Její konec

Její konec https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/471858/bmid_jeji-konec-nrs-471858.png 4 1582 453

Nový psychothriller Shari Lapeny odhalí další nebezpečné tajemství ukryté pod povrchem spořádané rodiny, a to znovu v příběhu plném stupňujícího se napětí a nečekaných zvratů. Stephanie a Patrick, bohatí a spokojení manželé, se nedávno stali rodiči dvojčat. Třebaže je péče o ně značně vysiluje, Stephanie s jistotou ví, že má všechno, po čem kdy toužila. Pak se objeví Erica, žena z Patrickovy minulosti, a s ní šokující odhalení o jeho první manželce. Ta podle Eriky nezemřela nešťastnou náhodou. Patrick tvrdí opak a Stephanie najednou zjišťuje, že muž, kterému důvěřuje, možná lže. A možná i vraždil. A možná se to chystá udělat znovu...... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: ekniha , Kalibr

The End Of Her , 2020

slečna.k
12.11.2023 4 z 5

Po dlouhé době jsem sáhla po knize této autorky a jsem překvapená, že vůbec nebyla špatná, dokonce o dost lepší než její ostatní. Jen bych teda fakt nechtěla žít v Americe, kde se probírá veřejně i pokuta za parkování...

Ishir
27.10.2023 4 z 5

Dávám 4 hvězdičky jen za ten konec. Jinak se mi líbila nejméně.

Hania932
20.09.2023 4 z 5

Já autorku prostě miluju, její knížky jsou naprosto skvělý! Knížka se četla úplně sama. Od začátku se snažím najít pravdu a komu vlastně věřit, ke konci však přijde zvrat a najednou vůbec nevíte, co se prave děje. Opravdu skvělý!

HaHa11
06.09.2023 3 z 5

Zpočátku napínavé, v poslední třetině už vypravování notně ztrácelo dech. Šokující poslední stránky mě zase tak nepřekvapily - tušila jsem nějakou habaďůru! Co k tomu autorku vedlo?
a) záblesk tvůrčí geniality
b) podraz na čtenáře
c) došla invence
Tuším, že c) je správně, ale já Shari Lapenu moc nemusím ....
Každopádně díky poněkud netradičnímu (ne)rozuzlení si knihu budu pamatovat možná i o něco více než pár dní! Jinak jedna z mnoha.

Salinka
30.08.2023 4 z 5

Moje třetí kniha od této autorky, Manželé odvedle se mi velice líbili, Nevítaný host se četl dobře, ale úplně mě neuchvátil.
Tato kniha se mi od začátku četla velice dobře, v podstatě úplně sama, jak tu píše více lidí tak se od ní nedalo odtrhnout. Opět jsem neměla dobrý odhad co se týče toho jak to "opravdu bylo". Zase mě pak překvapilo, že jsem se "spletla", nakonec se to tedy zamotalo ještě poněkud více než by asi muselo, ale v podstatě to svým způsobem dávalo smysl i když to bylo poněkud radikální.
A na úplně poslední stránce nás stejně autorka nechala "na vážkách" a nevíme, můžeme se jen domnívat :-)

_Michelle_
23.08.2023 4 z 5

Čtivá kniha, kterou jsem odkládala jen velice nerada. Je především o tom, jak jedna vyšinutá osoba může negativně ovlivnit životy lidí, na které zaměří svou zištnou pozornost. Mimo jiného mě zaujalo zachycení atmosféry pojící se s náročnou péčí o miminka. Zakončení knihy mě překvapilo. Těším se, až si od autorky přečtu něco dalšího.

micha-ella
20.08.2023 4 z 5

Přečetla jsem od této autorky všechny knížky, od žádné se nedalo odtrhnout. Ale u této mi nesedl konec, který zpochybnil předtím dobře popsané psychologické profily manžela i manželky. Zvraty v závěru děje přece nejsou povinné!

Kasty
17.08.2023 3 z 5

Příběh plný zvratů s mrazivou atmosférou. Když už si myslíte, že víte kdo to udělal, tak zjistíte, že jste vedle, jak ta jedle. Trochu mě mrzí ten useknutý konec.

barborelka
14.08.2023 4 z 5

Moje první setkání s autorkou....jelikož vím, že se autorka hodně čte tak jsem překousla i formu děje....Erika seděla na gauči a koukala, Erika seděla a četla si v mobilu.....hrozně nerada mám tento styl psaní a ve většině případech hned knihu odkládám, ale tady jsem vydržela. Ze začátku bylo těžké se orientovat v postavách ale pak už to šlo. Příběh byl fajn jeden magor vedle druhého :-) par nelogických událostí nebo jednání ale v kontextu se ti dá prominout. Asi bych jako matka reagovala stejně...konec mě trochu štval chtěla jsem vědět kdo to byl....ale určitě si přečtu od autorky ještě něco jiného.

Bee240
12.08.2023 3 z 5

Moje čtvrté setkání s touto autorkou se opět celkem povedlo.
Jako předchozí knihy i tato se dobře čte...což připisuji krátkým kapitolám a napínavému ději. Ale i přes čtivost a celkový docela napínavý děj hodnotím tuto knihu jako nejslabší co jsem zatím od autorky četla.
A proč?
Je to prosté - celé mi to přišlo dost přitažený za vlasy. Proti ostatním knihám to nebylo až tak uvěřitelné.
První polovina je dobrá...
Setkáváme se zde s mladou rodinou kterou tvoří - Stephanie, Patrik a jejich dvojčata. Na první pohled to vypadá že mají spokojené manželství, i když je hodně vysiluje péče o malá dvojčata...mají ale jeden druhého a spolu vše zvládnou.
Jenže na scénu přichází Erica a s ní vše co mám na knihách S.Lapeny ráda - přicházejí intriky, vydírání a psychický nátlak...a pomalu se odkrývají špinavá tajemství z minulosti.
V této části knihy jsem stále měla jasno o tom co je pravda...jenže u Shari je právě super to, že za chvíli už zase nevím. Jak jsem již zmínila nejdřív jsem si byla fakt jistá. O pár stránek dál už ne. Zase jsem si říkala tak kdo teda lže. Co je pravda?
A stále se odkrývali další tajemství a další špína.....a nejen té jedné rodiny. Fascinovalo mě jak jedna ženská dokáže rozrýt více rodin zároveň.
JENŽE.....
Pak přišla druhá polovina knihy a tam se to semlelo celé do jednoho velkého nesmyslu...
Neustálé psychické propady Stephanie.....A stálé omílání jedné události už byli únavné....
A rozuzlení...pokud to tak mohu pojmenovat...bylo zabité. Odehráli se věci které byli jasné hned...ale jako ten konec??? Děkuji nechci.
A nakonec musím dodat jak moc mi přišlo zvláštní jak je pro některé lidi důležité co si o nich myslí ostatní, a prostě se nechají vydírat. Sakra kdo by si to nechal líbit???? Jenom kvůli tomu aby se o nich náhodou nemluvilo.......

olca1983
11.08.2023 4 z 5

Už jsem četla lepší knihy od Shari Lapeny. I přes chválu několika lidí v mém okolí jsem se chvílemi nudila a říkala si, co jim sakra přišlo na knize tak skvělého. Ale jelikož je to Shari, tak ubírám jen jednu hvězdičku. :-)

bafuskyBaf
09.08.2023 3 z 5

Jeden psychopat vedle druhého...Knížka měla dobrý náboj, ale ten konec? Nevím, nevím...

Marci70
09.08.2023 5 z 5

Velmi pěkně napsané napínavé čtení.. nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Ale takový konec jsem tedy nečekala..

katerina3633
02.08.2023 4 z 5

Znovu bych asi nečetla, ale nápad se mi líbil. Jen se občas v knize vyskytovaly nezáživné pasáže, kterými jsem se musela prokousat. Závěr se mi líbil, a to otevřené konce nesnáším, v tomto případě udělám výjimku. Přesně takový konec knize sednul.

zdenaR
10.07.2023 4 z 5

Další napínavý příběh od oblíbené autorky - napínavý, překvapivý, ale závěr poněkud zbrklý - škoda.

marierachel
27.06.2023 4 z 5

"Její konec" se mi líbil, ale byla jsem rozuzlením o dost méně překvapená než u knih "Někdo cizí v domě" a "Nepříliš šťastná rodina". Zde jsem váhala mezi 3 a 4 hvězdami. Četba mě ale naprosto upoutala a nestálo mě skoro žádné úsilí ignorovat sociální sítě a pouze číst a číst... A v takovém případě je podle mě spravedlivé dát o hvězdu víc. :)

Tammy11
23.06.2023 2 z 5

První polovina celkem dobrá, pak se to začalo natahovat a konec dost zbrklý. Jako čtení na dovolenou proč ne, ale nic víc.

Pletynka
18.06.2023 3 z 5

Kniha se četla dobře, jen jsem od Shari čekala asi něco víc, rozhodně už jsem četla lepší knihy této spisovatelky. Konec byl za mě hodně rychlý, na to, že se některé pasáže v knize táhly pořád dokolečka až moc dlouho. Znova bych si ji asi nepřečetla, ale jako odreagování dobrý.

VeronikaSas1
06.06.2023 5 z 5

Další napínavý příběh od teto skvele autorky

Petra101
24.05.2023 4 z 5

Mně se to četlo dobře, bylo to napínavé a překvapivé, nevěděla jsem do poslední chvíle,jak to dopadne. Konec je opravdu takový velmi rychlý,tak jí za to tu jednu hvězdu vezmu,ale počtění to bylo dobré. Doporučuji.