Marco

Marco https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/516842/bmid_marco-iwN-516842.png 4 287 57

Jezdci apokalypsy série

Nečekala jsem, že se tohle může stát zrovna mně… Vždyť já byla ve světě velkých peněz a zákulisních intrik malá ryba… Pěšec na šachovnici podlých her mocných mužů. Her, které jsem nechtěla hrát… Ale jezdci apokalypsy neznají slitování! Berou si, co chtějí. Čtyři nelítostní králové co místo koruny nosí Glocky! Ale jeden z nich byl pro mě osudový muž… Byl hrubý, neomalený a drzý stejně jako já. Ale pod slupkou zvířete se ukrýval úplně jiný muž. Tak něžný a sladký až se tajil dech… Jen bylo těžké ho probudit. Bylo těžké najít v něm klady, když převládal hněv a pomsta, za kterou se hnal. Byla jsem lapená mezi touhou a klamem. Už jsem přestávala vědět co je skutečnost a co lež. A to nejhorší mělo teprve přijít…... celý text

Knihomolka97
17.01.2024 4 z 5

Nenechte se zmást jako já. Nejdřív jsem si myslela, že to bude nějaká sci-fi, nebo tak něco, ale to teda není. Kdo má rád mafii, erotiku, žádné jednání v rukavičkách a sladké řečičky, tak si přijde na své.
Marco byl teda zatraceně tvrdý oříšek, pěkně tvrdohlavý mezek a jestli k němu měl někdo patřit, tak to byla právě Brooke. Drzá, upřímná žena, která se nenechala jen tak zastrašit.
Mezi nimi to bylo jako na horské dráze, nahoře, dole, nahoře, ale spíš dole, a proto jsem vlastně ani nepostřehla, kdy a jak se začaly objevovat city. Chemie mezi nimi určitě fungovala skvěle, o žhavých scénách ani nemluvím, ALE jejich sbližování by si zasloužilo trochu více rozvinout.
Na závěr bych také ještě přidala více toho dramíčka, protože se to vyřešillo na můj vkus nějak rychle.
Z bratrů mě osobně nejvíce zaujal Lucas, o kterém bude další díl a moc se na něj těším! Věřím, že s ním to bude teprve jízda!
Musím ještě zmínit úžasnou babču. Vůbec jsem se nedivila, že k ní měli hoši takový respekt. :-D Naopak z jiné ženské postavy se mi pomalu zdvihal žaludek. Záporných postav je tu ale více.
Na rozjezd hodnotím 4*/5*.

Hanina83
13.01.2024

Přečteno za jeden den.Neurazi, odlehčení,čtivý.Jsem zvědavá na další bratry.

anettaUjUK
09.01.2024 4 z 5

V první řadě bych chtěla napsat, že autorka umí hodně poutavě psát. Líbí se mi její styl. Popisuje tak akorát a se zájmem jsem Marca přelouskala...ale...
Děj by si hodně zasloužil víc propracovat. Jako by jej chtěla mít autorka rychle za sebou, aby se mohla věnovat dalším dílů. Je to vážně velká škoda, protože děj mi trochu připomínal díla z Wattpadu od patnáctiletých puberťaček, zatímco styl psaní je na velmi vysoké úrovni.
Ráda si od Marcy ještě něco přečtu, ale při hodnocení jsem v rozporu. Děj tak 3* a styl psaní 5*. Proto dávám průměr 4*

jana1874
07.01.2024 4 z 5

,,Jeden bez druhého dokážeme žít, ale spolu jsme silnější"

První kniha od autorky Marcy Jell. Mám ji i ve své letošní výzvě a byla jsem zvědavá, jaké to bude, jelikož na mě vyskakovala všude možně Ale myslím, že bych si ji všimla i tak, protože ta obálka upoutá hned

Trochu jsem kroutila očima nad tím začátkem Brooke převáží do cizí země balíček, kde neví, co je obsahem (musí věřit svému šéfovi, přestože si o něm myslí svoje a není to pozitivní názor) s tím, že jakmile balíček předá, tak si může užívat luxusní dovolenou, kterou má zaplacenou. To mi úplně nesedlo. Jí na tom nebylo něco divného už na začátku?

Ále pak? Jak se děj rozjel, objevili se i ostatní jezdci, tak to bylo super. A abuela? Ta byla naprosto dokonalá   4 vysocí muži s potetovaným tělem, ale před svou babičkou měli respekt a když něco provedli, jak jim to vyčetla (například když zjistila, že Marco kouří )

Těším se až si přečtu příběhy ostatních bratrů, hlavně Lucase

Literarytwins
04.01.2024 4 z 5

Marco bylo mé první čtenářské randezvous s touto českou autorkou a bylo velmi, ale velmi milým překvapením. Začnu ale spíš negativy a pak už budu jen chválit. Pro mě byl samotný Marco nejslabší postavou z bratrů. Nebyl špatný, ale pro mě ani ničím výjimečný. Někdo nadával na povrchnost Brooke, já se jí však musím zastat. Já naopak její materiální zameření, vzhledem k jejímu dosavadnímu životu, celkem dost chápu a rozumím i Marcově nedůvěřivosti. Co bych ale v této knize ocenila a trochu víc na to přitlačila, byla samotná interakce mezi hlavními hrdiny. Jejich vývoj vztahu byl trošku jako na horské dráze a od chtíče jsme se dostali poměrně rychle k instalove, která sice byla popírána, ale my víme, že tam byla. Víc bych si užila jejich interakci a lépe pak pochopila, proč se do něj vlastně tak zamilovala. Za mě bych ocenila i malinko víc toho mafiánského prostředí.

Pojďme teď ale do té kladné části. A to bylo téměř vše ostatní. Miluju abuelu, miluju interakce mezi bratry a jejich pošťuchování, miluju styl autorky, která píše, jak nám zobák narostl a nepáře se s tím a je to tak neuvěřitelně osvěžující! Já, která chodím spát se slepicema, jsem tuhle knihu doslova vdechla za jeden večer a šla spát rozbitá až ve 2 ráno.

A na závěr tleskám i za nový styl psaní erotických scén, to bylo naprosto skvěle vyvážené, nebylo toho moc a do přílišných detailů (nepotřebujeme znát každý cm zásunu) a naopak ani málo. Prostě tak dostatečně pro to, co si děj vyžadoval. A teď už hurá na Lucase. A vy šup, koukejte si tuhle knihu také přečíst.

MontynaS
04.01.2024 5 z 5

V téhle knize jsem našla vše, co mám ráda
Rozjelo se to hned na začátku, linka hate to love, mafie, plno nečekaných zvratů

Marco je mafiánský drsňák a rozhodně si nic nenechá líbit. Ze začátku mi nebyl vůbec sympatický, ale když se přečtete jeho příběhem, tak zjistíte, že je úplně jiný, než se na začátku zdálo, chce to jen nahlednout pod slupku.

Brooke byla skvělá. Strašně se mi líbila hned od začátku. Upřímná a taky si nic nenechá líbit! Takže si asi dokážete představit ty dialogy mezi Marcem a Brook byly skvělý! Jiskřilo to tam, popichovali se, štvali, vytáčeli

Kdo ještě nečetl tak všem doporučuji! Zhltla jsem ji za odpoledne! Je to kniha s kterou se nebudete nudit. Je vtipná, je drsná, je žhavá a ty zvraty tam? Skvělý.

A konec? Ten byl úžasnej

Nika.
28.12.2023 5 z 5

Na rovinu říkám, že po přečtení recenzí zde se mi vůbec nechtělo knihu začíst číst... Čekala jsem, že to bude brak o ničem... Ale jaké pak přišlo překvapení, když mě kniha svým dějem i vtipem úplně pohltila...
Marco, aneb první díl Jezdců apokalypsy je úžasná, oddechová knížka - a už teď, krátce po jejím přečtení, se nemůžu dočkat druhého dílu. :)

recenzienika657
08.12.2023 4 z 5

#marco #jezdciapokalypsy @marcy_jell_author @mojeromantika_cz

Musím sa vám priznať. Našla som vydavateľstvo, ktoré ma očarilo svojimi vydanými knihami. Máte radi chili, dark romance, ale aj iné? Nájdete tu všetko. Nepovedala by som, že sériu jazdci smrti má na svedomí česká autorka. Áno séria. Jazdci smrti boli štyria, tak ako aj bratia Delaneyovi.
Marco je silný, vodcovský tip a brúsi si zuby na "trón". Príbeh je miestami akčný s prvkami mafie. Chlapci sú navonok tvrdý chlapi, ale vo vnútri sú to féroví típkovia, ktorí si už v prvej časti získali moju pozornosť. Určite potrebujem aj ďaľšie časti, pretože príbeh sa ani zďaleka neskončil, ale len začal.

Na konci knihy vložili kapitoly s Lucasa a poviem vám...mňa navnadili.
Príbeh mal pravidelný rytmus, krátke kapitoly
Ja by som zniesla aj viac akčnosti, nalr.aj rozhovor s babi ako mu nadala... Celkovo veľmi odporúčam, mňa milo prekvapil.

4,5/5

Ďakujem za štafetu @mama_nad_knihou

#recenzienika #recenzianika #autorskastafeta #tipnaknihu #tipnaknihu #booklover #bookstagram #marcyjell #mojeromantika #mojeromantikacz #laskakukniham

Ewe291
01.12.2023 1 z 5

No ako pardon ale za mna nie. Toto nieje pre mna a nicim nezaujalo. Aj keby mi za komentovanie knih platili tak toto je jedno velke NIE. Brook bola povrchna a neviem nesadla mi vobec len prachy ju zaujimali, potom som mala pocit, ze sa to autorka snazila zachranit ale neuspela. Jednu hviezu, JEDNU davam za surodencou a abuelu ale inak nic. Nechytilo nezaujalo a hrdinka jedna ako druha uz z ukazky na druhu knihu som vedela, ze ani tu tak skoro citat nebudem. Aj tuto budem dlho predychavat. Od autorky som uz citala par knih a nechapem preco jej vzdy davam sancu. Precitane zabudnute a za mna sklamanie tak skoro sa k autorke nevratim

petusska01
28.11.2023 2 z 5

No. Nie je to zrovna literárny skvost. Pozitívom sú určite prekáračky medzi bratmi, tie sú super. Abuelita taktiež dodala tomu grády. Mafiánska problematika je taka povrchná, ale nakoľko je to séria tak dobre, nechali ma v napätí co sa bude diať ďalej. No a negatíva. Brooke nie je moja šálka kávy. Ach, neviem komu by mohla byť sympatická jej osobnosť, okrem teda toho, že je úprimná a nebojí sa . Inak ako no. A v tej bonusov kapitole rozum potratila. Celý ten vlastne ich vzťah sa asi odohrával niekde mimo stránok tejto knihy, lebo tu bol len sex a pár vymenených viet. Inak mala Brooke viac konverzácie s bratmi. Takže zhrnutie, ak máš chuť na rýchle, jednoduché čítanie s relatívne príjemnými sexi scénami a vtipnej konverzácie medzi mafiánskymi sexi bratmi, kľudne čítaj. Ak máš chuť na mafiánsku tématiku a postupne zbližovanie sa dvoch ľudí, z hate to love, hľadaj ďalej.

ninano
24.11.2023 2 z 5

Obsah odpovídá obálce. Laciná, nenáročná četba s jemnou dávkou erotiky výhradně pro ženy. Ale své čtenářky si kniha určitě najde.

KajinaH722
10.11.2023 3 z 5

Nevím zda je to tím,že jsem četla knihu od české autorky,ale nějak mě to nechytlo. Přišlo mi to obyčejné, zrychlené a nic co by bylo něčím zajímavé. Mám ráda napětí a tím,že je to na téma mafie jsem očekávala mnohem víc. Asi se ani nepustím do dalšího dílu, protože bych byla opět zklamaná. Bohužel mi ta kniha tolik nesedla.

barborelka
21.10.2023 3 z 5

No, tak to byla bída docela :-/. Příběh byl hrozně plochý, vůbec nešel do hloubky. Mafie to určitě, psi zabijáci nějak tomu nešlo věřit. Jediný kdo se mi líbil byla babička, ta byla fakt super.

lusitta05
15.10.2023 4 z 5

Je to naozaj jednoduchá erotická romantika, štýl textu je chvíľkami taký neohrabaný, ale rýchlo ubieha,tak to nie je také hrozné. Trochu zrýchlený vzťah, čomu asi veľmi neverím,ale však je to taká rozprávka pre ženy.

havrmoni
13.10.2023 3 z 5

Erotika trochu romantika, teda jak pro koho a mafie. No kolem té to jen tak chodilo, takový náznaky a ,,akce" zlých hochů nějaká ta mrtvola se mihla. Vše jen okrajově. Bratři byli celkem zajímavý naopak Brook vůbec. Tentokrát je to opravdu relaxační pohádka pro ženy. Naopak bonusová kapitola byla fakt vtipná a vydala za celou knihu. Těch pár stránek má u mě za 5*

MAU256
12.10.2023 4 z 5

Čtivá romantická jednohubka s trochou erotiky z mafiánského prostředí. Moc se mi líbil vztah všech bratrů, bratři držící pohromadě společně s babi. Marco - na povrchu tvrďák, ovšem uvnitř milující. Těším se na příběh dalšího z bratrů.

pollyn
05.10.2023

Premiér? Jako vážně? :D
Ono to není úplně blbý. Čtivé to je, ale takovéto boty to vždycky úplně zabíjí
Brooke teda blbá je, to sorry, ale povrchnější hrdinku, aby člověk pohledal :)

ciaram
23.09.2023 3 z 5

Kniha si na nic nehraje. Jednoduchá erotická jednohubka, která při čtení pobaví, ale nejsem si jistá, jestli si na její děj vzpomenu třeba za rok.

monika0181
19.09.2023 4 z 5

Série na téma mafie. Kdo nemá mafii rád, se nemusí bát, není to žádné drama. Naopak, kdo má mafii rád asi si extra neužije. Byť má kniha mafiánské téma, ve finále jsou to mafiáni se srdcem. Kniha je vtipná, zábavná, lehce se čte. Na druhou stranu asi ve vás hlubokou myšlenku nezanechá. Nicméně je psána tak čtivě, že budete chtít číst další díl. Nejvíc mě pobavila postava babi. Bez ní byla kniha o půlku méně vtipná. Dodává příběhu grády.

janina66
09.09.2023 4 z 5

Vtipná milá romantika s nádechem erotiky i mafiánské tématiky. Bavilo mě to. Skvělá babi.