Jak uloupit dračí meč

Jak uloupit dračí meč https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/470722/bmid_jak-uloupit-draci-mec-zI7-470722.png 5 39 7

Od chvíle, kdy Škyťák vypustil na svobodu draka Prchlivce, uplynul už více než rok a na souostroví nyní přišly zlé časy. Draci se začali bouřit proti svým pánům a k tomu se ještě vrátila čarodějnice Excelinora. Dokáže Škyťák zvítězit v šermířské soutěži, udržet si meč a zabránit Alvinovi Proradnému, aby se stal králem Zběsilého západu?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Brio

How to Steal a Dragon's Sword , 2011

Luigi1
15.03.2024 4 z 5

Začátek rozvláčný ale pak se to rozjelo

StateOliver
07.01.2024 5 z 5

Na knížce je super to, že tam začíná dračí povstání, a je to ještě napínavější než ostatní díly. Taky se mi na příběhu líbí další nové postavy jako je starý oceanodrakus Odinakel. V tomto díle se znovu objeví Alvin Proradný, ale nenudí mě to, protože autorce ještě nedošly nápady.

Medasek
14.09.2022 4 z 5

Kniha se pořád strašně dobře čte, ale přiznám se, že už se mi nelíbí směr jakým se příběh ubírá.

pazizanka
08.10.2020 4 z 5

Tento díl mi přišel slabší než ostatní. Hlavně začátek se vlekl, pak už to bylo fajn.

Pitíčko114
26.04.2019 3 z 5

Docela dobrá knížka.

Taťka Hraboš
04.04.2019 5 z 5

Nepřestávám žasnout nad fantazií autorky a jejími vypravěčskými schopnostmi. Kromě toho se – na rozdíl od prvních dílů, kde to ještě nebylo zjevné – jasně ukazuje, že množství dílů zdaleka není náhodné (nejsou to žádné přídavky, aby se z nápadu co nejvíce vyždímalo), ale že všechny díly jsou důmyslně propojeny, až vyústí do – doufám – velkolepého finále (v tomto ohledu mi tahle série připomíná jinou, mnohem známější sérii taktéž ženské autorky :-) ).

Elulilinka1
21.11.2018 5 z 5

Zajímavá kniha, u které jsem se místy hodně nasmála. :)