Poznám tajomstvo

Poznám tajomstvo https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/355826/bmid_poznam-tajomstvo-Kub-355826.jpg 5 336 100

Jane Rizzoliová a Maura Islesová pátrajú po tajomnom psychopatovi, ktorý bez zjavného motívu likviduje ľudí tým najmorbídnejším spôsobom. Miesto činu je vždy ako scéna z hororového filmu. Dve vraždy mladých žien, ktoré nájdu na dvoch rozličných miestach, nemajú na prvý pohľad nič spoločné. Nezvyčajné zranenia nijako nepomáhajú určiť skutočnú príčinu ich smrti. Prípad je však pre obe expertky veľkou výzvou, hoci tá prichádza vo veľmi nevhodnom čase. Jane sa práve snaží pomôcť matke v rozpadajúcom sa manželstve a Maura sa usiluje vyrovnať s blížiacou sa smrťou svojej matky – sériovej vrahyne Amalthey Lankovej, ktorá ani v tejto situácii neprestáva manipulovať s vlastnou dcérou. Naznačí jej niečo, čo by azda mohlo byť kľúčom k bizarným vraždám, ktoré sa s Jane márne snažia vyriešiť. Vyšetrovanie ich napokon privedie k jednému závažnému prípadu vraždy, ktorá bola pred niekoľkými rokmi zdanlivo objasnená. Žeby sa za mreže dostala nesprávna osoba? Je skutočný vrah ešte na slobode a vyberá si ďalšie obete? Iba jediná žena by mohla Rizzoliovej a Islesovej pomôcť, je však presvedčená, že vrah ide po nej a ona sa stane jeho ďalšou obeťou. Lebo skrýva jedno tajomstvo, ktoré však nesmie vyzradiť...... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Ikar (SK)

I Know A Secret , 2017

Len2očka
28.06.2018 5 z 5

Čtivé a napínavé,k takové četbě se opět ráda v budoucnu vrátím.

biairicia
02.06.2018 4 z 5

Zase skvělé čtení. Tess je prostě super. Některé předešlé díly byly lepší, ale není to nic negativního pro tuto knihu. Jane a Maura ještě nezklamaly :)

Toňula
22.05.2018 5 z 5

Přečteno během několika dní, napínavé, čtivé, stejně jako všechny předchozí knihy mé oblíbené autorky.

wooloong
22.05.2018 5 z 5

Nemůžu si pomoci. Tess Gerritsen prostě umí. Přečetla jsem ji na jeden zátah, nedalo se jinak.

Pavcitko
14.05.2018 4 z 5

Jako fanoušek knih od Tess nemohu hodnotit záporně, četla jsem od ní lepší, ale i horší. Každopádně napětí nechybí, zápletka poměrně zajímavá a konec jsem nezvládla rozluštit ikdyž se mi hlava vařila. Doporučuji.

kyssling
08.05.2018 4 z 5

Pěkný originální příběh, konečně ... Poslední díly co jsem četl (někdy na přeskáčku) byli na jedno brdo. Také jsem s povděkem kvitoval, že se příběh konečně trochu více věnoval i osobnímu života hlavních postav.

muchomurka
03.05.2018 4 z 5

Přijde mi, že oproti prvním knihám, které Tess Gerritsen psala o Mauře a Jane, se hodně zlepšuje, knihy jsou napínavé a čtivé. Přečteno na jeden zátah, nemohla jsem se od děje odtrhnout. Konec mě trochu zklamal, ale ne vždy vše dopadne tak, jak chceme. Už se těším na další příběh.

Kalina
27.04.2018 5 z 5

Druhá kniha, kterou jsem četla od Tess Gerritsenové. Obě jsou skvělé. Ke konci tohoto příběhu jsem si myslela, že už vím kdo a co a proč. Omyl. Vše bylo jinak. Doporučuji.

Evka27
22.04.2018 5 z 5

Tuto spisovatelku mám ráda a kniha patří k těm povedeným. A jsem ráda, že se matka Jane rozhodla.

Brembelik745
06.04.2018 5 z 5

Jedna z nejlepších knih autorky. Přečetla jsem jí za pouhé 2 dny...zkrátka nešlo se odtrhnout. Už se nemůžu dočkat další knihy....plných 5*

mikika
03.04.2018 4 z 5

na Gerritsenovou celkem průměr, ale pointu jsem neodhadla, takže dobrý...

gordon13
29.03.2018 5 z 5

Perfektní, opět prostě perfektní ,Tess nikdy nezklame. Doporučuji všem milovníkům krimi a thrillerů naprosto všechny její knihy!

harena
23.03.2018 5 z 5

Naprosto skvělý a dokonalý thriller. Napínavé, plné zvratů, čtivé, mrazivé až do poslední stránky, skvělý a fascinující příběh a sociopat jako kdyby vypadl z nějaké knihy o psychiatrii. Nemůžu se dočkat dalšího dílu, Tess prosím piš dál!!
"Jsou lidé jako já, a pak jsou tu jiní, kteří mě považují za zlo. Ti si myslí, že jsou lidštější než já, a to jen proto, že roní slzy a já ne. Pokud nemusím"

bezzink
20.03.2018 4 z 5

Me oblibene vysetrovatelky opet v akci. Pro me bylo celkem osvezeni, ze obe ustoupily do pozadi a pribeh se vice tocil kolem jine hlavni postavy. Kazdopadne priblizne za pulkou knihy mi to do sebe zacalo aspon z casti zapadat, a tak pro me vyvrcholeni a odhaleni nemelo takovy dopad.

katka.oo
18.03.2018 5 z 5

Výborné, Tess Gerritsenová opět nezklamala. Napínavé, čtivé od začátku do konce. Vřele doporučuji.

Kerberos
17.03.2018 5 z 5

Skvělá detektivka,promyšlená od začátku do konce.Jak tak sledujeme vývoj hlavních postav za těch dvanáct dílů,doufám,že příběh nekončí a autorka napíše nějaké další díly.

Lolila
08.03.2018 5 z 5

Opäť výborná detektívka, spisovateľka nesklamala. Zaujímavý dej, napätie od začiatku do konca. Celá séria nemá chybu, dúfam, že bude aj ďalšia časť:-).

alnahu
07.03.2018 5 z 5

Skvělá detektivka napínavá od začátku a konec je opravdu až neuvěřitelný. Zvláštní příběh ,který vznikl díky čapce, po které velmi toužilo desetileté dítě. Případ vyšetřují kolegyně a kamarádky detektiv Jane Rizzoliová a lékařka Maura Islesová a samozřejmě vyřeší ,když si poskládají vše co se stalo před dvaceti lety. Výborná kniha.

encyklopedie
07.03.2018 5 z 5

v roce 1953 se staly dvě "nesmrtelné" věci. Ta první je - Nejvyšší hora světa Mount Everest zdolána. Novozélandský horolezec Edmund Hillary s nepálským nosičem (šerpou) Tenzingem Norgayem vystoupili až na samotný vrchol hory měřící 8840 metrů

Ta druhá je, že se v roce 1953 narodila čínsko-americká spisovatelka Tess Gerritsenová.
Její knihy se pravidelně "koupou" na slunci žebříčků nejlepších knih.
Série Jane Rizzoliová a Maura Islesová nemá žádnou chybu. Tak to platí i této knize - Znám tajemství.
Bral bych takový malý přívěsný vozíček plný nových knih od Tess. Mám smůlu, všechna její česká vydání mám přečtené ....a tak budu zase čekat a už mám pro další knihu Gerritsenové připravených mých oblíbených 321%...

veveronka
25.02.2018 5 z 5