Jak žít a vyhnout se syndromu vyhoření

Jak žít a vyhnout se syndromu vyhoření https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/372554/bmid_jak-zit-a-vyhnout-se-syndromu-vyhor-ZLt-372554.jpeg 4 106 106

Živě a populárně napsaná knížka popisuje, co to syndrom vyhoření je a jak se rodí, přináší i tabulky s možností „obodovat se“ v naší konkrétní situaci, ale hlavně pomáhá hledat cestu, jak z téhle šlamastyky ven.

Aicha196
27.09.2019 5 z 5

Moc pekna kniha, plna rad pro ty, kteri jsou ve stavu psychickeho vycerpani

ferda16
17.09.2019 5 z 5

Knížku jsem dostala jako dárek. Četla jsem hodně odborných knih a tato je oproti nim hezky čtivá. Těžké téma velmi vtipně a lehce přetlumočené i pro laiky.
Navíc je v knize mnoho různých citátů od spisovatelů, vědců či filosofů i několik moc hezkých vtipů. Doporučuji všem pro zamyšlení, co se svým životem můžeme udělat.

Standa24
03.05.2019 5 z 5

Ze všech knih, které jsem od pana Honzáka četl, se mi tato líbila nejvíce.

Jeronym
27.03.2019 4 z 5

O panu doktoru jsem se dozvěděl ve videu ze semináře o psychosomatice. Už tím, že se o toto téma zajímá, má mé sympatie. Přednáší s vtipem, pozitivním naladěním a má něco odžito, tak jsem se rozhodl od něj nějaký text přečíst.
Nejsem ani doktor, ani jeptiška ale holt tedy se mnou ten název nějak rezonoval. Svět je opravdu plný stresu a v zájmu zdraví stojí za to ubrat páru a zaměřit se na důležitější věci v životě.
Trošku mi v knize chybí nějaká návaznost nebo struktura, přesto se dobře čte a v pozadí jako kdyby si člověk sám odpovídal na nějaké otázky. Jak psychlogické... a nejen to - od ostatních lekařů "vědců" se autor zajímá i o duchovní stránku.

Taťka Hraboš
14.03.2019 5 z 5

Není to žádný jednoznačný návod, jak žít a vyhnout se syndromu vyhoření, jak tvrdí název, spíše soubor informací, úvah, příběhů, vtipů a citátů, z nichž si každý čtenář může vybrat to svoje, co do svého myšlení, jednání a vůbec života začlenit, aby se ho titulní problém netýkal (nebo alespoň v co nejmenší míře). To vše opět podáno s noblesou a vtipem autorovi vlastním. Prostě výborná kniha, která dá leccos i těm, kteří rizikem vyhoření netrpí (nebo si to myslí).

Palorizek85
03.02.2019 5 z 5

Výborná kniha - takové lehčí, humorem nadnesené čtení o vyhoření, příčinách, příznacích a následcích. Díky dané formě je to stravitelné i pro laickou veřejnost.

LenkaV.1
20.01.2019 4 z 5

Splnila, co jsem od knihy očekávala. A humor pana dr. Radkina Honzáka já fakt můžu :-)

vampyrcik
08.01.2019 5 z 5

Veskrze pozitivní kniha. Pomohla mi uvědomit si nebo opět oživit myšlenky vedoucí ke spokojenému životu.

marketa6511
25.12.2018

Četla jsem novější vydání a knížka mi pomohla si uvědomit moje vlastní priority... a snad mě i nakopla k uvažování trochu jiným směrem. Neříkají se v ní jasné a jednoduché rady, ale podprahová sdělení jsou velmi silná, aspoň pro mě.

Shindo
29.08.2018 4 z 5

Vtipne a svižne napísaná kniha na vážnu tému. Pobavila aj kapitola o tom ako to funguje v organizme na úrovni trpaslíkov, v tak vážnej knihe to aj napriek odľahčenému spôsobu písania bola celkom vtipná, vsuvka.
Jediné, čo mi vadilo boli časté odkazy na katolicizmus, no zasa chápem, že viera v niečo funguje do istej miery ako psychohygiena.

Kamienkova33
16.08.2018 5 z 5

Veľmi dobre napísaná knižka- trošku odborné, trošku ľudsky:) Myslim, že každému, kto sa zasekol a ma všetkého plne zuby, to aspoň trochu pomôže:)

Dandy1
06.06.2018 3 z 5

Je to zajímavá kniha plná citátů. Je zde popsáno jak funguje tělo i psychika. Ale cestu proti vyhoření vám nanalinkuje. To si musí vyřešit v sobě každý sám.