Jsi mrtvej, tak nebreč

Příběh plný napětí a nečekaných zvratů se odehrává v prostředí předrevolučních podvodníčků a kšeftařů, z nichž někteří dnes kormidlují českou ekonomiku podobnou ementálu. Drama dvou grázlů a jedné křehké dívky, která neztratila ideály, zavede čtenáře do konce 80. let. Tehdy sice jedna životní etapa mladých lidí pomalu končila, současně už vak klíčila nová doba. Detektivní román známého televizního reportéra a spisovatele Josefa Klímy Jsi mrtvej, tak nebreč! Rozebírá základní konflikt, ve kterém postavy žijí a který nevymetly ani cinkající klíče brutální, žravý materialismus proti lehce mimotnímu, tápavému idealismu. Kniha je originálně zabalena do seskládané původní mapy. Kniha je zařazena v kategoriích ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/63_/6378/jsi-mrtvej-tak-nebrec-6378.jpg 3.910
Detektivky, Literatura česká
Vydáno, Andrej Šťastný

Kniha Jsi mrtvej, tak nebreč

nadakar
09.05.2014

Super kniha, která má spád a dokáže Vás připoutat do poslední stránky a nedokážete se od ní odtrhnout. Stojí za přečtění, doporučuji.

zanetamel
05.03.2013

Od knihy jsem čekala trochu víc,ale za přečtení rozhodně stojí.Nešmůžu říct,že bych se nudila.

Josef Klíma
česká, 1951

všech 31 knih autora

Kniha Jsi mrtvej, tak nebreč je v