Já rostu - hraju si a poznávám svět

Já rostu - hraju si a poznávám svět https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/356057/mid_ja-rostu-hraju-si-a-poznavam-svet-pNt-356057.png 5 4 2

Knížka plná poučení pro malé zvídavé děti objevující svět, který je obklopuje a je plný zábavy. Obsahuje množství rozličných interaktivních prvků. Odklápěcí okénka, stránky složené z rozličných materiálů, vytahovací obrázky, otáčecí kolečka, dotykové prvky… Otevírá se před vámi interaktivní knížka s veselými barevnými obrázky, která je určena těm úplně nejmenším čtenářům, kteří právě poznávají svět kolem sebe. Děti se naučí, co je to čas a jak plyne, jak se mění roční období a jaká jídla je zdravé jíst. Poznají barvy, tvary i protiklady. Prozkoumají dopravní prostředky, písmena i čísla. Díky této knížce děti nejen poznají svět, ale přiučí se i o správném chování a zdravém způsobu života. Aktivity na stránkách je budou bavit – podněcují totiž k samostatnosti a (s drobnou pomocí rodičů) k poznání světa ve všech jeho důležitých aspektech.... celý text

Briv
22.01.2023 5 z 5

* Máme doma ještě jednu a tato je jasný vítěz, synovi se moc libí otočné roční období a měsíce, cirkus a dopravní prostředky a jejich trasy. Je to velmi oblíbená knížka, která jej zatím nepřestává bavit, i když už ji má dlouho ve své knihovničce.

lyrra
04.05.2020 4 z 5

Příjemná ilustrace, knížka je velmi variabilní a interaktivní. Co se mi líbí, že lze začít ve 2, kdy zaujme jen něco a později ve 4 už má čtení knihy jiné grády a ještě bude asi nějakou dobu bavit. Každé dítě si tam jistě najde něco svého. Největší hit je přejezd prstem po trase a dovést různé dopravní prostředky do cíle. A pozor na rodiče, když hraje taky, aby nedošlo ke srážce :)

barvy reliéfní ilustrace odklápěcí okénka pohyblivé prvky

Kniha Já rostu - hraju si a poznávám svět je v