Marco

Marco https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/516842/bmid_marco-iwN-516842.png 4 287 57

Jezdci apokalypsy série

Nečekala jsem, že se tohle může stát zrovna mně… Vždyť já byla ve světě velkých peněz a zákulisních intrik malá ryba… Pěšec na šachovnici podlých her mocných mužů. Her, které jsem nechtěla hrát… Ale jezdci apokalypsy neznají slitování! Berou si, co chtějí. Čtyři nelítostní králové co místo koruny nosí Glocky! Ale jeden z nich byl pro mě osudový muž… Byl hrubý, neomalený a drzý stejně jako já. Ale pod slupkou zvířete se ukrýval úplně jiný muž. Tak něžný a sladký až se tajil dech… Jen bylo těžké ho probudit. Bylo těžké najít v něm klady, když převládal hněv a pomsta, za kterou se hnal. Byla jsem lapená mezi touhou a klamem. Už jsem přestávala vědět co je skutečnost a co lež. A to nejhorší mělo teprve přijít…... celý text

Katy_vKnihách
28.08.2023 4 z 5

Marco mě bavil. Nebyl tak temný, jak jsem si představovala. Hlavní pár mě taky extra neuchvátil. Ale, pouto všech bratrů? Skvělé! Ti čtyři mezi sebou měli lepší chemii, než Marco s Brooke. Jsem si jistá, že každý bude úplně jiný, proto je nutné prozkoumat každého zvlášť v dalších dílech. Málo kdy se najde v mafiánské story i lehce zábavný děj, tady ho najdete. Za mě je to dobrá kombinace, když už hlavní postava (pro mě) není vykreslená tak temně, jak jsem si představovala. Jedna hvězda dolů za trochu urychlený vztah hlavního páru, ale jsem si jistá, že čtyřmi knihami, to u mě a této autorky nekončí :)

Lucie.285
27.08.2023 4 z 5

Měla jsem teď nějaký čtecí blok a přesně takovou knihu jsem potřebovala. Jedná se o oddechové čtení, plné humorných scén. Hašteření mezi bratry bylo skvělé. Samozřejmě se našlo pár věcí, které mi přišly divné, ale jako celek mi to prostě bavilo. Autorka umí psát neuvěřitelně čtivě. Uznávám, že vývoj vztahu mezi mafiánským bossem Marcem a unesenou Brook, mohl mít o nějakou stranu navíc. Ale co rozhodně autorce jde - navnadit na další knihu ukázkou, která je na konci knihy.

Dellphi
17.08.2023 4 z 5

Tentokrát jsem trochu nejistá, co se hodnocení týče příběh byl zajímavý, o tom žádná. Nebyla zde byť jen jediná kapitola, u které byste se nudili a přečteno budete mít za jeden večer. Přesto mi tady něco chybělo, snad nějaká větší propracovanost, taky vývoj vztahu mezi Marcem a Brook nebyl úplně dobře popsaný, měla jsem pocit, že se do sebe strašně rychle zamilovali a vlastně člověk nepochopil, co je k sobě tak táhlo

V poslední době jsem četla knížek z mafiánského prostředí hodně, takže o to více srovnávám. Tahle je rozhodně čtivá, bavit vás bude, o tom nepochybuji, jen to možná nebude úplně ten správný wow efekt.

Lucy2517
12.08.2023 5 z 5

Knížky od Marcy vždy pecka Knížka se četla jedním dechem skvělý příběh, postavy , Sex zápletky (Ramonu bych už trefila ) sranda dost jsem se nasmála, když do sebe bratři šijou těším se na další bratry Přečetla jsem ji za večer nešlo se odtrhnout

Bryel
27.07.2023 4 z 5

"Nebyla modelka, nebyla ani luxusní společnice jako moje holky tady. Byla alfou mezi všemi."

Ano prosím, toto můžu :)
Čtivý příběh bez zbytečné vaty plný humorných hlášek z mafiánského prostředí. Žhavý, nespoutaný, nebezpečný! Kniha mě okamžitě vtáhla a nutila dočíst "ještě jednu kapitolu".
Možná bych přidala pár stran navíc - více poznávání hlavní dvojice.
Ale motiv Jezdců mě rozhodně zaujal a určitě sáhnu i po dalších bratrech.

"Jeden bez druhého dokážeme žít, ale spolu jsme silnější."

Janulkaxxx
23.07.2023 3 z 5

Ze zacatku jsem byla z knihy nadsena, dobre se cetla. Zhruba v polovine uz me nadseni opustilo. Hlavni postavy spolu ani nekomunikovaly, ale hned se do sebe zamilovaly. Cekala jsem od knihy napinavy dej, ale je to spis rychla oddechovka

Jenny46
23.07.2023 5 z 5

Od autorky moje první kniha a nevěděla jsem co očekávat. Obálka mě hodně nalákala a příběh bratrů začal svižně, divoce..
Nejstarší bratr Marco a unesená Brook je jing a jang , vtipná romantika. Těším se na Lucase, doporučuji 4,5*

Tess61
22.07.2023 5 z 5

Jedním slovem úžasný. Úžasná kniha, čtivá, vtipná a samozřejmě sexy. Mohu jen doporučit.
Budete mít problém se od knihy odtrhnout.

Knihomol_ka
17.07.2023 5 z 5

Vůbec jsem netušila do čeho se to pouštím, ale nakonec to byla parádní jízda s našimi novými jezdci apokalypsy.

Do knihy jsem se pustila na základě krásného hodnocení, ale co si budeme, obálka mě nalákala stejně nejvíce.

Příběh se četl v podstatě sám. Večer jsem začala číst a ráno jsem hned dočetla. Bylo to pro mě návykový, a i když to mělo málo stránek tak tam bylo vše co jsme potřebovali vědět. Také si autorka na konci příběhu pro nás připravila bonusovou kapitolu, která se dala zdarma stáhnout, takže více Marca

Hlavní postavy Marco a Brook jsou pro sebe jako stvoření. Od začátku mezi nimi panuje pěkný chtíč. V příběhu najdete jak dobrý a povedený humor, tak krásné pikantní scény.

Všichni čtyři jezdci jsou úžasní a díky konci jsme měli možnost si přečíst začátek knihy o Lucasovi, na kterého se ohromně těším.

Styl psaní mi sedl. Samozřejmě mám k tomu menší výtky. Dala bych více prostoru hlavním postavám se více poznat osobně, ale samotný příběh a náznak mafie byl super.

hana1039
16.07.2023 4 z 5

Přesně čtení pro mě :-) tyhle příběhy s mafiánskými,,kluky,, mě prostě baví a když se k tomu připočte ještě vtipnost,tak jsem spokojená... jednu hvězdičku si nechávám v záloze, věřím, že ji ,, spotřebuji,,v některém z dalších dílů :-))

oresvo
16.07.2023 5 z 5

První díl téhle série. Sice to nemá moc stran, ale zase tam není ta zbytečná omáčka okolo. Děj plyne, je to humorné, erotické a romantické.
Marco se sice tváři jako drsňák ala mafián. Ale je to normální chlap. Takový alfa samec.
Brook je taky velmi sympatická.
Určitě se těším na druhy díl.

miloslava3256
13.07.2023 4 z 5

(SPOILER) Pěkný romantický příběh. Tentokrát jsem se do knihy pustila jen na základě obálky, která opravdu zaujme. Trošku mně zklamalo, že tam toho z "jezdců Apokalypsy" není víc, víc mystična, víc něčeho drsného. Náznak podsvětí mafie, trošku její okolí popsané - jinak se kniha motá čistě kolem hlavních postav. Každý si nese nějaké své démony, ale rozhodně jedna z nejlepších knih autorky. Fajn oddechovka, pobaví a potěší :)

edit k bonusovce: jen jsem se trošku zarazila nad tím, kdy se má odehrávat. Na konci knihy byl Lucas v Itálii, a Marco si udobřil Brooke a dle děje bonus kap. mi přijde, že je to období před příjezdem obou z Itálie ... prostě mi to nesedí :/

Verulínek
10.07.2023 5 z 5

Tohle se mě líbilo . A těším se na další díl .

Mon.CouCou
06.07.2023 5 z 5

(SPOILER) Marcy Jell vypustila do světa první Jezdce apokalypsy. Líbí se mi využití biblických prvků přenesených do mafiánského podsvětí, to je vážně pecka! Navíc, gangsterských příběhů není nikdy dost a toto dílo je hlavně pro ženy. Pánové, nebojte, po přečtení takových knih bude s partnerky alespoň větší zábava :-)

MARCO
Autorko, tys teda stvořila hulváta! Jenže my bad boye milujeme, já vím...
Ve jménu pomsty unese tento jezdec Brooke. Z počátku jako pojistku-chce informace jejího šéfa. A rovnou do chrámu neřesti. Ta však není hloupá a jen tak něco ji nezlomí. Navíc-USB je prázdné. Do toho špetka bejvalky, tajemství, zvratů a dílo dokořeněno mafiánskými bratry, nás tak nutí číst další a další stránky. Více prozrazovat nebudu, jen že se mi zvlášť líbila linka babičky, pro ty mám prostě slabost. Kniha je romanticko-erotická, a oblíbí si ji mnoho čtenářek. A hlavně, nejen u této série se natěší i na další příběhy z pera této autorky, která má zasloužené místo u nás mezi beletriemi pro ženy. :-)

Jita160
09.06.2023 4 z 5

Od této autorky už mám něco málo přečteno ale zatím nic tak pikantního jak je tato začínající série.
Čtyři jezdci
Čtyři bratři
Čtyři příběhy..
Marco Lucas Ricci Hector
Marco ,další sebestředný ,hrubí ,násilnický ,dominantní mafián ,který žije jen pro své bratry pro pomstu,moci a penězích.
Unese ženu do svého chrámu neřesti aby získal informace.
Brooke je ale vichřice rázna, chytrá ,přímá a rozhodně má pro strach uděláno. Naprosto ho ohromí svojí krásou a vnitřní silou. Je jí naprosto posedlí.
Rozjezdový první díl se mi moc líbil od první stránky mě vtáhl do děje,který byl napínavý,zábavný a sexem nabitý.

anna7852
06.06.2023 3 z 5

Pokud autorka udrží linku a ctivost,tak to bude pěkná serie. Trochu jsem se bála do toho jít,jelikož většinou knihy psané jak z rychlíku. Naštěstí tady byl i nějaký dej,takže pro tentokrát za mě dobre:)

Matri
29.05.2023 5 z 5

Priznávam sa... toto bola od Marcy moja prvotina a nechápem prečo som jej knihy doteraz odkladala na neskôr!!
Presne takto to mám rada! Žiadne zbytočné omáčky, ale svižný, plynulý, záživný príbeh s veľkou kvapkou humoru a toho správneho napätia.. a naozaj som sa aj slušne pobavila!! Chémia medzi bratmi je úžasná (samozrejme aj medzi Marcom a Brooke)! Neviem sa dočkať pokračovania série a určite siahnem aj po ďalších tituloch od autorky. Super, ja som naozaj spokojná ;-)