Jedna dvě ovečky

Jedna dvě ovečky
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/540084/bmid_jedna-dve-ovecky.jpg 4 5 5

Kdybyste dostali šanci vrátit se v čase… šli byste do toho? Jednadvacetiletá Hedvika se po ztrátě rodičů nečekaně a nepochopitelně ocitá v jejich předmanželské době. Těžce se s novou realitou vyrovnává a zároveň zápasí s nejistotou. Může zachovat jejich budoucnost, přestože v ní sama zanechá otisk? Nebo její přítomnost vytvoří na časové ose vlny, které další osud jejích rodičů změní a nevyhnutelně zasáhnou i ji?... celý text

bookcase
včera 4 z 5

Milé, odpočinkové čtení o cestování v čase, o rodině a pravém přátelství.

Sharona73
01.07.2024 5 z 5

Jedna dvě ovečky. Kdybych kupovala knihu podle obálky, okamžitě bych po ní sáhla, kdybych vybírala podle názvu, asi už ne. Přesto byl pro mě úžasný právě ten okamžik, kdy mi název docvaknul.
Máte rádi cestování v čase? Já šíleně moc. V jakékoli formě a jakýmkoli způsobem a tohle zpracování se řadí k těm nejzdařilejším. Co všechno jsme ochotni udělat z lásky k rodině a přátelům? Klidně i cestovat dvacet let do minulosti.
Jedna dvě ovečky není oddechovka, je to kniha k zamyšlení, ale napsaná neskutečně lehce a čtivě. Laskavé vyprávění o nelaskavém osudu.