Odpočinout si a načerpat energii. Ale někdy to není tak jednoduché, jak se zdá!
Objevuje se pohledný průvodce, teplá letní noc a sklenka vína.... jak taková letní láska skončí? Knížka je napsaná jako čtení na dovolenou , ale má trošku hořkosladkou příchuť. Pro mě byla docela předvídatelná a s hlavní hrdinkou jsem se neztotožnila. Přesto si čtenářky jistě najde.

ritz
09.05.2017 4 z 5

Odpočinkové čtení přímo na dovolenou...

petrulkaa
18.04.2017 1 z 5

Kniha mě zklamala, sice jsem ji dočetla, ale těšila jsem se až bude konec. Nudný příběh vlastně o ničem. Líbil se mi pouze popis pěkné letní dovolené.

novina
15.03.2017 3 z 5

Taková oddechovka. Děj byl předvídatelný, ale líbil se mi popis a poznatky průvodce :)

Channach
14.02.2017 3 z 5

Odpočinkové čtení, které neurazí, ani nenadchne, ale četlo se mi moc dobře. Taková letní, nenáročná četba vhodná i pod peřinu s nachlazením. Více v mé recenzi v záložkách.